Sta je sa ssp i viznim olaksicama

Bole_Delija

Iskusan
Poruka
5.063
Tadić je obećao da će posle izbora, osim "Fijata", u Srbiju dovesti još najmanje dva velika proizvođača automobila.
...
"Mi imamo jasan plan kako da zaposlimo 200.000 ljudi u naredne četiri godine. Uložićemo četiri milijarde evra u infrastrukturu da završimo autoputeve. Završićemo i autoput od Horgoša, ne samo do Požege, već ćemo ga produžiti do Crne Gore", kazao je on.
...
"Jasno je više nego ikada da će evropska vlada, koja će sarađivati sa tribunalom u Hagu, dobiti pozitivan izveštaj haškog tužioca Serža Bramerca i početi sa primenom Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju (SSP)", izjavio je Đelić na skupu pod nazivom "Kako ubrzati integraciju Srbije u Evropsku uniju.
...
Primena SSP-a je uslov za sledeću tačku Srbije na putu ka Briselu - dobijenje statusa kandidata za ulazak u EU, rekao je Đelić, uz konstataciju da je cilj Beograda ostaje nepromenjen - da se to dogodi do kraja godine.
http://www.b92.net/info/izbori2008/parlamentarni.php?nav_id=296925&start=220


15. 07. 2007.: Đelić: Vizne olakšice od iduće godine
http://www.naslovi.net/2007-07-15/rts/djelic-vizne-olaksice-od-iduce-godine/409843



I to pojela maca?
 
"uz konstataciju da je cilj Beograda ostaje nepromenjen - da se to dogodi do kraja godine"

nazalost, cilj beograda je jedno, realnost (a i dushmani) drugo :lol:

pritom, jasno je da je lista predizbornih obecanja zapravo uvek kombinacija liste lepih zelja ali i liste strateskih prioriteta i pravca na kom ce buduca vlada raditi, pa sta joj bog da. ako uspe super. ako ne, probacu da uvidim razloge za to. da li su objektivni ili ne.
i nastavicu da glasam za njim dokle god me vise plashe i nerviraju od obecanja koja jos nisu ili ne mogu sada biti ispunjena, ona obecanja koja ne zelim da budu ispunjena, poput stvari o kojima su pricali kostunjavi ili tadasnja verzija tome




p.s.kad voja kaze 'kosovo je srbija' jel mu ti poverujes da zapravo je tako i da on ima sredstva da to tako bude?
 
Nema potreba da mi neko kaze da je Kosovo Srbija, to vec znam, inace i Tadic to prica, jel mu verujes

razlika u pricama i pristupu i te kako postoji izmedju tadica i koshtunice. jedan govori o tome u smislu da nece potpisati i pristati na formalno oduzimanje, ali ipak svestan odvojenosti, drugi, potpuno van realnosti govori o nekakvim metafizickim mantrama i sabija ih u parolu: kosovo je(bilo je, sada je i uvek ce biti) srbija. shto je ne samo lazno, vec i besmisleno.
 
nema od toga nista kriza dolazi i zato preporuka :

U vreme ekonomske krize građani Srbije trebalo bi da idu na jeftiniji godišnji odmor, da kupuju manje firmirane robe, penzioneri bi trebalo manje da daju unučićima i deci, posavetovao je guverner.

Jelašić je ocenio da je ekonomska kriza u Srbiju stigla "psihološki", ali da će "ekonomski" tek stići.

Guverner NBS je naveo i da su ukupni prihodi od privatizacije u poslednjih pet godina manji nego što je država dala u penzioni fond, a da će u narednoj godini 40 odsto isplata penzija biti iz budžeta.

"U drugim zemljama se isplati penzija onoliko koliko se prikupi. A mi smo na penzije potrošili petogodišnju privatizaciju i to je najbolji dokaz da nije reč o tome da li povećati penzije ili ne, nego odakle pare da se one normalno isplaćuju", rekao je guverner NBS.




i sta ce nam sporazum,i vize
 
razlika u pricama i pristupu i te kako postoji izmedju tadica i koshtunice. jedan govori o tome u smislu da nece potpisati i pristati na formalno oduzimanje, ali ipak svestan odvojenosti, drugi, potpuno van realnosti govori o nekakvim metafizickim mantrama i sabija ih u parolu: kosovo je(bilo je, sada je i uvek ce biti) srbija. shto je ne samo lazno, vec i besmisleno.

Meni se cini da oboje govore u istom smislu, da nece pristati na formalno oduzimanje, samo razlicitim stilom, a Tadiceva govori "Kosovo je i dalje Srbija"
 
ne crkni magarce do zelene trave

donkey10ry.jpg
 
Ево са`ће, што си бре нестрпљив толико?
Шта си напео за годину, две... кад смо оволико чекали!

Ma Kose sta je za nas dve ,pet.osam,deset godina,pa nismo mi cepidlake.A vize izgleda mnogo ih ceka na taj sengen-valja bezati,sta su sve pokrali treba to izneti dok se ne otkrije,zato im gori pod nogama.:hahaha:
 
Tadić je obećao da će posle izbora, osim "Fijata", u Srbiju dovesti još najmanje dva velika proizvođača automobila.
...
"Mi imamo jasan plan kako da zaposlimo 200.000 ljudi u naredne četiri godine. Uložićemo četiri milijarde evra u infrastrukturu da završimo autoputeve. Završićemo i autoput od Horgoša, ne samo do Požege, već ćemo ga produžiti do Crne Gore", kazao je on.
...
"Jasno je više nego ikada da će evropska vlada, koja će sarađivati sa tribunalom u Hagu, dobiti pozitivan izveštaj haškog tužioca Serža Bramerca i početi sa primenom Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju (SSP)", izjavio je Đelić na skupu pod nazivom "Kako ubrzati integraciju Srbije u Evropsku uniju.
...
Primena SSP-a je uslov za sledeću tačku Srbije na putu ka Briselu - dobijenje statusa kandidata za ulazak u EU, rekao je Đelić, uz konstataciju da je cilj Beograda ostaje nepromenjen - da se to dogodi do kraja godine.
http://www.b92.net/info/izbori2008/parlamentarni.php?nav_id=296925&start=220


15. 07. 2007.: Đelić: Vizne olakšice od iduće godine
http://www.naslovi.net/2007-07-15/rts/djelic-vizne-olaksice-od-iduce-godine/409843



I to pojela maca?

ma ovi isto lazu narod vec godinama a ko je kriv narodu kad nema mozga pa konstantno naseda na njihove lazi i prevare
 

Back
Top