Najbolji ljubavni film

Kako sam mogao iz prvih petnaestak minuta da zakljucim da je brutalan, mucan i tragican do bola? Jednostavno nesto mi je zasmetalo da film odgledam do kraja, delovalo mi je da je losa kopija par slicnih filmova koji su se pojavili malo ranije. Ne znaci da sam u pravu...mozda ga ipak odgledam jednom. Uostalom ukusi su razliciti...neko je spominjao Jesen u Njujorku a meni je :bljak:

Totalan promashaj.
Spojen Hari Poter sa Saving private Rayan...z:mrgreen:
 
cekaj marko da li pricas o istom filmu? panov lavirint nema veze sa hari poterom, a ni sa redovom i ako ovaj drugi nisam odgledala do kraja i nikada necu
jeste micro o ukusima nema diskusije
jesen u njujorku davi,shtancovano
 
to sto je dete glavni lik ne znaci da je kopija hari potera.nemoj mi u harija taj serijal filmova mi je omiljeni vrh vrhova, gledam ga na smenu sa twin peaks serijama non stop.
dete je pobeglo u taj svet zbog sirovosti zivota. a scene onih brutalnih ubistava gde je tu mitologija? sve vreme se preplice njena realnost sa njenom mashtom.film je tako bolno tuzan.
ali dobro,ne gledamo svi isto.
baj d vej ni jednom detetu ne bih dozvolila da ga gleda.
 
to sto je dete glavni lik ne znaci da je kopija hari potera.nemoj mi u harija taj serijal filmova mi je omiljeni vrh vrhova, gledam ga na smenu sa twin peaks serijama non stop.
dete je pobeglo u taj svet zbog sirovosti zivota. a scene onih brutalnih ubistava gde je tu mitologija? sve vreme se preplice njena realnost sa njenom mashtom.film je tako bolno tuzan.
ali dobro,ne gledamo svi isto.
baj d vej ni jednom detetu ne bih dozvolila da gleda taj film.

Kako gde je mitologija?
A svet ispod poda?z:mrgreen:
Mene je smorio....ja sam bio tuzan zbog protracenog vremena....z:(
 
ima jedan film, gledala sam ga 90-tih....ona je sticajem okolnosti kuurva i plese sa tipom tango....vezanih ociju...udata je za nekog matorog bogatasa koji traga za njom....ima jedna scena gde plesu u hladnjaci...okolo njih se lelujaju komadi polutki...e to je film pun strasi, krvi, romantike, opsesije....ne mogu da se setim naslova
 
ako sam dobro tebe shvatila
to je legendarni "kuvar,lopov nejgova zena i njen ljubavnik"
ona nije *****,ali se zaljubila u tog lika koji je recimo pisac ili bibliotekar
scene se uglavnom desavaju u restoranu njenog muza.film je ludilo,na kraju su tog nejnog ljubavnika ispekli i sa sve garnirungom ga dogurali ispred lopova koji je morao da ga jede,jer je kada su pobegli vristeci pretio da ce ga ubiti i pojesti
so na kraju ga je zena upucala u glavu
film sav crven
 
ne nije taj...on je neki otpadnik, mafija ga se boji....i zalazi u klub da samo plese tango....njoj seku kosu, farbaju u crno, sminkaju je i oblace po njegovoj naredbi....ona se zaljubljuje i zeli s njim sex ali dobija samo tango....u jednoj sceni je skida i golu i tako plese sa njom.....
 
ima jedan film, gledala sam ga 90-tih....ona je sticajem okolnosti kuurva i plese sa tipom tango....vezanih ociju...udata je za nekog matorog bogatasa koji traga za njom....ima jedna scena gde plesu u hladnjaci...okolo njih se lelujaju komadi polutki...e to je film pun strasi, krvi, romantike, opsesije....ne mogu da se setim naslova

He, he...cuvena matilda mej...jedino sto je vredelo u filmu z;)
 
to sto je dete glavni lik ne znaci da je kopija hari potera.nemoj mi u harija taj serijal filmova mi je omiljeni vrh vrhova, gledam ga na smenu sa twin peaks serijama non stop.
dete je pobeglo u taj svet zbog sirovosti zivota. a scene onih brutalnih ubistava gde je tu mitologija? sve vreme se preplice njena realnost sa njenom mashtom.film je tako bolno tuzan.
ali dobro,ne gledamo svi isto.
baj d vej ni jednom detetu ne bih dozvolila da ga gleda.

brutalan jeste i dečji nije
ali nije bolno tužan, nego meh patetičan
meni samo bilo žao mandragore.
 
Ma ja sam spominjala panov lavirint.
I nisam nijednom rekla da je ljubavni (u smislu ove ljubavi, a ne roditeljske ili dečije).
Samo sam iz nevezuše rekla da je to jedan od retkih filmova koji me je dotakao i uspeo rasplakati.
E tako.
Naravno da je stvar ukusa i ne mora se nikom svideti.
 
Zasto li sve teme koje mi se svidjaju moraju da propadnu? z:(
@Tema Kao sto rekoh, volim malo cudne filmove...Ljubavna pesma za Bobi Longa, fil koji me bas, bas odusevio.I ako nabrojim sve filmove sa Skarlet, to je slucajno.Ne svidja mi se ni malo :zstidljivko:
 
zanima me koji su vam najdraži i najbolji (po vama) ljubavni filmovi
filmovi koji imaju dobru priču, filmovi koji su dobri za gledanje u dvoje :heart:
oni koji su vas nasmejali i oni koji su vas rastužili

pre par godina je organizovan izbor za najlepši ljubavni film svih vremena
na prvom mestu se našao film "kazablanka" sa ingrid bergman i hemfrijem bogartom iz 1942. godine
na drugom mestu je klasik iz 1939, "prohujalo sa vihorom" sa vivijen li i klarkom gejblom a na trećem mjuzikl iz 1961. godine "priča sa zapadne strane"

volela bih da čujem vaše preporuke ali i malo opširnije komentare - ako može - glavni glumci, o čemu se radi i slično ...


Ja imam ideju kako bih ja napravio ljubavni film. Radnja se desava u Japanu pred pocetak drugog svetskog rata. Tip i riba jako se vole i sve to, a on je izabran da ide u kamikaze...

Sto je naravno najveca cast u japanaca!

Ali on to ne gleda tako... Zapravo se lomi... Zna da to mora da uradi, nema druge, a zao mu je sto ostavlja svoju dragu.

I poslednja scena on seda u Mitshubishi avion i zalece se u americki :twisted: brod, rastura ga, eksplozija, scena se usporava, muzika... Ceo bioskop place.... z:cry:z:cry:z:cry:

z:plez:

http://images.military.com/pics/kamikaze.jpg
 
Ja imam ideju kako bih ja napravio ljubavni film. Radnja se desava u Japanu pred pocetak drugog svetskog rata. Tip i riba jako se vole i sve to, a on je izabran da ide u kamikaze...

Sto je naravno najveca cast u japanaca!

Ali on to ne gleda tako... Zapravo se lomi... Zna da to mora da uradi, nema druge, a zao mu je sto ostavlja svoju dragu.

I poslednja scena on seda u Mitshubishi avion i zalece se u americki :twisted: brod, rastura ga, eksplozija, scena se usporava, muzika... Ceo bioskop place.... z:cry:z:cry:z:cry:

z:plez:

http://images.military.com/pics/kamikaze.jpg
Zasto, akobogaznas, ode cak u Japan.Moze to da bude i ljubavna prica Milosa Obilica i istorijski nepoznate cice.On zna da mora na Kosovo ravno, da ubije Murata i da ce mu pritom glava na panj. I lomi se izmedju zaveta Lazaru i doticnoj cici.Kraj se zna.I opet ceo bioskop place a bogme bi pokupio silne simpatije forumasa sa pdf politika.z:mrgreen:
 
Zasto, akobogaznas, ode cak u Japan.Moze to da bude i ljubavna prica Milosa Obilica i istorijski nepoznate cice.On zna da mora na Kosovo ravno, da ubije Murata i da ce mu pritom glava na panj. I lomi se izmedju zaveta Lazaru i doticnoj cici.Kraj se zna.I opet ceo bioskop place a bogme bi pokupio silne simpatije forumasa sa pdf politika.z:mrgreen:

Pazi moze to, nije da ne moze... Ali ovo u Japanu je mnogo vece. Tamo je cela nacija u tom fazonu cast itd. i mislim da je mnogo ekstremnije.

A Milos Obilic moze... Napravimo nasu varujantu! ;)
 
A imam i jedan malo slobodniji film u glavi... Na primer: ima mesto gde se okupljaju fizikalci, i cekaju da dodje neko da ih pokupi da rade nesto taj dan. (Mislim takvo mesto stvarno ima) I dodje gospodja i nekom skupom autu, odabere 2-3 jaca, odvede ih u svoju ekstra gajbu, i ... Hopa - cupa! :rotf:
 

Back
Top