Da li Srbija treba da prizna Kosovo?

Da li Srbija treba da prizna Kosovo?

  • Da, svakako.

  • Da, ako autonomija i prava Srba na Kosovu budu zagarantovana

  • Ne

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I shta kazhete? Prebacicemo sve Shiptare sa Kosova u Vojvodinu, a sve Srbe iz Vojvodine na Kosovo?

'Ajde, mozhe.


Patriotizam je bezuslovna ljubav prema svojoj zemlji, duso, koliko god tebe bolelo uvo da negde potrazis definiciju u recniku.

Patriotizam je kad sam ja spreman da poginem za svoju zemlju, a ne kad sam spreman da se slozhim sa tim da mi cela zemlja sa svim svojim stanovnicima ode u tri ****** materine zbog manastira ili velichine teritorije koju zauzima na mapi Evrope.


@tema.

Ne. Prvo treba priznati Vojvodinu, pa Rashku, pa Shumadiju, pa Beograd. A onda mozhe Kosovo.
 
samo ti sedi u Bg i misli da tvom dupetu bude dobro,daleko es dogurati tako,zato mislim da si glupa(bez uvrede nisam mislio retard vec glupa po ovom pitanju)

sedi kec

zasto bi se osecala uvredjeno, ovde postoji dovoljno ekstra pametnih ljudi cije mi misljenje mozda i znaci, a ti svakako ne spadas tu.

ja mislim da ti mislis da brines i svom i dupetu ostalih 8 miliona Srba,
ali da si u zabludi i da nemas pojma, pa jos sebi dajes za pravo da donosis zakljucak o necijoj inteligenciji samo zato sto ne misli kao ti.
 
Poslednja izmena:
zasto bi se osecala uvredjeno, ovde postoji dovoljno ekstra pametnih ljudi cije mi misljenje mozda i znaci, a ti svakako ne spadas tu.

ja mislim da ti mislis da brines i svom i mom dupetu i dupetu ostalih 8 miliona Srba,
ali da si u zabludi i da nemas pojma, pa jos sebi dajes za pravo da donosis zakljucak o necijoj inteligenciji samo zato sto ne misli kao ti.

jeste u pravu si,ali mozda neko zivi dole na toj izgubljenoj teritoriji pa mu je stalo da ostane u Srbiji ali kad dodje ovde i procita misljenje mladih LSV i LDP..............kojima je sengen viza vaznija od dupeta.............eee to je vec jadno.

ps.meni nije stalo do tvog misljenja jer sam vec na prvom tvom postu shvatio..............
siri dalje......................dupe
the end
 
Poslednja izmena:
jeste u pravu si,ali mozda neko zivi dole na toj izgubljenoj teritoriji pa mu je stalo da ostane u Srbiji ali kad dodje ovde i procita misljenje mladih LSV i LDP..............kojima je sengen viza vaznija od dupeta.............eee to je vec jadno.

ps.meni nije stalo do tvog misljenja jer sam vec na prvom tvom postu shvatio..............
siri dalje......................dupe
the end

sirovi, pecinski tupadzija.(tako razgovaraj sa tebi bliskim zenama sta god da su ti)

samar.gif
 
Poslednja izmena:
Odakle ti to? Kol'ko ja imam prilike da vidim, mladja generacija je mnogo vise "nacionalno osvescena" nego komunizmom i "bratsvom-jedinstvom" syebane stare prdonje.


Od kojih vecina ima ispod 30 godina.

I ne, ne treba priznati, pa taman da smo jedini. To bi bila legitimizacija otimacine, terorizma i etnickog ciscenja.
pa da ta vecina koja u vecini nikad nije ni bila tamo , zato im je toliko i na srcu z:mrgreen:
 
A jel.

A šta kao Banat, Bačka, Srem, Šumadija, Raška, Niš, Beograd nisu srpske svetinje?
Za mene su Banat i Beograd veće svetinje od Kosova.

A gde sam ja to rekao da nisu? Ova se tema tice Kosova pa o njemu i govorim. Moja opaska da Kosovo jeste srpska svetinja tice se posta koji sam citirao a u kome se navodi da "značajni broj ljudi smatraju Kosovo srpskom svetinjom". Nema sta da se smatra,Kosovo to jeste. Isto kao i Banat, Bačka, Srem, Šumadija, Raška, Niš, Beograd...
 
I sta sad ja sam izdajnik? Zato sto hocu sto jacu i sto etnicki cistiju Srbiju u EU? A da bi to postigli moramo da priznamo Kosovo. I fala Bogu da zele da se ocepe od nas. Kao i crnogorci... neka idu.

Ma ja bih pre rekao da ste vi svi ovde siptarski spijuni. Jer jedino bi siptarima odgovaralo da ostanu u Srbiji. :D
 

Back
Top