Perete li ruke pre sexa ,a posle?

I ja isto k'o generacija...:rumenko:
Moj ortak ne pere ruke ni pre, ni posle pišanja, kaže - "He, što da ih perem, čistiji je ON od ruku!"...

Jeste. Meni bile suve ruke, pa mi draga kupila neku kremu - sa ureom! Ja je pitam šta je bre ovo, a ona mi odgovara kako je mokraća vrlo zdrava za kožu, kako je to skupa krema (i jeste skupa, sve sa onim markicama "EKO", "BIO" "Medicaly tested" "Sehr gut"...).
Neko vreme sam je držao po strani, ali kad mi je bilo stani-pani, tražio sam od drage da mi donese tu zapišanu kremu i namazao ruke. Kad ono - stvarno nije loša! :eek::mrgreen:
 
Pa kad je zdravo, valjda i mi "matorci" nešto znamo...
Eto ne smem ni da kažem da se i ja k'o prika Slonče perem samo o većim crkvenim praznicima, obično pitam dragu "moram li se kupati, ili da nekako sačekam Krstovdan", jedva me natera da se plaknem. Zamisli još i ruke da moram da perem, jok bre, dofatimo se čim se nađemo nasamo, bitno da niko ne voajeriše, umetnost nije da je svako gleda i to džabe. Znači ekonomija, kultura i ekologija ispred neke tamo higijene...
 
Jeste. Meni bile suve ruke, pa mi draga kupila neku kremu - sa ureom! Ja je pitam šta je bre ovo, a ona mi odgovara kako je mokraća vrlo zdrava za kožu, kako je to skupa krema (i jeste skupa, sve sa onim markicama "EKO", "BIO" "Medicaly tested" "Sehr gut"...).
Neko vreme sam je držao po strani, ali kad mi je bilo stani-pani, tražio sam od drage da mi donese tu zapišanu kremu i namazao ruke. Kad ono - stvarno nije loša! :eek::mrgreen:
golube...al si poleteo ;)....paz na banderu:cool:
 

Back
Top