Posao u privatnoj mrtvacnici

Od Novembra 2007.god sam i zvanično RAZVEDEN. Sudiju sam triput blagosiljo,što me od nje jadnog ratosiljo!:sanke:

Iako nam je moderator extra i ima razumevanja,ne trebamo sebe radi u mrtvacnici divaniti.z:lol:
Ako si sretno razveden,super.Uvek sam za to da je bolje ziveti izvan,nego u losem braku..
Ja sam u sretnoj vezi,moj buduci mladozenja je vojno lice,potporucnik-smer informatika,hackuje nas........z:).Pssssssssssssstttttttt...........
Antonius,moram ti reci da mi bas umes razvuci osmeh preko lica,kad citam tvoje postove i opaske,koje vrcaju inteligencijom,duhovitoscu,lukavoscu i znanjem,naravno.Od srca se smejem,i mislim da si strasno zanimljiva osoba
 
zvao sam privatnu pogrebnu sluzbu "suza" i rekli su da privatne mrtvacnice ne postoje... *****ju, postoje, samo ne smeju da se reklamiraju!

Ako si bas upro da prevrces leseve evo kako ces: Idi na site-Nacionalno trziste roba i usluga,tamo imas firme razvrstane po delatnostima ukljucujuci i sifre koje svaka delatnost za sebe ima.Ako ne nadjes nista tamo,upisi sifru,pa idi na site Agencije za privredne registre pa proceprkaj tamo...........Good Luck:sanke:
 
Da li neko zna kako tamo da se zaposlim i kolika je plata? ne znam kako uopste da stupim u kontakt sa njima... :sanke:

Pa ništa, zgaziš nekog mrtvog pokojnika na ulici, uvatiš ga za kragnu, ubaciš ga u gepek i odneseš ga u radnju za pogrebnu opremu i saranjivanje mrtvih pokojnika i kažeš: "Ups, izvinjavam se, desilo se slučajno ali ovo je za vas !" :rotf:

I posle malo flert sa radnicom, ovo-ono i ima da te prime dok si rek'o OPERACIONALIZACIJA. :hahaha:

Odeš ko privatnog pogrebnika,uđeš i tražiš posao, on te pita da li se bojiš mrtvaka ti kažeš "ne bojim",on kaže "vataj dedu za noge da ga pakujemo" i ti počneš da radiš!z:mrgreen:

:hahaha: Hahaha, koji si ti lik. Stvarno imaš smisla za humor, svaka ti dala. :mrgreen:
 
ja mislim da bi extra biznis bio privatno groblje.
Kod nas u Backoj Topoli 10 godina zakupa grobnice je 1000 eura (ako ne platis opet posle 10 godina oni te iskopaju), za to dobijes da oni iskopaju rupu u zemlji i malo okolo rupe betoniraju. Verujem da se moze kupiti hektar zemlje za 10000 eura (ovo nemam pojma samo sam lupio). Verujem da je veliki problem dobiti potrebne dozvole (ako se uopste moze imati privatno groblje) , jer se opstina nebi lako odrekla tako dobre zarade.
 
Da li neko zna kako tamo da se zaposlim i kolika je plata? ne znam kako uopste da stupim u kontakt sa njima... :sanke:

E, jesi nasao? Gde? Mislim, imao si dovoljno vremena do sad..
Jel moze nesto kinte ispod ruke pa da lepo dodjem sa priborom za proucavanje anatomije?
Ma ne, relativno sam normalan. Papir i olovka..
Mislim, ako ima nesto otvoreno, nije da ne bih voleo da zvrknem koji put :)..
 
Da li neko zna kako tamo da se zaposlim i kolika je plata? ne znam kako uopste da stupim u kontakt sa njima... :sanke:

И ја сам тражио, али ако немаш везу, не можеш. Непостоје интерни конкурси, непостоје приватне мртвачнице. Само фирме попут те сузе, из Добановаца је фирма... Одлично их познајем на жалост. Дакле у мртвачници можеш се запослити само препоруком. Плата је 40000 + бенефиција + допринос за страх + допринос за блам. + живци + физички напор + купање.... :) физички напор и живце ти улажеш. Ако после месец дана рада, почињу флешеви које мораш да прегураш, које ствара подсвест поготово ако верујеш у духове и остале надприродне појаве. После тог, почнеш да пијеш или да се дрогираш или полудиш....
 

Back
Top