Kako da ga ubedim...

Sigurno je da samo otvoreni razgovor moze rijesi ovaj problemcic.Potrebno je uvoditi maste u seksualni zivot da stvari ne bi postale isuvise rutinske.Naravno, nije cudno sto se neki plase promjena ili im je u najmanu ruku veoma neugodno.Moras pronaci nacina da mu objasnis da postoje odredjene tvoje zelje koje bi ti puno znacile kada bi ih prihvatio.Popustice on sigurno, vazno je samo da iskreno porazgovaras sa njime.
Ako nista drugo pokazi mu da i nije tako dominantan u seksu kao sto misli.Mozes ti to, svi vjerujemo u tebe.
 
d1:
mr. I:
okej je to ,samo mijenjati nekoga zato što nije spreman na experimentisanje u sexu :roll: svako od nas ima nešto što nam baš ne odgovara kod partnera pa zar da ga šutnemo zbog toga i da tražimo druge koji nemaju taj "nedostatak" :shock:
pa sve zavisi od toga koliko je veliki taj nedostatak, koji god da je, u partnerovim ocima... svako ima neke svoje "prioritete" koje trazi u partneru... zelja za experimentisanjem u sexu jeste jedna od bitnijih kod mene i sasvim je dovoljan razlog da se, ako se osetim ugrozenim zbog nedostatka istog, udaljim od partnera... zasto bih trebao da sputavam samoga sebe sa bilo kim :roll:

u pravu si ,svako ima svoje prioritete.
 
No Nick:
Ajd da malo upotpunim celu sliku...
Dosta vas mi savetuje da ga menjam :?
Necu. A evo i zasto: Da ne nabrajam njegove ostale kvalitete, baziracu se samo na polje sexa. Neverovatno je lepo gradjen, velicina polnog organa je fantasticna (bar za moj ukus), voli da praktikuje sve poze koje se daju izvesti, pristalica je oral/anal sexa, zaista je vest i jos jedna bitna stvar: samo sa njim sam uspela doziveti orgazam!
Zato mi ne pada na pamet ni u snu ni u ludilu da ga menjam. Ako to mogu nazvati "problemom", onda je problem sto ja volim povremeno vezivanje ili stavljanje poveza oko ociju, a njemu je to nekako glupo, kaze da je i ovako on u sexu dominantniji i ako bi me jos i vezao, kaze da bi se osecao malo vise superiorniji nego sto njegov ukus dozvoljava.
Zato sam postavila pitanje kako da ga ubedim, objasnim, predoscim da tu nema nista lose i da ne bi trebao zbog takvih sitnica da se oseca lose...

o tome pišem cijelo vrijeme :wink:
 
mr. I:
No Nick:
Ajd da malo upotpunim celu sliku...
Dosta vas mi savetuje da ga menjam :?
Necu. A evo i zasto: Da ne nabrajam njegove ostale kvalitete, baziracu se samo na polje sexa. Neverovatno je lepo gradjen, velicina polnog organa je fantasticna (bar za moj ukus), voli da praktikuje sve poze koje se daju izvesti, pristalica je oral/anal sexa, zaista je vest i jos jedna bitna stvar: samo sa njim sam uspela doziveti orgazam!
Zato mi ne pada na pamet ni u snu ni u ludilu da ga menjam. Ako to mogu nazvati "problemom", onda je problem sto ja volim povremeno vezivanje ili stavljanje poveza oko ociju, a njemu je to nekako glupo, kaze da je i ovako on u sexu dominantniji i ako bi me jos i vezao, kaze da bi se osecao malo vise superiorniji nego sto njegov ukus dozvoljava.
Zato sam postavila pitanje kako da ga ubedim, objasnim, predoscim da tu nema nista lose i da ne bi trebao zbog takvih sitnica da se oseca lose...

o tome pišem cijelo vrijeme :wink:
Budi sretna sa tim sto imas, ne trazi preko hleba pogace :!: ...Sta bi druge dale za bar mali deo toga sto ti imas. :wink: ...
 
No Nick:
.... da nema nista lose u tome da povremeno upotrebljavamo pojedina sexualna pomagala? Kako jednom muskarcu koji inace nije za takve stvari, kao ni za to da devojci stavi povez oko ociju ili veze ruke, "otvoriti oci"?

Normalnom muskarcu i normalnoj devojci nisu potrebna nikakva pomagala. Sama rec 'pomoc' znaci da ima neki nedostatak, a taj nedostatak je bas u tamo gde je najmanje pozeljan, -u ljubavi.
 
*Mihal*:
No Nick:
.... da nema nista lose u tome da povremeno upotrebljavamo pojedina sexualna pomagala? Kako jednom muskarcu koji inace nije za takve stvari, kao ni za to da devojci stavi povez oko ociju ili veze ruke, "otvoriti oci"?

Normalnom muskarcu i normalnoj devojci nisu potrebna nikakva pomagala. Sama rec 'pomoc' znaci da ima neki nedostatak, a taj nedostatak je bas u tamo gde je najmanje pozeljan, -u ljubavi.
Brate spameru al se ti proseravas :evil:
 
Milow:
*Mihal*:
No Nick:
.... da nema nista lose u tome da povremeno upotrebljavamo pojedina sexualna pomagala? Kako jednom muskarcu koji inace nije za takve stvari, kao ni za to da devojci stavi povez oko ociju ili veze ruke, "otvoriti oci"?

Normalnom muskarcu i normalnoj devojci nisu potrebna nikakva pomagala. Sama rec 'pomoc' znaci da ima neki nedostatak, a taj nedostatak je bas u tamo gde je najmanje pozeljan, -u ljubavi.
Brate spameru al se ti proseravas :evil:

Obrazlozi svoju izjavu... :roll:
 
*Mihal*:
Normalnom muskarcu i normalnoj devojci nisu potrebna nikakva pomagala. Sama rec 'pomoc' znaci da ima neki nedostatak, a taj nedostatak je bas u tamo gde je najmanje pozeljan, -u ljubavi.
Nisu potrebna a? A cemu sluzi erotski donji ves? kozni donji ves i ostale stvari? Da bi se ljudi dosadjivali?

Brate tebi ako je dovoljan samo klasican seks ti si izuzetno staromodan i dosadan kao licnost.
 
Tacno tako Milow, hvala sto me podrzavas. :wink:
Inace, Mihal, reci mi, da li bi tebi smetalo kad prilikom skidanja odece svoje drage da bi otkrio tajne lepote njenog tela (kako kazes), ugledas da ona ima erotski donji ves, haltere na primer? Da li je to nenormalno?
Ili zamisli scenu: zove te da dodjes kod nje kuci i kad si usao u njenu sobu, vidis je kako tako izazovno obucena lezi na krevetu sa povezom preko ociju. Sta bi uradio? Rekao joj kako nije normalna i odjurio glavom bez obzira?
Objasni mi sta ima toliko nenormalnog u povezu preko ociju ili recimo blago vezati ruke nekom lepom svilenom ili satenskom maramom?
Zar to nije sexi? Zar to raspaljuje vatru, strast, pa i emocije?
 
No Nick:
Tacno tako Milow, hvala sto me podrzavas. :wink:
Inace, Mihal, reci mi, da li bi tebi smetalo kad prilikom skidanja odece svoje drage da bi otkrio tajne lepote njenog tela (kako kazes), ugledas da ona ima erotski donji ves, haltere na primer? Da li je to nenormalno?
Ili zamisli scenu: zove te da dodjes kod nje kuci i kad si usao u njenu sobu, vidis je kako tako izazovno obucena lezi na krevetu sa povezom preko ociju. Sta bi uradio? Rekao joj kako nije normalna i odjurio glavom bez obzira?
Objasni mi sta ima toliko nenormalnog u povezu preko ociju ili recimo blago vezati ruke nekom lepom svilenom ili satenskom maramom?
Zar to nije sexi? Zar to raspaljuje vatru, strast, pa i emocije?

Nisam ja nista protivrecio protiv igre male dece, deca inace ne bi odrasla kako treba ako ne bi bilo igranja. Zato deco molim vas nisam raspolozen za raspravljanje sa vama o ovakvim vama teskim temama. :wink:
 
*Mihal*:
No Nick:
Tacno tako Milow, hvala sto me podrzavas. :wink:
Inace, Mihal, reci mi, da li bi tebi smetalo kad prilikom skidanja odece svoje drage da bi otkrio tajne lepote njenog tela (kako kazes), ugledas da ona ima erotski donji ves, haltere na primer? Da li je to nenormalno?
Ili zamisli scenu: zove te da dodjes kod nje kuci i kad si usao u njenu sobu, vidis je kako tako izazovno obucena lezi na krevetu sa povezom preko ociju. Sta bi uradio? Rekao joj kako nije normalna i odjurio glavom bez obzira?
Objasni mi sta ima toliko nenormalnog u povezu preko ociju ili recimo blago vezati ruke nekom lepom svilenom ili satenskom maramom?
Zar to nije sexi? Zar to raspaljuje vatru, strast, pa i emocije?

Nisam ja nista protivrecio protiv igre male dece, deca inace ne bi odrasla kako treba ako ne bi bilo igranja. Zato deco molim vas nisam raspolozen za raspravljanje sa vama o ovakvim vama teskim temama. :wink:
Slusaj dete (jer tvoj mozak upravo tako razmislja kao deciji), ako se tebi takve stvari ne dopadaju a ti onda nemoj da ih upraznjavas, ali nemoj druge da etiketiras, razumes?
Cuj ti njega, deca?!
Mada, ok, da se ne uzrujavam zbog pecinskih ljudi poput tebe, sve to sto si rekao cu shvatiti kao kompliment i evo, bas se nekako vec podmladjeno osecam! Lepo je ponovo biti dete u mojim godinama!
Hvala ti od srca sto si mi ulepsao dan!
 
Milow:
*Mihal*:
Nisam ja nista protivrecio protiv igre male dece, deca inace ne bi odrasla kako treba ako ne bi bilo igranja. Zato deco molim vas nisam raspolozen za raspravljanje sa vama o ovakvim vama teskim temama. :wink:
Da radis koliko pametujes popravila bi se ekonomija u srbiji :roll:

Pa ne bih se upustao u raspravu sa mojih skromnih 300 naspram tvojih 1300. Sta da radim kad samo ovde na krstrici je moguce naci iskrene ljude, pa tek toliko da neke stvari preispitam.
Pozdrav, i nemas razloga da se ljutis.
 
*Mihal*:
Milow:
*Mihal*:
Nisam ja nista protivrecio protiv igre male dece, deca inace ne bi odrasla kako treba ako ne bi bilo igranja. Zato deco molim vas nisam raspolozen za raspravljanje sa vama o ovakvim vama teskim temama. :wink:
Da radis koliko pametujes popravila bi se ekonomija u srbiji :roll:

Pa ne bih se upustao u raspravu sa mojih skromnih 300 naspram tvojih 1300. Sta da radim kad samo ovde na krstrici je moguce naci iskrene ljude, pa tek toliko da neke stvari preispitam.
Pozdrav, i nemas razloga da se ljutis.
Osecam se Radikalno
 
*Mihal*:
No Nick:
.... da nema nista lose u tome da povremeno upotrebljavamo pojedina sexualna pomagala? Kako jednom muskarcu koji inace nije za takve stvari, kao ni za to da devojci stavi povez oko ociju ili veze ruke, "otvoriti oci"?

Normalnom muskarcu i normalnoj devojci nisu potrebna nikakva pomagala. Sama rec 'pomoc' znaci da ima neki nedostatak, a taj nedostatak je bas u tamo gde je najmanje pozeljan, -u ljubavi.

Ne mogu se sloziti sa ovim. Ovo je cisti balkanski egoizam. Kult svemoguceg muskarca koji je sebi (i njoj) sasvim dovoljan. E, pa to su pricice za malu decu. Ovakve price nisu retke kod nas, nazalost.

A zasto to nije tako: jednolicni sex vrlo brzo postaje dosadan. Kao rezultat toga, u vezi ima sve manje i manje sexa, dok ga ne nestane...
 
E pa, Mihal, nekako mi se cini da si u manjini. Hmmm.... ko je sad dete?! :roll:
Ah, kontam, ustvari, ti si nam valjda sam Bog otac, a mi smo svi tvoja mala decica, tupava i neiskusna i nemamo pojma sa zvotom.
Hajde Mihal, prosvetli nas jos malo.... :shock: :twisted: :roll: :? :idea: :?:
 
No Nick:
E pa, Mihal, nekako mi se cini da si u manjini. Hmmm.... ko je sad dete?! :roll:
Ah, kontam, ustvari, ti si nam valjda sam Bog otac, a mi smo svi tvoja mala decica, tupava i neiskusna i nemamo pojma sa zvotom.
Hajde Mihal, prosvetli nas jos malo.... :shock: :twisted: :roll: :? :idea: :?:

Nemate pojma sa zivotom, upravo si sam-a otkrio problem. Sada radi na tome da spoznas sta je to zivot. I pokusaj da toliko ne emotikonujes.
 
No Nick:
*Mihal*:
No Nick:
Tacno tako Milow, hvala sto me podrzavas. :wink:
Inace, Mihal, reci mi, da li bi tebi smetalo kad prilikom skidanja odece svoje drage da bi otkrio tajne lepote njenog tela (kako kazes), ugledas da ona ima erotski donji ves, haltere na primer? Da li je to nenormalno?
Ili zamisli scenu: zove te da dodjes kod nje kuci i kad si usao u njenu sobu, vidis je kako tako izazovno obucena lezi na krevetu sa povezom preko ociju. Sta bi uradio? Rekao joj kako nije normalna i odjurio glavom bez obzira?
Objasni mi sta ima toliko nenormalnog u povezu preko ociju ili recimo blago vezati ruke nekom lepom svilenom ili satenskom maramom?
Zar to nije sexi? Zar to raspaljuje vatru, strast, pa i emocije?
Nisam ja nista protivrecio protiv igre male dece, deca inace ne bi odrasla kako treba ako ne bi bilo igranja. Zato deco molim vas nisam raspolozen za raspravljanje sa vama o ovakvim vama teskim temama. :wink:
Slusaj dete (jer tvoj mozak upravo tako razmislja kao deciji), ako se tebi takve stvari ne dopadaju a ti onda nemoj da ih upraznjavas, ali nemoj druge da etiketiras, razumes?
Cuj ti njega, deca?!
Mada, ok, da se ne uzrujavam zbog pecinskih ljudi poput tebe, sve to sto si rekao cu shvatiti kao kompliment i evo, bas se nekako vec podmladjeno osecam! Lepo je ponovo biti dete u mojim godinama!
Hvala ti od srca sto si mi ulepsao dan!
Daaaj narode... gde vi odoste u prepiranju :shock: i sasvim udaljiste od teme :!: :?
No Nick! postavila si topic i konkretno pitanje. Kako da nekog sa kim si u ljubavi privoliš da se u sexu ponašate onako kako bi tebi odgovaralo a njemu ne odgovara :!: :?: AKO on tebe voli i misli da imaš sve kvalitete (ili bar većinu) kojima ti njega nama opisa... onda nije ni potrebno da ga privoljavaš! Poželeće i sam da ti ugodi... to je prosto normalno. Do promena ne može da dođe drastično naglo... e, sad ćemo ovo i ovo... i ovo...
Jednu si grešku (uslovno) napravila u formulisanju problema pomenuvši pomagala :!: :idea: Zaista, gde su potrebna pomagala... nešto nije u redu iliti postoji neki nedostatak. Nisu to pomagala (sexi veš... svilene marame... povezi... podvezice...), pre bih rekla rekviziti! E SAD... da li to neko od nas voli ili ne voli :roll: NIJE ni bilo predmet tvog interesovanja i ne znam zašto se prepucavate oko toga :?
Potpuno individualna stvar! 8)
Dobro je dok uživate jedno u drugom i radujete se jedno drugom... Sve ovo što bi ti htela PLUS... nenametljivo nametni... sasvim postupno i polako. Priču ti neću savetovati jer sam ukapirala da ti nije baš puno pomogla!
Uživaj u svemu lepom što imaš! 8)
 

Back
Top