malje

Kakve veze muzevsnot ima sa dlakama???

Znam muskarce tzv cosave i oni nisu nimalo manje muskarci od onih dlakavih. To je samo stvar licnog ukusa. Ja licno na sebi ne trpim ni jednu dlakicu, sem na glavi, naravno:)
Medjutim, na muskarcu mi ne smetaju dlake, ne smeta mi ni kad ih nema. Jedino sto mi je vazno to je da ispod miske ne viri suma, kao i da iz slipa viri ono sto ne treba ( dlake) fuj!
 
nos i usi: obavezno
noge: ne svidja mi se (da depilira)
lejda: ako bas zeli, ne smeta
grudi: takodje mi se ne svidja... ali opet: ako bas zeli...
Ispod pazuha: pozeljno, makar da su skracene
dole: takodje, malo potkracene... ali opet: ne smeta 8)
 
lady me:
nos i usi: obavezno
noge: ne svidja mi se (da depilira)
lejda: ako bas zeli, ne smeta
grudi: takodje mi se ne svidja... ali opet: ako bas zeli...
Ispod pazuha: pozeljno, makar da su skracene
dole: takodje, malo potkracene... ali opet: ne smeta 8)
Iskusno
 
lady me:
nos i usi: obavezno
noge: ne svidja mi se (da depilira)
lejda: ako bas zeli, ne smeta
grudi: takodje mi se ne svidja... ali opet: ako bas zeli...
Ispod pazuha: pozeljno, makar da su skracene
dole: takodje, malo potkracene... ali opet: ne smeta 8)
Svaka čast - lepo i odmereno
 
Mislim o skidanju muskih malja isto sto i o zenskom neskidanju istih :roll: Apsolutno mi je gadna pomisao na to upravo kao i pomisao na potpuno zaraslu devojku...BLJAK!!!Evo bas nocas gledah ovog Zeljka Joksimovica i njegove izdepilirane grudi i zamalo povratih.Strasno je koliko danasnji muskarci sve vise imaju zenskih osobina i sklonosti...GDE SE POGUBISE?
 
JEJA79:
Mislim o skidanju muskih malja isto sto i o zenskom neskidanju istih :roll: Apsolutno mi je gadna pomisao na to upravo kao i pomisao na potpuno zaraslu devojku...BLJAK!!!Evo bas nocas gledah ovog Zeljka Joksimovica i njegove izdepilirane grudi i zamalo povratih.Strasno je koliko danasnji muskarci sve vise imaju zenskih osobina i sklonosti...GDE SE POGUBISE?

Kako ko? :lol:
 
JEJA79:
Mislim o skidanju muskih malja isto sto i o zenskom neskidanju istih :roll: Apsolutno mi je gadna pomisao na to upravo kao i pomisao na potpuno zaraslu devojku...BLJAK!!!Evo bas nocas gledah ovog Zeljka Joksimovica i njegove izdepilirane grudi i zamalo povratih.Strasno je koliko danasnji muskarci sve vise imaju zenskih osobina i sklonosti...GDE SE POGUBISE?

BRUKA!!!!!!!
 
milaaa:
Sta mislite o skidanju muskih malja? I sa kojih delova tela obavezno treba skidati :arrow:
nogu :?:
nosa :?:
Usiju :?:
ledja :?:
Grudi :?:
obraza :?:
one stvari :?:
ruku...

S nogu i ruku ne... ali ostalo sve, naravno ako to nije previse primetno... Mislim ako maljavost nije bila .. u veeeelikim kolicinama :(
 

Back
Top