entoni de melo

Izvinjavam se ako prevod"Svesnost" nije ispravan- ja ga citam na ceskom.

Zamerke su na prvom mestu vezane za to da nista oko tebe ne utice na tvoj zivot. Ja neznam mnogo o tom coveku, ne znam na primer da li ima decu. Jer koliko god da sam svesno, ako i se dete razboli - to itekako utice na moj zivot, na moja osecanja.
Mislim da je napisao, rekao, mnogo pametnih stvari ali nisam za krajnosti, ma u kom smeru.
 
Izvinjavam se ako prevod"Svesnost" nije ispravan- ja ga citam na ceskom.

Zamerke su na prvom mestu vezane za to da nista oko tebe ne utice na tvoj zivot. Ja neznam mnogo o tom coveku, ne znam na primer da li ima decu. Jer koliko god da sam svesno, ako i se dete razboli - to itekako utice na moj zivot, na moja osecanja.
Mislim da je napisao, rekao, mnogo pametnih stvari ali nisam za krajnosti, ma u kom smeru.


nemam decu pa ne mogu to bas da razumem,ali verujem da si u pravu...
 
da li je neko pratio njegov rad?
sta mislite o svemu tome?

Naravno da prati, vrlo je popularan pisac bio i ostao.
Procit'o sam dvije njegove knjige "Budjenje" i "Put ljubavi"
Pisac koga mnogo, mnogo cijenim i upravo je jedino on djelovao na moja razmisljanja generalno odnosno zivotnu filozofiju.
Genijalan, jedinstven, inteligentan, sumnjicav, originalan pisac
 
Naravno da prati, vrlo je popularan pisac bio i ostao.
Procit'o sam dvije njegove knjige "Budjenje" i "Put ljubavi"
Pisac koga mnogo, mnogo cijenim i upravo je jedino on djelovao na moja razmisljanja generalno odnosno zivotnu filozofiju.
Genijalan, jedinstven, inteligentan, sumnjicav, originalan pisac

da,bas te dve knjige su promenile mnoge stvari u meni...
drago mi je da nisam sama..
a da li si citao nesto od OSHO?
 
"Znate li koji je znak budjenja? Trenutak u kome se pitamo "Jesam li ja lud, ili su to svi ostali?"
Zaista je tako. Jer mi smo stvarno ludi. Citav svet je lud. Jedini razlog sto nismo zatvoreni u ludnice je to sto nas ima previse."

"Budjenje"
A. De Melo (obozavam ga)
 
"Znate li koji je znak budjenja? Trenutak u kome se pitamo "Jesam li ja lud, ili su to svi ostali?"
Zaista je tako. Jer mi smo stvarno ludi. Citav svet je lud. Jedini razlog sto nismo zatvoreni u ludnice je to sto nas ima previse."

"Budjenje"
A. De Melo (obozavam ga)

Ma nije nego.A svi mi se nalazimo u Matrixu.:mrgreen:




"prema tim "piscima" i takvoj literaturi...posprdno nazvana "laka psihologija"......ali toga ima pun ku#rac..od mandino (ja sam ok ti si ok), dzozef marfi (moc podsvesti), napoleon hil (17 kljuceva uspeha) itd itd..od takvog shtiva meni je nenad#jebiv entoni de melo "budjenje"- Kraj citata.

:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top