Noc...On/Ona spava a vi...

Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,
visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)
Pa u pocetku ste presrecni sto samo spava tu kraj vas...posle pocne da vas nervira jer vam ne da da mrdnete a vama se uopste ne spava...Posle malo spavate odvojeno ili on a vi nesto citate u drugoj sobi...ali to ne znaci da se manje volite...mislim da to tako mora vremenom...
 
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,
visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)
Da su mi ovakve stvari bitnije od nje i da trebao kao nesto da se foliram i krijem dok spava, pre bi' je izbacio iz kuce.
 
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)

boldovano :confused:

nista, blenem u tv ako ima nesto, drndam net, citam knjigu, kuvam....zavisi sta mi je u tom trenutku zanimljivije
 
Sta radite kada vasa ljubav ode da spava pre vas.Da li i vi idete sa njom ili cekate da zaspi da bi mogli da vilenite na netu,citate,gledate tv,slusate svoju muziku,strikate,visite ovde,mozda odete u setnju, pusite na terasi krisom jer on .ona ne vole sto duvanite,ceprkate li im po mobilnim..trkeljisete po dzepovima,saljete porucice ljubavnici/ku pravite kolace..ili...(ponestalo mi je maste..:D..)

Uveče,obično ja odem prva na spavanje.
i baš volim to što on ostaje posle mene jer kad zaspim pre njega, ne čujem ga da hrče :lol:
Sem toga, on gasi svetla i zaključava vrata i namešta alarm za buđenje...
e, al on voli popodne da odrema, u tom slučaju,ja ili čitam nešto ili sam na netu,alušam muziku na slušalice i tako...
 

Back
Top