Pls,pls...

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
Postavila sam ovakvo pitanje i na pdf Subotica ali me ne fermaju dva posto:( pa Vas molim uvazeni skupe da mi preporucite neki restoran(ne treba da napomenem dobar,podrazumeva se,jel)u Subotici.
Smestaj sam nasla na Palicu,nadam se da ce biti ok za ovu priliku(poslovni partneri iz inostranstva sa kojima se nalazimo na neutralnom terenu!)samo mi fali restoran dakle i da kompletiram vikend.
Hvala....:hvala:
 
...mani se male gostione...deluje socijalistichki...
...kad krenesh sa Palicca, starim putem za Horgosh, posle par km naidjesh na mesto Hajdukovo...na samom ulazu u Hajdukovo (tabla Hakdukovo)...imash tablu...Gulyash czarda, Ludoshko jezero...to ti je ona charda sa farmom nojeva...:super:
...onda...tu ti je i majkin salash...i josh jedan, od istog gazde...takodje je tu i sjajan restoran, ne znam kako se zove, ali je vinski podrum do yaya...i to ti je sve u krugu od 5km od palicca...:bye:
 
...mani se male gostione...deluje socijalistichki...
...kad krenesh sa Palicca, starim putem za Horgosh, posle par km naidjesh na mesto Hajdukovo...na samom ulazu u Hajdukovo (tabla Hakdukovo)...imash tablu...Gulyash czarda, Ludoshko jezero...to ti je ona charda sa farmom nojeva...:super:
...onda...tu ti je i majkin salash...i josh jedan, od istog gazde...takodje je tu i sjajan restoran, ne znam kako se zove, ali je vinski podrum do yaya...i to ti je sve u krugu od 5km od palicca...:bye:
Hvala ti,gledala sam bas te carde i jedino mi se nikako nije uklopila informacija da se na doticnom mogu konzumirati specijaliteti od noja..Hvala,ali to je i za mene ljubitelja krzna ipak previse....:lol::lol::lol:(a imam rokovnik od nojevih nogica,sram me bilo,i sad bez zezanja malo mi je nekako...bljak..)
 
Ako zelite bacvansku atmosferu onda je to restoran Gurinovic u Subotici...sjajna klopa, domaca i usluga....i da Abraham je na Palicu, nije enterijer nista posebno ali je hrana vrhunska, madjarska...i naravno, Mala Gostiona na jezeru i Riblja carda ako zelite da jedete dobru riblju corbu....
 
evo i ja da se javim
Mala gostiona i Riblja Čarda na Paliću - nema greške, veruj mi na reč
lokacija izvrsna - na samom jezeru, osoblje ljubazno, atmosfera prijatna
ako ovde odvedeš goste i poslovne partnere, nema greške, sigurno:super::super::super:
tamo se redovno održavaju poslivni ručkovi
 
Zelim da Vam kazem da je vikend na Palicu bio sjajan...:DSpavali smo u Vili Lago koju preporucujem apsolutno za boravak na Palicu.Nalazi se odmah pored Zoo vrta i na nekoliko koraka od Zenskog stranda...vecerali smo u Ribljoj cardi koja je takodje u blizini jer nam se nije dalo da idemo dalje..Riblji paprikas je bio odlican,skusa takodje..Varijanta Rose ..da ne pricam...;)Spa centar bozanstven,samo nas,besprekorno cist i intiman...
Hvala svima koji su mi ovako ili na pp pomogli sa idejama,mnogo znaci kada ides nekuda pa imas pribliznu predstavu o tom gradu,i orijentaciju sta vredi a sta ne...:hvala:
Zene povedite muzeve u Lago u app A3 iskljucivo...I za muskarce takodje vazi:)
 
Zelim da Vam kazem da je vikend na Palicu bio sjajan...:DSpavali smo u Vili Lago koju preporucujem apsolutno za boravak na Palicu.Nalazi se odmah pored Zoo vrta i na nekoliko koraka od Zenskog stranda...vecerali smo u Ribljoj cardi koja je takodje u blizini jer nam se nije dalo da idemo dalje..Riblji paprikas je bio odlican,skusa takodje..Varijanta Rose ..da ne pricam...;)Spa centar bozanstven,samo nas,besprekorno cist i intiman...
Hvala svima koji su mi ovako ili na pp pomogli sa idejama,mnogo znaci kada ides nekuda pa imas pribliznu predstavu o tom gradu,i orijentaciju sta vredi a sta ne...:hvala:
Zene povedite muzeve u Lago u app A3 iskljucivo...I za muskarce takodje vazi:)

Koliko je cena boravka?
 
Zelim da Vam kazem da je vikend na Palicu bio sjajan...:DSpavali smo u Vili Lago koju preporucujem apsolutno za boravak na Palicu.Nalazi se odmah pored Zoo vrta i na nekoliko koraka od Zenskog stranda...vecerali smo u Ribljoj cardi koja je takodje u blizini jer nam se nije dalo da idemo dalje..Riblji paprikas je bio odlican,skusa takodje..Varijanta Rose ..da ne pricam...;)Spa centar bozanstven,samo nas,besprekorno cist i intiman...
Hvala svima koji su mi ovako ili na pp pomogli sa idejama,mnogo znaci kada ides nekuda pa imas pribliznu predstavu o tom gradu,i orijentaciju sta vredi a sta ne...:hvala:
Zene povedite muzeve u Lago u app A3 iskljucivo...I za muskarce takodje vazi:)

baš mi je drago ....:manikir::manikir:
 

Back
Top