3 "cinjenice"

a) 22
b) uglavnom pricamo o dubokoumnim stvarima, i citamo knjige tipa "kako da joj ga zbicim veceras'' i "ne pokusavaj da promenis partnera"
c) da to nam je vecina devojaka rekla da smo pacenici......a ne znamo zasto
d) imamo knjigu statistickih podataka o bludnicenju maloletnica i ostalih "lakih" dama
e) preozbiljno si shvatio temu.....
f) bash odlichan si

Ali f)... z:lol:z:lol:z:lol:
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

Nismo primetili.

Ahahahhaha, evo i ja umirem od smeha. :neutral:
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....
Može biti da ti daju odgovor u skladu sa pitanjima :neutral:
 
1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....
Ne, ne i opet ne!!!
I sta je sad tu smesno???
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

ae ne rise.
 
a) 22
b) uglavnom pricamo o dubokoumnim stvarima, i citamo knjige tipa "kako da joj ga zbicim veceras'' i "ne pokusavaj da promenis partnera"
c) da to nam je vecina devojaka rekla da smo pacenici......a ne znamo zasto
d) imamo knjigu statistickih podataka o bludnicenju maloletnica i ostalih "lakih" dama
e) preozbiljno si shvatio temu.....
f) bash odlichan si

sto se ljutis?
ako sam ja preozbiljno shvatio temu sto ti tako ozbiljno odgovarash?
uostalom ovo je bre mesto s reputacijom, ozbiljno, sta ti mislish da se ovde neko zeza?
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....
Da, bas tako...
ili tacka 1. Spavale smo sa dvojicom.
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

Mozda je problem u tebi i tvojim drugovima kada "vecina devojaka" tako odgovara na zadate teme.

Promenite pristup i mozda cete dobiti drugacije odgovore, ali se onda postavlja pitanje da li ste u stanju da se nosite sa dobijenim odgovorima? Onda se namece zakljucak da je mozda vas pristup i dobar, ali da su one i previse uvidjavne, pa vam daju odgovore koji ce manje da zbunjuju vas ego?!
 
Mozda je problem u tebi i tvojim drugovima kada "vecina devojaka" tako odgovara na zadate teme.

Promenite pristup i mozda cete dobiti drugacije odgovore, ali se onda postavlja pitanje da li ste u stanju da se nosite sa dobijenim odgovorima? Onda se namece zakljucak da je mozda vas pristup i dobar, ali da su one i previse uvidjavne, pa vam daju odgovore koji ce manje da zbunjuju vas ego?!
Jel?! ...ccccc...
 
E, a jeste li primetili da mushkarci kada se obrachaju zzenama sa "dama" obavezno posle lansiraju neku primitivnu bljuvotinu? :eek:
Pa ono dame dodje da naglase da su gentelmeni a ne primitivci, shta znam...nije da uspeva...ali bez greshke je tako...:eek:
 
E, a jeste li primetili da mushkarci kada se obrachaju zzenama sa "dama" obavezno posle lansiraju neku primitivnu bljuvotinu? :eek:
Pa ono dame dodje da naglase da su gentelmeni a ne primitivci, shta znam...nije da uspeva...ali bez greshke je tako...:eek:

el ste primetili da muskarci kad oce nesto od zene obracaju se sa "izvinte gospodjo" :mrgreen:

To su sve komunjarska dziberska nasledja!
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

A da li ste primetile (žene) da većina muškaraca ima ovakve odgovore:

1. Spavao sam sa nekoliko stotina žena ali samo tebe volim....
2. Sve su mi pušile....zato moraš i ti (jer te mnogo volim)...
3. Sa svakom sam upražnjavao analni sex...pa moram i sa tobom (jer te toooliko volim)...

Redovno pričam sa drugaricama o tome i umiremo od smeha...kako su muškarci glupi.....i predvidljivi...
 
A da li ste primetile (žene) da većina muškaraca ima ovakve odgovore:

1. Spavao sam sa nekoliko stotina žena ali samo tebe volim....
2. Sve su mi pušile....zato moraš i ti (jer te mnogo volim)...
3. Sa svakom sam upražnjavao analni sex...pa moram i sa tobom (jer te toooliko volim)...

Redovno pričam sa drugaricama o tome i umiremo od smeha...kako su muškarci glupi.....i predvidljivi...

...hahaha...
 

Back
Top