Ostavljena

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Inspirisala me prica "unbeso..." o tome kako je raskinula sa jednim momkom da bi se smuvala sa drugim, a onda ju je Taj drugi ostavio...
Na koje nacine ste bivale ostavljene? A svakoj od nas se to desilo...
Podlo, uz suze, uz uvrede...I kako ste preboljevale? Uz novu ljubav, uz drugarice, u samoci.....
 
Preboleo sam je u restoranu sa skembicima u saftu. Pre toga bio je neki aperitiv dok se svecani cin skembe pliva zavrsio nekim slatkisem. Naravno sve sam to morao zalivati Dzekom jer ipak sam patio.
Nakon svega moram priznati nije bilo lako al sam se je preboleo.
 
Jel se ZK hronicno razboleo...?

Samo nicu teme o ostavljenim, prevarenim zenama...dajte malo vedrine...osmehe na lica...a sve smrdi na to..daj da se smejemo kako je neko patio...time se ubicno zavrsi....
 
Preboleo sam je u restoranu sa skembicima u saftu. Pre toga bio je neki aperitiv dok se svecani cin skembe pliva zavrsio nekim slatkisem. Naravno sve sam to morao zalivati Dzekom jer ipak sam patio.
Nakon svega moram priznati nije bilo lako al sam se je preboleo.

Malo duze si sedeo na wc solji, ali jedno povlacenje vode i ko rukom odneseno....:mrgreen:
 
sve su to lepo uredile neke vise sile..kako god da se zovu..

svi moramo da platimo svoje racune.

svaku bol koju smo naneli nekome - namerno ili ne, moramo da osetimo odbolujemo barem dva puta jace..

za svaku bol i patnju koju nama nanose - racun ce im tek biti ispostavljen..
 
Inspirisala me prica "unbeso..." o tome kako je raskinula sa jednim momkom da bi se smuvala sa drugim, a onda ju je Taj drugi ostavio...
Na koje nacine ste bivale ostavljene? A svakoj od nas se to desilo...
Podlo, uz suze, uz uvrede...I kako ste preboljevale? Uz novu ljubav, uz drugarice, u samoci.....


Iz čista mira, i, za mene iznenada (mlada, neukusna, nisam ptimetila nikakve "predznake"). Samo nestao na nekoliko dana, pa mi onda lepo rekao da me više ne voli kao pre... Ništa nisam pitala, samo smo se pozdravili... i više ga nisam videla.
Ala je bolelooooo! Prva dva meseca se i ne sećam šta sam radila...Svakog jutra sam se budila srećna što ću ga danas videti, pa onda - rasanjivanje kao udarac u stomak: mi više nismo zajedno!
Bila sam stalno sa drugaricama u slobodno vreme, ali sam se trudila da imam što manje slobodnog vremena... Da, i propušila sam tada...
I duuugo nisam htela da imam bilo kakvu vezu sa nekim.
 
Znaci, ne slazes se vise sa nekim, sran.je vam je i ti ga ostavis (i tako i njemu i sebi ucinis uslugu) i onda je to racun koji moras da platis?

ne pricam o uzroku i ostavljanju, pricam o nanetom bolu - ne namerno.
na kraju se svede na to da taj bol mors da osetis - kad tad.

na zalost -moje iskustvo..i nekih meni bliskih ljudi.
 
Inspirisala me prica "unbeso..." o tome kako je raskinula sa jednim momkom da bi se smuvala sa drugim, a onda ju je Taj drugi ostavio...
Na koje nacine ste bivale ostavljene? A svakoj od nas se to desilo...
Podlo, uz suze, uz uvrede...I kako ste preboljevale? Uz novu ljubav, uz drugarice, u samoci.....

Ostavio me kukavicki, bez objasnjenja.
Tesko preboljevam, u samoci.
Jedino utjehu nalazim na Krstarici.
Valjda ce biti bolje jednog dana.:(
 
Inspirisala me prica "unbeso..." o tome kako je raskinula sa jednim momkom da bi se smuvala sa drugim, a onda ju je Taj drugi ostavio...
Na koje nacine ste bivale ostavljene? A svakoj od nas se to desilo...
Podlo, uz suze, uz uvrede...I kako ste preboljevale? Uz novu ljubav, uz drugarice, u samoci.....

teže je kad ti ostavljaš, jer je tvoja odgovornost:ok:
 
teže je kad ti ostavljaš, jer je tvoja odgovornost:ok:



Da. To mnogi ne shvataju, i misle da je teže biti ostavljen, ali teško je onome ko ostavlja, i zbog odgovornosti, i zbog razloga što ostavlja - ako se pre toga mučio u vezi, i bilo mu teško, pa ga sad još proglašavaju i za "skota"....
 

Back
Top