Brchkanje po netu

ja sam svoj dnevnik, kada sam se selila, potopila u vodu, da se razmaze mastilo, a onda ga pocijepala i bacila... da ne bi neko citao
sifre nikada nikome ne govorim... neci da dodju u iskusenje i prelistaju... nema tamo nista sto en smiej da se vidi, ali ne zelim neko da zaviruje u moje privatne stvari
jer meni su govorili sifre... kao, nista ne krijem, slobodno mozes da znas... i koliko god molila da mi ne kazu, nekoliko puta su mi rekli... ja dosla u iskusenje i jedva sam se oduprla tome
sestrim dnevnik sam citala, dok jednom nisam dosla do strane na kojoj je pisao: 'Pil, nemoj, molim te, dalje da citas'... htjela sam u zemlju da propadnem od sramote... znala je da citam
Grozno je znati da neko nema ni min povjerenja u tebe, jer ga nisi ni zasluzio
ebala me moja radoznalost
 
KAd sam video da je dzavo odneo salu, izblokirao sam sve moguce na profilu i izbrisao vise od pola kontakata... drugog leka nema. Niti ko moze da me nadje tamo, niti ko moze da me pita da mu budem prijatelj... kad sam video da mi se pojavljuju redom sve bivse sa friend requestom....to je bilo to...
 
ja sam svoj dnevnik, kada sam se selila, potopila u vodu, da se razmaze mastilo, a onda ga pocijepala i bacila... da ne bi neko citao
sifre nikada nikome ne govorim... neci da dodju u iskusenje i prelistaju... nema tamo nista sto en smiej da se vidi, ali ne zelim neko da zaviruje u moje privatne stvari
jer meni su govorili sifre... kao, nista ne krijem, slobodno mozes da znas... i koliko god molila da mi ne kazu, nekoliko puta su mi rekli... ja dosla u iskusenje i jedva sam se oduprla tome
sestrim dnevnik sam citala, dok jednom nisam dosla do strane na kojoj je pisao: 'Pil, nemoj, molim te, dalje da citas'... htjela sam u zemlju da propadnem od sramote... znala je da citam
Grozno je znati da neko nema ni min povjerenja u tebe, jer ga nisi ni zasluzio
ebala me moja radoznalost

Kako me samo nasmeja :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Мислим да он нема профил овде и да ме не проверава.
Није он тај тип.
А да га нервира што висим на нету, нервира га.
А и ја ... никад га не питам где иде, с ким је био.
Зовем га само кад је нешто хитно.
Чудан смо пар изгледа. z:dd:
 
sestrim dnevnik sam citala, dok jednom nisam dosla do strane na kojoj je pisao: 'Pil, nemoj, molim te, dalje da citas'... htjela sam u zemlju da propadnem od sramote... znala je da citam
Grozno je znati da neko nema ni min povjerenja u tebe, jer ga nisi ni zasluzio

Требала си отићи код ње са тим дневником и да је питаш: Па добро, шта ти сад ово значи?! :evil:
 

Back
Top