LIBERTY RESERVE-NAJBOLJI PROGRAM ZA UPLATU I IZPLATU PREKO INTERNETA

Poslednja izmena:
Ja nisam do sada koristio LR i zanima me kako prebacivati sa LR na svoj bankovni racun. Procitao sam ovde na forumu da je dobar i brz za slanje i primanje pa me zanimaju instrukcije kako to raditi. I da kazem za western union,naravno da je brz transfer novca ali i najskuplji i kod nas se samo moze primati a ne moze slati iz nase zemlje. Dobijao sam bezbroj puta preko westerna novac. Sada trenutno me LR zanima.Ako neko zna kako prebacivati sa svog Liberty Reserve naloga na svoj bankovni racun neka mi pokaze,ja slusam. Pozdrav svima.

Izvinjavam se ako ste vec postavili istrukcije koje sam trazio,ja ih nisam nasao.Ako jeste potrazicu ih.
 
Ja ti mogu pomoci oko koriscena Liberty Reserva i znam kako mozes veoma efikasno i brzo prebaciti svoj novac na bankovni racun. Liberty Reserve je najbolji nacin elektronskog poslovanja, nema nacina za refund/povracaj novca.

Ja imam racun na liberty reserveu i primio sam neke parae na njega ali ne znam kako da te pare prebacim na racun u banci.Pomoc bi mi bila preko potrebna :)
 

Back
Top