Nedostajes mi...

draga ja te u potpunosti....Doduse ja nisam toliko cekala ali...Bili smo odvojeni 6mes,Dosao je vece pre mog carskog...Umoran od puta odmah je zaspao nismo cak ni popricali ko ljudi...Ujutro me odveo kod doktora...znala sam da je tu pa je strah koi sam imala bio malo ublazen...Porodila sam se u gradu gde nisam imala nikog svog osim muza kojeg nisu pustali da me vidi kada je dosao u posetu...Mislela sam da cu poludeti...Ali istrajala sam jer sam znala da me ceka kuci...Snagu su mi davali on i Milica...Kad god bi mi se milica nasmejala meni je bilo lakse...Bice i tebi lakse kad budes videla Martu,a njen prvi osmeh nikada neces zaboraviti...Budi jaka....Procice...
 
veruj mi da znam kako ti je.I moj dragi je trenutno daleko....a taman smo se izmirili i opet resili da pokusamo da zivimo zajedno i bude nam lepo...kad splet okolnosti bese takav da je morao da ode.
tebi je teze sigurno....ipak si trudna,sada ti je on potreban.Polako samo,veruj mi.Nemoj da fokusiras misli na to kako on sada nije tu pored tebe,kako se osecas usamljeno.razmisljaj o bebi koja treba da dodje,o tome kako ce te ponovo svi biti na okupu.
 
e slatka moja,šta da ti kažem....znaš jako dobro kako je meni bilo,kako mi je i sada,i kako će mi biti,dok se papiri ne srede...i znaš kako stojim uz tebe,i podržaću svaki tvoj korak,svaku odluku...ako na kraju odlučiš da se spakuješ sa Martom kada malo ojača,biću tu,i držaću te za ruku,i poželeti sretan put,pa da vas troje budete zajedno...težak je život kada ste odvojeni...sada nije bitan razlog,ali odvojenost dovodi do tolikih komplikacije....ako postoji mogućnost,što pre se vrati Gogi i budite srećni zajedno...zaslužujete prelepu budućnost,ZAJEDNO,a ne 11oookm odvojeni...
 
e slatka moja,šta da ti kažem....znaš jako dobro kako je meni bilo,kako mi je i sada,i kako će mi biti,dok se papiri ne srede...i znaš kako stojim uz tebe,i podržaću svaki tvoj korak,svaku odluku...ako na kraju odlučiš da se spakuješ sa Martom kada malo ojača,biću tu,i držaću te za ruku,i poželeti sretan put,pa da vas troje budete zajedno...težak je život kada ste odvojeni...sada nije bitan razlog,ali odvojenost dovodi do tolikih komplikacije....ako postoji mogućnost,što pre se vrati Gogi i budite srećni zajedno...zaslužujete prelepu budućnost,ZAJEDNO,a ne 11oookm odvojeni...

Hvala vam svima puno!!! :heart: velika ste podrska i evo danas se vec osecam bolje psihicki iako sam fizicki fuj... prehlada me sastavlja... :sad2:

Elem razmisljala sam dosta i odlucila da je glupo ici u Kinu na manje od godinu dana kad bebac dodje, jer smo Goga i ja odlucili da on ostaje tamo jos samo godinu i po i da nece nikako produziti ugovor sa tom firmom... znam da ce biti tesko odvojeni, ali mislim da je sad najgori deo, jer sam sama, mala princeza jos raste u meni a to nije isto kao kad dodje... pa dobro nece biti tu sad... ali imam ga dalje za ceo zivot isto tako i ti draga moja Zia :heart: koliko god bilo tesko, drzacemo se zajedno i sve prebroditi... pa za sta sluze prijatelji! :cmok:
 
Kockice bice to ok,veruj mi,.
Kada beba dodje proci ce ti ti dani bez njega mnogo,mnogo brze.
meni brze prolaze dani uz cerku,te dok je spremim za skolu,ucim sa njom,pricam sanjom,pa posao,gomila obaveza....veruj mi,uz malu srecu je sve lakse.
 
Joj Kockice srećo, uopšte nisi u zavidnoj situaciji, ali ne brini proći će i to. Znam da je teško, da boli,da ti mnogo nedostaje, ali vidjet ćeš kada dođe baby, biti će ti malo lakše. Vjeruj mi, da ni njemu nije jednostavno, a biti će mu još gore nego tebi, kada se mala Marta rodi, ti ćeš biti tu uz nju, gledati ćeš kako raste, kako prave prve pkrte, pa korake, izgovara prve riječi , a njega neće biti uz nju, slušati će samo preko telefona šta mu ti prenosis. UFFFFFF, jesam počela, pa i ja ću počet plakati. ( Nisam baš utješila, jb ga)
 
Joj Kockice srećo, uopšte nisi u zavidnoj situaciji, ali ne brini proći će i to. Znam da je teško, da boli,da ti mnogo nedostaje, ali vidjet ćeš kada dođe baby, biti će ti malo lakše. Vjeruj mi, da ni njemu nije jednostavno, a biti će mu još gore nego tebi, kada se mala Marta rodi, ti ćeš biti tu uz nju, gledati ćeš kako raste, kako prave prve pkrte, pa korake, izgovara prve riječi , a njega neće biti uz nju, slušati će samo preko telefona šta mu ti prenosis. UFFFFFF, jesam počela, pa i ja ću počet plakati. ( Nisam baš utješila, jb ga)

Eeee zeno rasplaka i mene... :sad2: ma vec sam se i navikla na suze, u sustini mi bude bolje posle njih... makar malo... znam sve, pa mozda nece moci da dodje ni za bebin orvi rodjendan, ali eto njega mesec dana posle toga i ja cu najverovatnijeee odloziti svo slavlje dok on ne dodje! :ok: a onda ce ceo zivot biti pored nje a prve godine se ionako bebac nece secati, a vremena da se zblize ce biti dovoljno! :heart: ma volim ih oboje najvise na svetu i uzdam se u to da ce sve biti ok... a da je tesko, tesko je vala bas... ali drzimo se!!! :cmok:
 

Back
Top