Srednji snaucer

Picture 437.jpg
 
Ako mene pitate moje iskustvo je sledece, psi koji borave napolju su u prirodnom okruzenju , slobodno se krecu po dvoristu i bolje se razviju ,dlaka im postane gusca i ostrija ,
schnaucer bolje podnosi zimu i hladnocu od vrucine ali se zato zimi ne trimuje ,a leti ,da ,i skida mu se ta podlaka koja ga zimi greje
On moze da se kupa u snegu zato sto mu je dlaka ostra a podlaka gusta pa ne moze voda da prodre do njega.Pricam o srednjem snauceru a mislim da je tako i sa ostalim varijetetima.
 
Srednji šnaucer,pedivan pas. Istina je da nema miris,da uz adekvatnu negu ne ostavlja dlake po stanu,ali po mom mišljenu,šteta je takvog psa držati u stanu i ne omogućiti mu dovoljno kretanjaObična šetnja to ne može.
Ko ga jednom vidi sa kakvom radošću se istrčava bude mu jasno.
 
Srednji šnaucer,pedivan pas. Istina je da nema miris,da uz adekvatnu negu ne ostavlja dlake po stanu,ali po mom mišljenu,šteta je takvog psa držati u stanu i ne omogućiti mu dovoljno kretanjaObična šetnja to ne može.
Ko ga jednom vidi sa kakvom radošću se istrčava bude mu jasno.

Tacno! Mi smo nasu drzali u stanu, ali je tata jako cesto bio sa njom napolje, pa je stalno bila u pokretu... A preko leta je vodio i na plivanje. :D Ono je bilo neverovatno. Svi su bili odusevljeni koliko je taj pas mogao da pliva
 

Back
Top