Lik koji kvari Smederevo

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Jedan od likova koji se nalaze u Republickom parlamentu,a iz Smedereva,je Dragan Colic. Lik koji vec 11 godina zivi na porezu ,kicmi, gradjana Srbije,je primerak za proucavanje nekih institucija.
Covek koji prica o postenju i kune se u postenje je sam neposten,covek koji vredja do- jucerasnje stranacke kolege u koje se zaklinjao i koji je procitao sve knjige svog idola i ideologa(dr.Vojislava Seselja),je sa toliko mrznje i prezira pljuvao u jucerasnjem gostovanju na Tv Jerini,po svojim stranackim kolegama.Strasno.
Kaze citiram"da je zavrsio onu Suvarovu skolu..." a on je 52. ili 53.godiste.Sa koliko godina je on zavrsio tu "Suvarovu" skolu???
Svojevremeno je na Dunavu postojao koledz,smederevci znaju da su tu isli svi oni koji su bili malo zaostali,tu skolu je pohadjao i lik o kome se ovde govori.
Covek koji ima devet krivicnih prijava i samo se ceka da izgubi imunitet pa da se sve aktiviraju,govori o postenju.
 
Kako je neko uspeo da za dve godine postane najomraženiji lik u Smederevu?
Pa verovatno jer je bio nečija produžena ruka, znate već na koga mislim.

Čovek je bio načelnik okruga, pa predsednik skupštine, pa predsednik opštine... e, sad opozicija mu vrlo teško pada... ali najbitnije je da čovek prepozna kad je dosta.

Još da smo mi bili "neobavešteni" kao njegov lider, možda bi i bolje prošao na izborima.
 
Covek koji ima devet krivicnih prijava i samo se ceka da izgubi imunitet pa da se sve aktiviraju,govori o postenju.
Te će prijave da zastare. U vreme kada sam radio imao sam uvid u dugovanja, on je dugovao skoro 3000 (tri hiljade!!!) evra za struju!:evil:
U štampi je "objasnio" da on ne duguje. On je podstanar kod oca pa za struju duguje otac a ne on!:think:
Naravno, prihvatio bih to objašnjenje da ne nedostaje jedna "sitnica": nije pomenuo ugovor u zakupu i overu tog ugovora u opštini! Ako ugovora nema ...:guza:
 

Back
Top