Psst..reci cu ti svoju tajnu..

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.260
Da li tajne treba da ostanu tajne..
Poveravate li se vi drugima..ili to radite u nekom krajnjem slucaju..ne plaseci se da to neko jednom moze da zloupotrebi.
Volite li uopste ta poveravanja..tipa..ovo samo tebi kazem u poverenju..Koliko ste odgovorni kada vam neko stvarno poveri svoju muku..
 
ne verujem u tajne
kad god sam nesto pokusala da sakrijem..saznalo se
uvek sve ispliva na povrsinu
kada sam postala toga svesna
pokusavam da nista ne krijem...
a i nemam bogzna sta..nisam izmislila recept za coca-colu ili nesto slicno
a i velika sam devojka..mogu da se nosim sa sopstvenim greskama...
price tipa, samo tebi sam rekla..ne piju vodu
kad god sam to cula od prijateljice
uvek mi je dosla druga prijateljica sa potpuno istom pricom i ispricala sta je ona prva u poverenju rekla njoj..
ovo ide u prilog prvom delu posta...
 
ne verujem u tajne
kad god sam nesto pokusala da sakrijem..saznalo se
uvek sve ispliva na povrsinu
kada sam postala toga svesna
pokusavam da nista ne krijem...
a i nemam bogzna sta..nisam izmislila recept za coca-colu ili nesto slicno
a i velika sam devojka..mogu da se nosim sa sopstvenim greskama...
price tipa, samo tebi sam rekla..ne piju vodu
kad god sam to cula od prijateljice
uvek mi je dosla druga prijateljica sa potpuno istom pricom i ispricala sta je ona prva u poverenju rekla njoj..
ovo ide u prilog prvom delu posta...

Iste smo Cheersy:):zag:
 
Zavisi sta se podrazumeva pod tajnama? Ne moraju to biti neke velike tajne, to moze biti i neka neprijatnost vezana za decka ili muza, neka svadja, neki razgovor sa njim poveren prijateljici, nesto sitno, ali nesto sto nam je bitno. A takve neke stvari i pored toga sto nisu ni velike, ni znacajne, opet nama znace da ostanu u tajnosti.
 
Znam vrlo opasne tudje tajne,tajne zbog kojih puca brak i medjubratski odnosi (snaha i djever),ali ne postoji niko na svijetu kome bih to odala. Neko vece mi bila jedna komsinica i pocela nesto na tu temu(jako je inteligentna i nesto sluti),ali od mene nije mogla izvuci ama bas nista. Smatram da je velika cast kad te neko izabere da ti kaze svoju tajnu (kakva god ona bila) i da to treba da ostane izmedju vas.A svoje tajne cuvam za sebe.
 
postoje tajne koje nikad nikome nisam rekla
postoje tajne koje delim sa najboljom prijateljicom, neke sa mužem, neke sa mamom, zavisi šta je u pitanju (E vala ići ću na ispovedaonicu oću ,oću...:hahaha:)
tuđe tajne čuvam
a znate li za ono prvilo'
kad neko zna neku tajnu, zna je 1 ćovek
kad je kaže - poveri nekome, znaju je 11
kad ovaj opet poveri tajnu, znaju je 111
dakle ako kažeš nekom, onda više nije tajna
alipravi prijatelji postoje da bismo delili sa njima tajne, između ostalog
 
Nemam ni jednu "tajnu" koju ne zna bar još jedna osoba. Uvek se poveravam prijateljima. Zavisi šta je u pitanju. Selektivno poveravam svoje tajne, prijateljima za koje znam da će me razumeti jer razmišljaju na konkretnu temu kao ja.
Isto tako, veoma često mi se prijatelji poveravaju. I nikada ih nikome nisam ispričala, ako je tako zahtevano od mene. Dešavalo se da se ispostavi da još neko kasnije zna za tajnu koja mi je poverena, što mi nije ništa čudno. I ja jako retko kažem neku svoju intimu samo jednoj prijateljici. Jer ih imam više i sve su mi jednako dobre prijateljice.
Jedino što sa godinama nemamo više toliko mogućnosti da se poveravamo često kao kada smo bile devojke, ali kada neko ima problem koji želi da podeli, sastajemo se vanredno i odlažemo sve druge obaveze.
Meni je uvek lakše kada izbacim iz sebe neku frustraciju, problem, muku.... Takva sam, šta ću...:aha:
 

Back
Top