Nomen est omen - part 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ Jacobe lepo što me zoveš na pivo i kupanjac (lepo pivo...ima dosta pene...:cool:) ali neću da ti upropastim brak.
Moja metla mi je važnija, da ne bude ono da zapeva "drugarice, prokletnice šta učini tiiiiiiiiii............" :lol:

Nisam ja...znaš...rasturačica...braka :rumenko:
 
@ Jacobe lepo što me zoveš na pivo i kupanjac (lepo pivo...ima dosta pene...:cool:) ali neću da ti upropastim brak.
Moja metla mi je važnija, da ne bude ono da zapeva "drugarice, prokletnice šta učini tiiiiiiiiii............" :lol:

Nisam ja...znaš...rasturačica...braka :rumenko:

:rotf::rotf::rotf:...slatka je.....:super::rotf::rotf:

e lepo me nasmeja:rotf:....

a vala ova dva dana retko se to srece ovde......(mislim na smeh)

:hahaha::hahaha:

jesi cuo ti mali.....da se uozbiljis inace sve tatkove pare uzimam.....:P
 
Heh, oterasmo mi švalere, muževe, šta li su već...
Će opet ostanemo same. Ali, nema veze, neće nam trebati otac Brajan :p

bas sam sad tela da pitam de nestadose ovi.....?

aa otac je promenio avatar...sad sam lljuta....za dzabe smo se onoliko ispovedale i klecale i celivale...;)...sad moramo novog da nadjemo...i opet i ovo nanovo....jadna nasa kolena...:rotf::rotf:

il da ostanemo gresnice i gorimo u 47 krugu pakla....:think::rotf:
 
Meni ne treba niko. Razočarana sam :ljutko:
Pljus, ti jedeš slatkiše, a ja se danas lečila šopingom LOL
i...ŠTA NAM FALI?

ooo....fino nam je vala....mmm....soping....jojj de po ovo ladno vreme...mada kad bolje razmislim soping greje srce i dusu;)...uf...nema zieme tad.....:super:

pocelo nesto da duva napolju...brrr....ja ukljucila malu grejalicu:mrgreen:sad je lepse....a do pre neki dan kratke rukave....bem ti vreme:evil:
 
@ Jacobe lepo što me zoveš na pivo i kupanjac (lepo pivo...ima dosta pene...:cool:) ali neću da ti upropastim brak.
Moja metla mi je važnija, da ne bude ono da zapeva "drugarice, prokletnice šta učini tiiiiiiiiii............" :lol:

Nisam ja...znaš...rasturačica...braka :rumenko:

Nisam zvao samo tebe narcise no svo cetvoro da popijemo i kupamo se :lol::lol::cool:

a nisam utekao nego mi antivirus pronasao virus pa sam skenirao komp:otkacio::otkacio:
 
ok. na poslednje dve strane imate 40 postova i 132 smajlija. bez citiranja, što je potpuno degute.
a ništa ni zanimljivo ni vezano za temu niste rekli.
samo htedoh da upitam DOKLE, LJUDI, DOKLE?

p.s. ne nije me mrzelo da prebrojim. i ne, nemam pametnija posla, hvala.
 
ok. na poslednje dve strane imate 40 postova i 132 smajlija. bez citiranja, što je potpuno degute.
a ništa ni zanimljivo ni vezano za temu niste rekli.
samo htedoh da upitam DOKLE, LJUDI, DOKLE?

p.s. ne nije me mrzelo da prebrojim. i ne, nemam pametnija posla, hvala.

:rotf:..e taman sam htela da ti "ebem mater" al kad vidoh ovo poslednje predomislila sam se...
sta reci.....:ok::rotf::rotf:
 
pa da modovi nisu hteli da se smajliji koriste ne bi ih stavili.:mrgreen:

Ti citaj a pusti modove da rade svoj posao jer ovo tvoje izigravanje moda postaje pateticno

i sad si me kao uvredio?
ti, čija dva pametna posta, uz najbolju volju niko ne može da pronađe
ti, na čije se neinventivne i smaračke teme pola foruma žali
ti, koji imaš psa u avataru
uvredio MENE?
simpa.
 
pa da modovi nisu hteli da se smajliji koriste ne bi ih stavili.:mrgreen:

Ti citaj a pusti modove da rade svoj posao jer ovo tvoje izigravanje moda postaje pateticno

Ne vjerujem da parka izigrava moda
djevojka samo koristi mozak, i to uspjesno

To sto smajlici postoje, ne znaci da ih treba nemilosrdno koristiti, jer tada izgledaju zalosno
Neke emocije se mogu i rijecima iskazati, zato rijeci i postoje

Kako postoji podforum za Georgejune i Cizmicu, da momci ne smetaju ostalima i kace slike, tako bi trebalo otvoriti jos neki, da biste mogli i vi nesmetano da se virtuano pamprcite, kako neko rece maloprije
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top