Snimci o trgovini ljudskim organima u Albaniji

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Televizija B92 je večeras objavila snimke kuće u Albaniji u kojoj su, prema navodima bivšeg glavnog tužioca Haškog tribunala Karle del Ponte, otetim kosovskim Srbima vađeni organi koji su zatim krijumčareni i prodavani stranim klinikama. Ekipa te televizije je boravila u blizini mesta na severu Albanije gde su, prema tvrdnjama Del Ponteove, prebacivani oteti Srbi. Kako je najavljeno, kompletna priča o trgovini ljudskim organima će biti emitovana sutra u emisiji "Insajder". Prema informacijama TV B92, srpsko Tužilaštvo za ratne zločine raspolaže novim podacima o tome da su hirurške intervencije obavljane u neurohiruškoj bolnici pri zatvoru broj 320, koji je udaljen 20-ak kilometara od snimljene kuće u mestu Burai, koja je služila za oporavak i privremeni smeštaj otetih. Naše tužilaštvo traži od albanskog da srpskim pravosudnim organima omogući kontakt sa svedocima, kao i da im preda spiskove lekara i medicinskih sestara sa Kosmeta koji su za vreme ratnih sukoba radili u Albaniji - navodi B92.
 
Sveze Palacinke i Baklave made in USA i Albanija
Свеже Палачинке и Баклаве производња УСА и Албанија!
Некима као "ПОНОЋНОМ САЊАРУ" изгледа треба ЦРТАТИ а не писати да би нешто ... схватили али и тад се поставља питање ... да ли је ученик ... расположен ха ха ха...

Пазите ситуације,уз ПОСРЕДОВАЊЕ УСА се организује састанак између Албанаца и Срба,да би наводно размотрили ситуацију "СЕЧКА" у којој се предпоставља да је животе "НЕ ОДОБРАВАЊЕМ" подарило тј. продало СРБА тј. ШИПТАРА ЕУ тј. УСА!!!
Кадија те тужи,КАДИЈА те СУДИ!!!
ха ха ха...
Албански одговор можете предпоставити како је ГЛАСИО и како ће и да гласи.
Али Србији стиже КОЊИЦА ха ха ха...звана Б92;ето која је била чак и у Албанији и све СНИМИЛИ "СВАКА ЧАСТ патриоте" и који чак снимаше и болницу 320 у којој је се то све ...
Верујте СРБИ,како да не ПОВЕРУЈЕТЕ ето све су вам ДЕМОНКРАТЕ на ВЛАСТИ и стварно треба да буде срамота ону бабу КАРЛУ како је могла тако нешто да изнесе у својим ...,тако да је наша ДЕМОНКРАТСКА ВЛАСТ брже боље позвала своје КТИТОРЕ из УСА да ПОСРЕДУЈУ у том важном моменту ето који ће се ... пре или касније завршити ... мислим да сви знамо како!

Г-дин Веран Матић ће постати јунак месеца... и спасилац ... чега?

КОЈИ САРКАЗАМ ...

Али,хвала милом Богу имамо КРСТУ и сањаре који ће нас држати на путу да се не изгубимо како из Схватања а оно исто и из било чега што није по пс-у.
Живели САЊАРИ,Живела КРСТА,Живели СВИ али не ...
 
Televizija B92 je večeras objavila snimke kuće u Albaniji u kojoj su, prema navodima bivšeg glavnog tužioca Haškog tribunala Karle del Ponte, otetim kosovskim Srbima vađeni organi koji su zatim krijumčareni i prodavani stranim klinikama. Ekipa te televizije je boravila u blizini mesta na severu Albanije gde su, prema tvrdnjama Del Ponteove, prebacivani oteti Srbi. Kako je najavljeno, kompletna priča o trgovini ljudskim organima će biti emitovana sutra u emisiji "Insajder". Prema informacijama TV B92, srpsko Tužilaštvo za ratne zločine raspolaže novim podacima o tome da su hirurške intervencije obavljane u neurohiruškoj bolnici pri zatvoru broj 320, koji je udaljen 20-ak kilometara od snimljene kuće u mestu Burai, koja je služila za oporavak i privremeni smeštaj otetih. Naše tužilaštvo traži od albanskog da srpskim pravosudnim organima omogući kontakt sa svedocima, kao i da im preda spiskove lekara i medicinskih sestara sa Kosmeta koji su za vreme ratnih sukoba radili u Albaniji - navodi B92.

koja televizija?

kad treba da se svedochi protiv terorista, batic oce, delic nece

kad je u pitanju trgovina srpskim organima, b92 prikupi materjal, patriJotski pink doda josh jednu Grand emisiju...

i opet mi ne valjamo, vi valjate...
 
Dobro, snimili su, gledat cete i sta onda ?

Gledat cemo, pazljivo... pa cemo verovatno od tebe da dobijemo dozvolu da ozhalimo zrtve...

Bismillahir-rahmanir-rahim
Trgovine organima je bilo, ito znaju svi Albanci...
Dokaz za to su, nikad pronadjene zrtve, neAlbanci, kako se ima obicaj reci, nego samo delovi tela u DNK tragovima ili u genetskom materijalu, ili delovi odece...
Kod identifikacije, rodbina ubienih je prepoznavala delove garderobe...
Vise puta su prazni sanduci, sa krvlju umrljanom garderobom, predavani porodicama... na "Merdaru"...
Tela nikada ili vrlo retko...
Najsumnjivije od svega je to sto BE92 to istrazuje...
To je, apriori, dovoljan razlog za sumnju...


Dragi prijatelju... brate po veri i po mnogo cemu... procitaj ovo pazljivo...
Mi smo ovde, ne da bi mrzeli, nego da bi voleli... i bili voljeni...

Kaže Ebu Hajjan:

"Moji mi neprijatelji čine veliko dobro. Pa nek Bog nikad ne uništi moje neprijatelje. Oni istražuju moje pogreške, pa ih se ja klonim. I oni se sa mnom natječu, te sam na taj način postigao visok stepen."
 
Poslednja izmena:
Gledat cemo, pazljivo... pa cemo verovatno od tebe da dobijemo dozvolu da ozhalimo zrtve...

Bismillahir-rahmanir-rahim
Trgovine organima je bilo, ito znaju svi Albanci...
Dokaz za to su, nikad pronadjene zrtve, neAlbanci, kako se ima obicaj reci, nego samo delovi tela u DNK tragovima ili u genetskom materijalu, ili delovi odece...
Vise puta su prazni sanduci, sa krvlju umrljanom garderobom, predavani porodicama...
Tela nikada ili vrlo retko...
Najsumnjivije od svega je to sto BE92 to istrazuje...
To je, apriori, dovoljan razlog za sumnju...


Dragi prijatelju... brate po veri i po mnogo cemu... procitaj ovo pazljivo...
Mi smo ovde, ne da bi mrzeli, nego da bi voleli... i bili voljeni...

Kaže Ebu Hajjan:

"Moji mi neprijatelji čine veliko dobro. Pa nek Bog nikad ne uništi moje neprijatelje. Oni istražuju moje pogreške, pa ih se ja klonim. I oni se sa mnom natječu, te sam na taj način postigao visok stepen."


:?::think:
 
Televizija B92 je večeras objavila snimke kuće u Albaniji u kojoj su, prema navodima bivšeg glavnog tužioca Haškog tribunala Karle del Ponte, otetim kosovskim Srbima vađeni organi koji su zatim krijumčareni i prodavani stranim klinikama. Ekipa te televizije je boravila u blizini mesta na severu Albanije gde su, prema tvrdnjama Del Ponteove, prebacivani oteti Srbi. Kako je najavljeno, kompletna priča o trgovini ljudskim organima će biti emitovana sutra u emisiji "Insajder". Prema informacijama TV B92, srpsko Tužilaštvo za ratne zločine raspolaže novim podacima o tome da su hirurške intervencije obavljane u neurohiruškoj bolnici pri zatvoru broj 320, koji je udaljen 20-ak kilometara od snimljene kuće u mestu Burai, koja je služila za oporavak i privremeni smeštaj otetih. Naše tužilaštvo traži od albanskog da srpskim pravosudnim organima omogući kontakt sa svedocima, kao i da im preda spiskove lekara i medicinskih sestara sa Kosmeta koji su za vreme ratnih sukoba radili u Albaniji - navodi B92.

..vidis kako su ti albanjerosi sposobni..bave sa samo isplativom rabotom...nece motiku u ruke .....samo od te price nista...i kod nas je bilo prica koje smo slusali od TV..BG ..90tih. ...o ozracenim kalasnjikovima..o ogrlicama od srpskih prstica...o vadjenju ociju i bubrega te prodvanju istih nijemcima i talijanima..itd,itd....na kraju ...trc milojka..isto tako ce biti i u ovom scenariju...bas me zanima kakva ce biti prica o Vojvodini..tamo ce sigurno ulogu preuzeti Madjari...tesko vama ljudi s takvom mastom...
 
Gledat cemo, pazljivo... pa cemo verovatno od tebe da dobijemo dozvolu da ozhalimo zrtve...

Bismillahir-rahmanir-rahim
Trgovine organima je bilo, ito znaju svi Albanci...
Dokaz za to su, nikad pronadjene zrtve, neAlbanci, kako se ima obicaj reci, nego samo delovi tela u DNK tragovima ili u genetskom materijalu, ili delovi odece...
Kod identifikacije, rodbina ubienih je prepoznavala delove garderobe...
Vise puta su prazni sanduci, sa krvlju umrljanom garderobom, predavani porodicama... na "Merdaru"...
Tela nikada ili vrlo retko...
Najsumnjivije od svega je to sto BE92 to istrazuje...
To je, apriori, dovoljan razlog za sumnju...


Dragi prijatelju... brate po veri i po mnogo cemu... procitaj ovo pazljivo...
Mi smo ovde, ne da bi mrzeli, nego da bi voleli... i bili voljeni...

Kaže Ebu Hajjan:

"Moji mi neprijatelji čine veliko dobro. Pa nek Bog nikad ne uništi moje neprijatelje. Oni istražuju moje pogreške, pa ih se ja klonim. I oni se sa mnom natječu, te sam na taj način postigao visok stepen."

Respect!Ali reci ovo porodicama zrtava :( i dobices pravi i iskreni komentar na svako tvoje buduce citiranje pretpostavljam iz Ku'rana
 
i sta mi dobijamo sto je b92 snimio emisiju o tome? sta ce to da pomogne i cemu ce to da doprinese?

nece vise da nas terorisu amerikanci i siptari? ima da se nasekiraju....

uplasice se od emisije?

jedino cega se ta bagra plasi je noza pod grlo i metka u celo....

sve ostalo su price za malu decu....

yebes ti vlast koja nije spremna da zastiti zivote sopstvenih drzavljana u svojoj drzavi na kosovu i metohiji i kojoj jedan agim ceku moze da preti ubijanjem i proterivanjem drzavljana a da niko iz vlasti na to nista ne kaze i ne odgovori...
 

Back
Top