ljubav

ja sam imala dvogodisnju vezu sa tipom u bosanskom brodu....i isla preko hrvatske kod njega svake dve nedelje...posle je i on dolazio kod mene.....i jeste bila ljubav....velika......
 
...ljubav na daljinu moze da traje neko vreme, ali kad kod pozelis da je zagrlis ona nije pored tebe, da se sve svelo na tel razgovore i shvatices da to nije to... i da ljubav prolazi...
 
i vreme je relativno. sta znaci krace a sta duze vreme? za mene je duze vreme 7 godina, na primer, za nekoga 7 dana..
daklen, to je subjektivni dozivljaj situacije. ne meri se tu nista, ni kilometri, ni sati, ni dani, ni godine..
mere se otkucaji srca koja kucaju u istoj zelji...to je sve.
 
...ljubav na daljinu moze da traje neko vreme, ali kad kod pozelis da je zagrlis ona nije pored tebe, da se sve svelo na tel razgovore i shvatices da to nije to... i da ljubav prolazi...

jeste.
samo da dodam da ljubav prolazi i kad nekog grlis svakog dana..
dakle, udaljenost ne mora d abude uzrok gasenja ljubavi. jer da je tako, svi koji su zajedno non-stop, ostali bi u ljubavi do kraja zivota..
 
i vreme je relativno. sta znaci krace a sta duze vreme? za mene je duze vreme 7 godina, na primer, za nekoga 7 dana..
daklen, to je subjektivni dozivljaj situacije. ne meri se tu nista, ni kilometri, ni sati, ni dani, ni godine..
mere se otkucaji srca koja kucaju u istoj zelji...to je sve.

:) slazem se...upitanju je intenzitet a ne duzina te veze niti da li je ta osoba pored tebe stalno....ja sam tog coveka volela jache nego bilo koga i on je jos uvek deo mene....kao divna uspomena....istina, i daljina je bila otezavajuci faktor ali nikako nije bila razlog raskida......
 
i vreme je relativno. sta znaci krace a sta duze vreme? za mene je duze vreme 7 godina, na primer, za nekoga 7 dana..
daklen, to je subjektivni dozivljaj situacije. ne meri se tu nista, ni kilometri, ni sati, ni dani, ni godine..
mere se otkucaji srca koja kucaju u istoj zelji...to je sve.

Od toga nema nista;)svi ti pozivi..poruke..pisma..izlivi ljubavi vremenom se prorede..par meseci..ako taj neko ne dolazi skoro a neko ti privuce paznju posle mesec dana ode voz:lol:
 
i vreme je relativno. sta znaci krace a sta duze vreme? za mene je duze vreme 7 godina, na primer, za nekoga 7 dana..
daklen, to je subjektivni dozivljaj situacije. ne meri se tu nista, ni kilometri, ni sati, ni dani, ni godine..
mere se otkucaji srca koja kucaju u istoj zelji...to je sve.

Po meni, pola godine - godina, sve duže od toga počinje da blijedi, gubi privlačnost i neki drugi ljudi, osjećaji, mirisi... postaju bliskiji, privlačniji...
 
:) slazem se...upitanju je intenzitet a ne duzina te veze niti da li je ta osoba pored tebe stalno....ja sam tog coveka volela jache nego bilo koga i on je jos uvek deo mene....kao divna uspomena....istina, i daljina je bila otezavajuci faktor ali nikako nije bila razlog raskida......

eto vidis.
a veza bi kad-tad izbledela i d aste bili stalno zajedno. jer to je tako, to nema veze sa kilometrazom.
 

Back
Top