Pazite kako postupate prema ženama!

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Jedna Japanka iz Saporoa uhapšena je zbog ubistva svog virtuelnog muža u igrici na Internetu.



Ova 43-godišnja profesorka klavira bila je veoma besna kada je otkrila da se njen virtuelni muž iz igrice "Maplestory" razveo od nje bez ikakvog prethodnog obaveštenja.

Policija je saopštila da je žena ilegalno ušla na ličnu stranicu svog virtuelnog muža i uklonila njegov lik.

U policiji kažu da je žena upotrebila korisničko ime i lozinku dotičnog muškarca kako bi ga prijavila za igricu i zatim ga virtuelno ubila kada je shvatila da se on razveo od nje.

Ona je sada u pritvoru gde čeka optužnicu koja bi mogla biti podignuta protiv nje zbog ilegalnog pristupa tuđem računaru i manipulisanja njegovim podacima.

Ukoliko bude proglašena krivom, preti joj kazna od pet godina zatvora i globa u vrednosti 4.000 evra, prenele su agencije.

Eto šta može da vam se desi!
 
To briganteu ne preti, on se uvek slize sa pomenutima.....
A mene ne tangira jer praksa je pokazala, mada jos eksperiment nije zavrsen, da je mozak potpuno nepotreban za uspesnost veza, kresanja, i bilo cega u vezi sa vezama danas u srbiji....

Jedan fazon , jedno+ pice , obavezno tri cetiri klimanja glavom u pravom trenutku i kraljica je na kolenima.....ma ko kraljica bila....naravno vas trud mora biti ka uglednoj garderobi, cipelama i virtuelnim fantazijama osobe (da ne pominjem termin "zene", to je samo fizicko odredjenje, a ne i mentalno stanje)

Znaci bez onih ,ocigledno suvisnih, napora da razmisljate sta kome sta znaci.....
I da.....Vazi samo za one koji posecuju drustvene sajtove, chatuju, postuju fotke, "citaju mudrosti izmedju redova"....
Eksperiment se odvija na nasim sajtovima gde se ljudi virtuelno druze, cesto i muvaju.....i praksa se tamo odigrava....
Posesivnost je intezivna u 1/3 takvih osoba, u nekom obliku , a kod ostalih je kontrolisana ....ali da ne pricam dok eksperiment jos uvek traje.....

Za mene je sokantno bilo koliki je bolji procenat prolaza i suta kad obavezno srezes svoju dozu kreativnih recenica na 1 (max 1) po veceri.....i na taj nacin nahranis mistiku i neku unutrasnju sanjalacku potrebu te zenske osobe....(do tada sam mislio da je 4,5 nesto normalno , preko je "filozofiranje"......)
 
joj, a vasem rikanu dos'o jedan virtuelni mafijas da naplati reket... jaci od mene jedno 100 puta... kako je dos'o da trazi, tako ga je vas rikan napao... i sebi skocio za vrat... mislim... znao sam ja to, al'... sad... rikanova mafija slabija... brojcano... al', srce imaju kao zmajevi... i, tako... zdravlje su mi uzeli... i jos sta god... al' im nisam dao da diraju neduznu decu u sirotistu... i gerontoloski zavod...
 
Sto bi se ja i brigante fajtali recima.....pa jasno je i meni njegov stil i njemu moj stil....
To bi znacilo da zbog misljenja nekih zenskih (da brani njihov pogled na celu stvar) treba da negira i da se prepire sa mnom....
Bas zato sam prakticno resio da proverim koliko je prakticno ovo moje nestereotipno tumacenje prakticnog kod stvaranja novih odnosa....i praksa je mozda banalna kad se ovako o njoj prica, ali je neumoljiva.....

Idoli trenutne pozicije (nema vise uticaj potencijalno ili kvalitet) , idoli estetike , idoli smanjenih drustvenih aktivnosti , a povecanih zelja (citaj virtuelizacija sopstvenog shvatanja i ocekivanja sveta) dovode do toga da vama smesno , a u praksi jos nezakljucenog eksperimenta (ali se jako nazire) sasvim merljivo postaje VAZNO ne biti u suprotnosti sa kvazilogikom (koji ne prepoznaju) zrtve.....

Namerno sam rekao zrtve, jer to su zrtve sopstvenog ocekivanja, a ja postajem zrtva njihovog ocekivanja ako se budem podlizao pod njihovu sliku koju generisu cim stignu i uhvate vremena....
Znam da zvuci i nemoralno i neeticki , ali nije nista vise nemoralno od ignorisanja stvarnog stanja i potreba sagovornika ......

Ovako ostaje da neverne tome ostaju elita, neprihvatajuci banalnost sopstvenih sistema, jer bi to unistilo elitno u tim sistemima, dok ova druga strana rizikuje da ode u nihilisticku , zavidnu, frustriranu ili razocaranu stranu gledanja....
Ja na to ne gledam tako.....
Odavno sam se pitao sto ja vristim kad dohvatim zensku sisu, kad je to parce mesa + masnog tkiva , iliti skoro kao da grickam neku nadlakticu....I tada je postalo jasno da je nebitno kako izgleda i jeste, vec drustveni odnos koji se gradi....jer mene zenske grudi uzbudjuju jer se preko njih uspostavlja dublji odnos sa zenskim telom i dusom....Kada zene ne bi osecale nista zbog drazenja grudi, kad ne bi to bio izraz prisnosti , nista mi ne bi znacile........
E tako i kod ovog ogoljavanja trenutnog stanja muvanja, koje je u cetiri reci : naslucena mudrost, kvalitetan izgled, nepostojanje tvrdih stavova i dovoljno neodredjene mistike da se razvijori licna fantazija......i eto deteline sa cetiri lista....

Posto ja posle zavrsenog eksperimenta opet postajem mrzac muvanja preko neta, chata, sms, i svih ostalih ne realnih situacija i komunikacija, ovo je vise korisno briganteu....kao potvrda , ne kao savet....
 
Jedna Japanka iz Saporoa uhapšena je zbog ubistva svog virtuelnog muža u igrici na Internetu.



Ova 43-godišnja profesorka klavira bila je veoma besna kada je otkrila da se njen virtuelni muž iz igrice "Maplestory" razveo od nje bez ikakvog prethodnog obaveštenja.

Policija je saopštila da je žena ilegalno ušla na ličnu stranicu svog virtuelnog muža i uklonila njegov lik.

U policiji kažu da je žena upotrebila korisničko ime i lozinku dotičnog muškarca kako bi ga prijavila za igricu i zatim ga virtuelno ubila kada je shvatila da se on razveo od nje.

Ona je sada u pritvoru gde čeka optužnicu koja bi mogla biti podignuta protiv nje zbog ilegalnog pristupa tuđem računaru i manipulisanja njegovim podacima.

Ukoliko bude proglašena krivom, preti joj kazna od pet godina zatvora i globa u vrednosti 4.000 evra, prenele su agencije.

Eto šta može da vam se desi!

Chuj...virtuelno ubila:eek: to se kazhe izbrisala podatke, ne ubila.
 
Pazite, jedna stara mudra rec kaze:

"svaka iskljucivost se vraca kroz laz"

Tako se i iskljucivost zena da mora da se postuje i njena vizija kako treba da izgleda , ponasa se i sta zeli muskarac koji je sa njom , vraca kao laz , pre ili kasnije....

A ova rec postovanje se cesto kod zena tumaci i kao postovanje vizije "kako treba da"....

Zato se i desava da muskarac zbog te iskljucivosti i igra na jedinu mogucu kartu, a to je snishodjenje (naravno manje ili vise laznim predstavljanjem) njenim zahtevima koji su, zacudo, ISKLJUCIVI....

Kasnije se nastavlja igra ukidanja te iskljucivosti , pa se javljaju ili razocaranja ili progledavanja ili raskidi ili "stoka , kao i svi muskarci".....

Gordost i snobizam zahteva je nesto sto se javilo sa sponzorskim dobom u Srbiji i manifestovalo se prvo sa "Kakva je to zurka kad ste obezbedili samo nekoliko litara soka i neke sitne grickalice"....
A odrzalo se i do danas i naravno preselilo i kod muskaraca , jer shvataju kakav ce biti tok zabave , ako se ne obezbedi "nivo"....

Verujem da vecina ovde , po do sada pokazanom ponasanju , nece razumeti vezu izmedju poslednjeg i brisanja podataka od strane jedne japanke....
 
Jedna Japanka iz Saporoa uhapšena je zbog ubistva svog virtuelnog muža u igrici na Internetu.



Ova 43-godišnja profesorka klavira bila je veoma besna kada je otkrila da se njen virtuelni muž iz igrice "Maplestory" razveo od nje bez ikakvog prethodnog obaveštenja.

Policija je saopštila da je žena ilegalno ušla na ličnu stranicu svog virtuelnog muža i uklonila njegov lik.
:hahaha::hahaha::hahaha:
U policiji kažu da je žena upotrebila korisničko ime i lozinku dotičnog muškarca kako bi ga prijavila za igricu i zatim ga virtuelno ubila kada je shvatila da se on razveo od nje.
kako je pametna:hahaha::hahaha::hahaha::rotf:
Ona je sada u pritvoru gde čeka optužnicu koja bi mogla biti podignuta protiv nje zbog ilegalnog pristupa tuđem računaru i manipulisanja njegovim podacima.
da Bog lijepi sacuva:hahaha::hahaha:
Ukoliko bude proglašena krivom, preti joj kazna od pet godina zatvora i globa u vrednosti 4.000 evra, prenele su agencije.

Eto šta može da vam se desi!

najjace ovo "ukoliko bude proglasena krivom":hahaha::hahaha: - globa 4.000 eurica, i + resetke:hahaha::hahaha:
 

Back
Top