relationship benefit

ne razumem se ja u te nove izraze ali mi se svidja ovaj nedostatak glavobolje....i to ne samo kao prijatnu promenu....volim ja takav odnos na duze staze...sto duze......:whistling:



sto duze - duzi benefit..:mrgreen:

sve kristalno jasno..

svima osmeh na licu..

prijatna promena u odnosu na dosadasnje pokusaje uskladjivanja ..na zalost - uvek na neciju stetu..

a ovde podrska obostrana..sem manjka glavobolje - ogromna ledja za oslonac..
 
sto duze - duzi benefit..:mrgreen:

sve kristalno jasno..

svima osmeh na licu..

prijatna promena u odnosu na dosadasnje pokusaje uskladjivanja ..na zalost - uvek na neciju stetu..

a ovde podrska obostrana..sem manjka glavobolje - ogromna ledja za oslonac..

:D pa ko nece brak, sta mu drugo preostaje nego prijatni trenutci uz osobu sa kojom ima normalan odnos...ako se tu u ljubav nakalemi, paket je kompletan.....:whistling:
 
sve je jasno..

dobro vama, dobro njemu..

glava nikog ne boli..

za promenu - prija :mrgreen:

jeste li za?

da vas cujem drage moje..

A sta reci, kao dve rode... Ko ona dva starca u mapetovcima - mi protiv celog sveta....:lol: kao dve zavezane vrece.... ko serpa i poklopac.... sto ja ne znam on zna i obrnuto... uvek imas nekog s kim ces da podelis muku, zivot, srecu, radost, da se svadjas, pa pomiris, vodis ljubav, spremas lepinje, prijatelja, svoj odraz ponekad, a ponekad ljutog kriticara....nisi sam, a tvoje oci gledaju za dvoje, a ako imate i decu, onda za sve vas
 
pa ja i ne pricam o savrsenom poklapanju
ali je veliko poklapanje potrebno
ono suprotnosti se privlace je krajnje izlizana fraza,koja bar u mom slucaju ne funkcionise
ako imas solidno poklapanje sa nekim veca je sansa da cete se manje svadjati i duze opstati zajedno,u jednoj kvalitetnoj vezi u kojoj mozes da doprinosis,i iz koje mozes da dobijes uzitak.

jer te na izgled povrsne razlike uglavnom govore u krucijalnim razlikama u zivotnim filozofijama
tu neko onda ili mora debelo da popusti,ili se veza raspada
a ako neko toliko popusta sva je verovatnoca da ce biti nezadovoljan,da ce prebacivati onom drugom,da ce biti dzangrizav,nadrndan i nezadovoljen.
 
Iskreno kad sagledam bivse devojke bitno da se smejemo..i kad svadjamo brzo mirimo..ne pamtim da smo imali neka slicna interesovanja..cak ni tipa nekih filmova koje volimo..muzika je nebo-zemlja..ni istu hranu uglavnom ne volimo..bitno da svako ima svoj stil i da prihvati nesto novo..a ne zadrto terati po svom..tolerancije malo;)
 
stvar je u tome shta se smatra poklapanjem:)
meni to nije da imate iste stavove i slazete se u vezi 90% stvari nego da dobro funkcionishete zajedno,imate dinamichan zanimljiv i ziv odnos
recimo moji keva i cale i ako se to ne moze smatrati bash nekom idilom od braka ali primetio sam jednu sitnicu...i posle 35 godina kad su recimo negde zajedno sami uvek nadju neku temu i zapochnu razgovor(makar i sitnu svadju:lol: ) i laprdaju ko da se nisu videli 100 godina...moze da se oseti fluid....mozda glupo zvuchi al meni tako deluje:lol:
i nije to nishta romantichno i idilichno al se osetja ziv odnos
a znam za parove mmnoooogo manje zajedno kod kojih maltene i nema komunikacije il je minimalna:neutral:
mozda je samo stvar u razlichitim brakovima i ljudima...
nije zivot torta s shlagom
 

Back
Top