Kosovo za, Srbija protiv... ili obrnuto???

ja ne znam sta se kuva, ali molim te nemoj neshka da mi zahebavas, vidis da ga nije bilo nekoliko dana na forumu.
ps. da bi neshko dokazao da je mitrovcanac, neka objasni ovaj vic.

Kako prepoznati Srbina iz Kos. Mitrovice u Beogradu?
Lako;
Seta izmedju trafika.....


kako prepoznati smrdljivu siptarcinu

lepo
pogledas samo kakave gluposti pise na krsti
 
pored toga sto si nepismen, kako rece koljega, ti si i glup.
ostavi neshka da odgovori, pa ces videti u cemu je vic.
nije zlonameran, ali imao "pouku", koju ja namerno ne zelim da otkrijem
inace nisam ga ja pisao, slucajno sm naleteo na njega.

Šiptarčino u poređenju sa vama mi Srbi na Kosovu nismo kao što ste vi stavljali pakete po ulici isterivali malu decu od pet godina na hladnoću da prodaju cigare ilegalno.
Samo u opštini severne Mitrovice sada ima 70% lica bez stalnog posla pa brojne trafike koje su postavljene u Mitrovici su posledica vaše tiranije, pa su njih isključivo postavili proterani Srbi iz Vučitrna,Svinjara i sela širom okupiranog Srpskog Kosova.
Zato ti Adame Šiptaru koji nemaš stida si najbolji dokaz da je ovaj forum postao savršeno leglo, razmnožavanja laži o stvarnom stanju na Kosovu i neprijatelja Srpskog Kosova,i to na zlu sudbinu Srba koji vi Šiptari izazvaste i želite samo da je pogoršate.
 
Šiptarčino u poređenju sa vama mi Srbi na Kosovu nismo kao što ste vi stavljali pakete po ulici isterivali malu decu od pet godina na hladnoću da prodaju cigare ilegalno.
Samo u opštini severne Mitrovice sada ima 70% lica bez stalnog posla pa brojne trafike koje su postavljene u Mitrovici su posledica vaše tiranije, pa su njih isključivo postavili proterani Srbi iz Vučitrna,Svinjara i sela širom okupiranog Srpskog Kosova.
Zato ti Adame Šiptaru koji nemaš stida si najbolji dokaz da je ovaj forum postao savršeno leglo, razmnožavanja laži o stvarnom stanju na Kosovu i neprijatelja Srpskog Kosova,i to na zlu sudbinu Srba koji vi Šiptari izazvaste i želite samo da je pogoršate.

nesko ajde ti lepo objasni fabulu vica...
a da smo mi krivi to zna vise i maljo dete a jok mi odrasli breeee
ps. e neshko, ovih dana mogu da ti postujem nesto na ambasadi ako zelis.... mislim neku sluku dela mitrovice koji nisi odavno video.... napokon sam opravio foto-aparat
 
nesko ajde ti lepo objasni fabulu vica...
a da smo mi krivi to zna vise i maljo dete a jok mi odrasli breeee

To nije nikakav vic:thumbdown: Šiptaru već dokaz da Srbi nemaju slobodu kretanja po Kosovu pa su zbiveni na malom prostoru ko stado ovaca.A vi Šiptari ko krvoločni vukovi gledate da to stado međusobno posvađate :think:i rasturite pa posle na te nane dokusurite.
E pa neće moći iako je to najveća želja najmanje milion Šiptarčina.
 
Zapadne diplomate: Priština rizikuje podelu Kosova
Autor: Tanjug | 14.11.2008. - 12:16

Diplomatski predstavnici zapadnih članica Kontakt grupe poručili su kosovskim zvaničnicima da, ukoliko ne prihvate predlog o šest tačaka iz plana rekonfiguracije međunarodnog prisustva, rizikuju da bude ugrožen "teritorijalni integritet Kosova".

List "Koha ditore" prenosi da je ta poruka predstavnicima privremenih kosovskih institucija preneta na jednom od poslednjih sastanaka sa stranim zvaničnicima. Neimenovani međunarodni izvori izjavili su prištinskom listu da bi se odbacivanje plana UN moglo negativno odraziti na raspoređivanje Euleksa na čitavoj teritoriji Kosova i da bi stoga moglo da ugrozi teritorijalni integritet zemlje.
List "Zeri" prenosi da Priština ne popušta pred pritiscima zapada i nastavlja da pruža otpor prema planu o šest tačaka". Dnevnik citira kosovskog premijera Hašima Tačija, koji je rekao da je za kosovsku stranu ovaj plan neprihvatljiv i da bi Euleks trebalo da se rasporedi u skladu sa Ahtisarijevim predlogom i Ustavom Kosova. U međuvremenu su Demokratski savez Kosova i Alijansa za budućnost Kosova, pozvale nosioce kosovskih institucija da se povuku iz pregovora i time u potpunosti odbace ponuđeni plan.
"Zeri" citira neimenovane izvore da su na sinoć održanom sastanku, kojem su prisustvovali Sejdiu, Tači i predstavnici grupe pet zapadnih zemalja, do izražaja došle još veće razlike u stavovima o funkcionisanju UNMIK-a i Euleksa u srpskim sredinama na Kosovu. Isti izvori su kazali da su Sejdiu i Tači zatražili da se plan u potpunosti ukloni sa pregovaračkog stola i da se pažnja usmeri na modalitete za raspoređivanje Euleksa. S druge strane, predstavnici EU i grupe "petorke" ne odustaju od pozicije da je plan o šest tačaka jedina mogućnost za početak misije Euleksa na Kosovu.
Pozivajući se na neimenovane izvore, "Ekspres" prenosi da bi Priština pristala na ovaj plan UN ukoliko bi on ispunio tri zahteva kosovske strane - poštovanje kosovskog ustava, integriteta i suvereniteta Kosova. Predstavnici grupe zapadne petorke su, kako list prenosi, rekli da razumeju ove zahteve, ali da oni neće biti usvojeni na sednici Saveta bezbednosti UN.
:think:
 
rekoh ja da je prvi ozbiljan "nesporazum"
Tači i Sejdiju: Nismo pod pritiskom zbog plana UN
PRIŠTINA, 14. novembra 2008. (Beta) - Predsednik i premijer Kosova Fatmir Sejdiju i Hašim Tači rekli su danas da nisu pod pritiskom međunarodne zajednice kako bi prihvatili plan UN o šest tačaka i najavili da će se i dalje suprotstavljati tom planu u sadašnjem obliku.

U zajedničkom obraćanju novinarima, Sejdiju je najpre rekao da suštinski elementi plana nisu prihvatljivi za Kosovo jer je interes Kosova da "sačuva dokumente koji su odobreni i u skladu sa međunarodnom zajednicom".

"Ahtisarijev predlog je zajednički projekat sa međunarodnom zajednicom, proglašenje nezavisnosti Kosova je projekat u koordinaciji sa međunarodnom zajednicom, Ustav i svi zakoni koji proizlaze iz projekta Ahtisarija su na ovoj liniji", rekao je kosovski predsednik.

Prema njegovim rečima, to se odnosi i na odluku EU o slanju misije na Kosovi iz februara.
 
U zajedničkom obraćanju novinarima, Sejdiju je najpre rekao da suštinski elementi plana nisu prihvatljivi za Kosovo jer je interes Kosova da "sačuva dokumente koji su odobreni i u skladu sa međunarodnom zajednicom

:hahaha::hahaha::hahaha:Koja bre dokumenta da sačuvaju?Sa kojom to međunarodnom zajednicom misliš da sve može bez Srbije jel?Znaš šta bre,:evil:mnogo ste osilili:rtfm:i to će vam se brzo osvetiti.:whistling:
 
Zapadne diplomate: Priština rizikuje podelu Kosova
Autor: Tanjug | 14.11.2008. - 12:16

Diplomatski predstavnici zapadnih članica Kontakt grupe poručili su kosovskim zvaničnicima da, ukoliko ne prihvate predlog o šest tačaka iz plana rekonfiguracije međunarodnog prisustva, rizikuju da bude ugrožen "teritorijalni integritet Kosova".

List "Koha ditore" prenosi da je ta poruka predstavnicima privremenih kosovskih institucija preneta na jednom od poslednjih sastanaka sa stranim zvaničnicima. Neimenovani međunarodni izvori izjavili su prištinskom listu da bi se odbacivanje plana UN moglo negativno odraziti na raspoređivanje Euleksa na čitavoj teritoriji Kosova i da bi stoga moglo da ugrozi teritorijalni integritet zemlje.
List "Zeri" prenosi da Priština ne popušta pred pritiscima zapada i nastavlja da pruža otpor prema planu o šest tačaka". Dnevnik citira kosovskog premijera Hašima Tačija, koji je rekao da je za kosovsku stranu ovaj plan neprihvatljiv i da bi Euleks trebalo da se rasporedi u skladu sa Ahtisarijevim predlogom i Ustavom Kosova. U međuvremenu su Demokratski savez Kosova i Alijansa za budućnost Kosova, pozvale nosioce kosovskih institucija da se povuku iz pregovora i time u potpunosti odbace ponuđeni plan.
"Zeri" citira neimenovane izvore da su na sinoć održanom sastanku, kojem su prisustvovali Sejdiu, Tači i predstavnici grupe pet zapadnih zemalja, do izražaja došle još veće razlike u stavovima o funkcionisanju UNMIK-a i Euleksa u srpskim sredinama na Kosovu. Isti izvori su kazali da su Sejdiu i Tači zatražili da se plan u potpunosti ukloni sa pregovaračkog stola i da se pažnja usmeri na modalitete za raspoređivanje Euleksa. S druge strane, predstavnici EU i grupe "petorke" ne odustaju od pozicije da je plan o šest tačaka jedina mogućnost za početak misije Euleksa na Kosovu.
Pozivajući se na neimenovane izvore, "Ekspres" prenosi da bi Priština pristala na ovaj plan UN ukoliko bi on ispunio tri zahteva kosovske strane - poštovanje kosovskog ustava, integriteta i suvereniteta Kosova. Predstavnici grupe zapadne petorke su, kako list prenosi, rekli da razumeju ove zahteve, ali da oni neće biti usvojeni na sednici Saveta bezbednosti UN.

znaci tadic radi za nezavisnost kosova i njegov teritorijalni integritet , a albanci se kao neckaju i onda ce kao oni to da prihvate i tadic ce da proglasi jednu diplomatsku pobedu, kao mi smo pobedili kosovo je nezavisno i nece biti njegove podele, ura ura ura
 

Back
Top