Kako da ga ubedim...

Omen:
Jednu si grešku (uslovno) napravila u formulisanju problema pomenuvši pomagala :!: :idea: Zaista, gde su potrebna pomagala... nešto nije u redu iliti postoji neki nedostatak. Nisu to pomagala (sexi veš... svilene marame... povezi... podvezice...), pre bih rekla rekviziti!

To je sto kazem da deca nemaju pojma sa zivotom. Razlika je pomagala a dekoracija. Sex je nesto sto zahteva neprestano unapredjivanje i ulepsavanje, no ako neko trazi 'pomoc' nekog predmeta ili neke naprave, nejiskreniji savet bi bio da potrazi pomoc nekog strucnog neuropsihijtra.
Potpuno se slazem sa tobom Omen.
 
*Mihal*:
To je sto kazem da deca nemaju pojma sa zivotom. Razlika je pomagala a dekoracija. Sex je nesto sto zahteva neprestano unapredjivanje i ulepsavanje, no ako neko trazi 'pomoc' nekog predmeta ili neke naprave, nejiskreniji savet bi bio da potrazi pomoc nekog strucnog neuropsihijtra.

Opet Balkansko neznanje o sexu. Za probleme u sexu se ne ide kod neuropsihijatra, vec kod sexologa... Toliko o "zrelosti" tvojih postova.
 
Ok, ako je ovde bas toliko bukvalista.... vazi, ispravljam se: Nisu u pitanju pomagala nego rekviziti!!!
Da li vam je sad jasnije ili cu opet imati razno-razne optuzbe???
E svasta!
A ti Mihal, stvarno si poseban slucaj, nema ti pomoci! Uhvatio si se rasprave i etiketiranja, umesto nesto pametno da kazes. Samo podbadas :arrow: ima li to neki krajnji cilj? Ili ti je mnogo dosadno?
Ne vidim poentu stvarno.... :roll:
Illusionisti hvala, bar neko da me razume... :wink:
 
*Mihal*:
No Nick:
E pa, Mihal, nekako mi se cini da si u manjini. Hmmm.... ko je sad dete?! :roll:
Ah, kontam, ustvari, ti si nam valjda sam Bog otac, a mi smo svi tvoja mala decica, tupava i neiskusna i nemamo pojma sa zvotom.
Hajde Mihal, prosvetli nas jos malo.... :shock: :twisted: :roll: :? :idea: :?:

Nemate pojma sa zivotom, upravo si sam-a otkrio problem. Sada radi na tome da spoznas sta je to zivot. I pokusaj da toliko ne emotikonujes.
Covece koji si ti bolid! Pametujes mi tu nesto i kao dajes odgovor na moju temu, a ocigledno da temu nisi ni procitao tj. moje pitanje, s obzirom da (vidi gore crveno obelezeno) nemas pojma ni da li sam musko ili zensko.
E, svaka tebi cast!
 
iluzionista:
*Mihal*:
To je sto kazem da deca nemaju pojma sa zivotom. Razlika je pomagala a dekoracija. Sex je nesto sto zahteva neprestano unapredjivanje i ulepsavanje, no ako neko trazi 'pomoc' nekog predmeta ili neke naprave, nejiskreniji savet bi bio da potrazi pomoc nekog strucnog neuropsihijtra.

Opet Balkansko neznanje o sexu. Za probleme u sexu se ne ide kod neuropsihijatra, vec kod sexologa... Toliko o "zrelosti" tvojih postova.

...kad neko zeli biti pametan.
To ti je isto kao kad bi mi nekao rekao da on sa svojim zubnim problemima ne ide kod lekara nego kod stomatologa. Dobar sexolog je i te kako neuropsihijatar. Sexualni nagon je samo jedan segment ljudske psihe, i neuropsihijatrija se uveliko bavi lecenjem sexualnih problema prouzrokovanih emotivnim poremecajima. Sad mi jos reci da se emotivni poremecaji lece kod teologa. Ha, Ha...
 
Incognito:
seksolozi su najcesce, i gotovo iskljucivo PSIHOLOZI! ... A psihologija nema preterano veze sa neuropsihijatrijom, osim sto obe nauke izucavaju mozak - samo dva razlicita aspekta...
Sexologija je grana psihijatrije kao i psihologija.
A da izucavaju mozak tek to je nepotpuno objasnjenje, mislim da si hteo reci um. No um(intelekt) i dusa(ego) bas nemaju puno zajednickog u neuropsihijatriji.
 
anakin:
jesi probala ti njemu da vezes oci i ruke?
Ne, nisam. Nemam neku posebnu zelju za tim, a ni on....
Ne volim da dominiram u krevetu. Bas mi bezveze da je muskarac vezan....
Upala sam jednom mojoj sestri u sobu dok je bila u sred posla sa svojim deckom, a on siroma vezan za radijator :lol: :lol: :lol: Prizor mi se uopste nije svideo
A da bude scena jos zanimljivija, on bi se verovatno nekako i sakrio, pokrio necim, ali avaj, vezane mu ruke i sta ce... samo me onako zbunjeno i preplaseno i stidljivo gleda. Crkoh od smeha! :lol: :twisted: :lol: :twisted:
 
*Mihal*:
No Nick:
E, Mihal, upropasti mi temu nacisto :cry:
Tu si nasao da filozofiras o psihologiji, sociologiji, neurologiji, teologiji, stomatologiji....
Uspeo si da me rasplaces.... stidi se!
:cry:

Sorry, nije bilo namerno. :wink:
Ma, oprosteno ti je! :wink:
uostalom nemam vise frku sa tim "ubedjivanjem". Resena je i ta stvar i to da ne poverujem na njegovu inicijativu. Dugo mu nisam spominjala te neke moje fantazijice i boom eto desilo se.
Superishka!
 

Back
Top