Ко ће се све прикључити странци Томе Николића?

Poruka
19.903
Пошто се формира нова партија,као млада и без чланске структуре(сем самог врха који је ствара),ову прилику ће искористити они који виде шансу да се добро углаве ако то нису учинили у СРС-у или у некој партији сличног политичког определења.Наравно,чланови прелетачи из СРС ће вероватно бити они који су у странку упали пре свега из користи,а не из идејног убеђења,тако да ће своју корист покушати да увећају новим бољим позицијама у новој партији.

Тако је било и са ЛДП-ом,мислим да ће тако бити и са Николићевом странком.Верујем да ће се ту наћи и ДСС-ови бивши гласачи/симпатизери и Вељини и СПС-ови и СРС-ови.Сви они који ће видети добру шансу да се увале,услед нове манипулације људима.

Ето,толико...
 
Пошто се формира нова партија,као млада и без чланске структуре(сем самог врха који је ствара),ову прилику ће искористити они који виде шансу да се добро углаве ако то нису учинили у СРС-у или у некој партији сличног политичког определења.Наравно,чланови прелетачи из СРС ће вероватно бити они који су у странку упали пре свега из користи,а не из идејног убеђења,тако да ће своју корист покушати да увећају новим бољим позицијама у новој партији.

Тако је било и са ЛДП-ом,мислим да ће тако бити и са Николићевом странком.Верујем да ће се ту наћи и ДСС-ови бивши гласачи/симпатизери и Вељини и СПС-ови и СРС-ови.Сви они који ће видети добру шансу да се увале,услед нове манипулације људима.

Ето,толико...


To kaže Šekijeva strana........A šta kaže druga strana...............?!?!?
 
To kaže Šekijeva strana........A šta kaže druga strana...............?!?!?

То не каже Шекијева страна,то кажем ја.Ја нисам члан партије,само гласач.
Шешељ је написао шта је имао да каже,с чиме се мање-више слажем.
 
То не каже Шекијева страна,то кажем ја.Ја нисам члан партије,само гласач.
Шешељ је написао шта је имао да каже,с чиме се мање-више слажем.

A, ja to što je on napisao smatram čistom demagogijom. Ali, dobro... Njemu i jeste ciljna grupa oni koji će progutati taj tekst (bez uvrede).

A, ta tvoja "predviđanja" su ti zaista nekorektna.

Meni je samo žao što se ovo nije desilo posle predsedničkih izbora, pa da Tomina stranka iziđe na parlamentarne.
 
Ево,одмах да пређемо на примере.Ништа без конкретних ствари,јел` тако?:D

Рецимо,Делић...ја нисам хтео њега раније да коментаришем,али сад хоћу.Па,који је то пиздун од човека,то је невероватно!Није хтео да сведочи против Харадинаја и остале терористичке банде,а као "храбар" човек "искрено" се залагао се за националну идеју и подржавао је.Па,још са таквим наслеђем,изашао пред новинаре да цмиздри к`о нека сека Перса,јер му је тобоже нешто жао не знам само чега.

Тај је међу првима који је схватио да може добро да искористи (пре)летачке могућности.
 
Ево,одмах да пређемо на примере.Ништа без конкретних ствари,јел` тако?:D

Рецимо,Делић...ја нисам хтео њега раније да коментаришем,али сад хоћу.Па,који је то пиздун од човека,то је невероватно!Није хтео да сведочи против Харадинаја и остале терористичке банде,а као "храбар" човек "искрено" се залагао се за националну идеју и подржавао је.Па,још са таквим наслеђем,изашао пред новинаре да цмиздри к`о нека сека Перса,јер му је тобоже нешто жао не знам само чега.

Тај је међу првима који је схватио да може добро да искористи (пре)летачке могућности.

Е, видиш, мене тај Делић веома забрињава и збуњује то његово плакање - нешто мислим ко зна какво се сра*е крије од нас... јер њега сам као и ону Јоргованку и Красића ценио врло позитивно у СРС...
 
A, ja to što je on napisao smatram čistom demagogijom. Ali, dobro... Njemu i jeste ciljna grupa oni koji će progutati taj tekst (bez uvrede).

A, ta tvoja "predviđanja" su ti zaista nekorektna.

Meni je samo žao što se ovo nije desilo posle predsedničkih izbora, pa da Tomina stranka iziđe na parlamentarne.

Ево,и ја се слажем што Тома одмах није напустио странку када је Шешељу рекао да ће да поднесе оставку(по његовим речима то је било прошле године).

Сада испада да је искористио позицију и поверење странке да би изградио своју популарност и то искористио у неке своје приватне циљеве(и још окрећући се од националне политике).
 
Poslednja izmena:
Е, видиш, мене тај Делић веома забрињава и збуњује то његово плакање - нешто мислим ко зна какво се сра*е крије од нас... јер њега сам као и ону Јоргованку и Красића ценио врло позитивно у СРС...

Оног момента кад је одбио да сведочи,било ми је јасно зашто је у странци.Сад то и показује-корист и ништа више.
 
Ево,и ја се слажем што Тома одмах није напустио странку када је Шешељу рекао да ће да поднесе оставку(по његовим речима то је било прошле године).

Сада испада да је искористио позицију и поверење странке да би изградио своју популарност и то искористио у неке своје приватне циљеве(и још окрећуће се од националне политике).

Ja ne znam odakle ti samo vadiš te proizvoljnosti.

On je u maju u Hagu rekao Šešelju da daje ostavku, i pristao, iz razloga koji neće da saopšti, da ostane još godinu dana. U Maju, ove godine, posle izbora.
 
Е, видиш, мене тај Делић веома забрињава и збуњује то његово плакање - нешто мислим ко зна какво се сра*е крије од нас... јер њега сам као и ону Јоргованку и Красића ценио врло позитивно у СРС...
Баш тако.
Ја све време имам неки осећај да је ово све шарена лажа, мазање очију, како би се Војводина лакше одвојила.
Народу по Римски- хлеба и игара- док они кроје судбину истом.:idea:
 
САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ 12.9.2008.

Члан Председничког колегијума и председник Градског одбора Београда, Немања Шаровић позвао је Томислава Николића на телевизијски дуел у данашњем саопштњу Градског одбора:


„Томислав Николић у свакој кампањи понављао је грађанима Србије да се не свађају са својим комшијама и пријатељима. Поштовао сам га као оца и веровао му у потпуности. Данас ја њега позивам да на телевизији са националном фреквенцијом, по његовом избору, организујемо телевизијски дуел који ће трајати два до три сата и у коме ће пре свега чланови Српске радикалне странке али и сви грађани Србије моћи да добију одговоре на питања која ових дана поставља цела Србија.
Позивам Томислава Николића да не тера верне чланове Српске радикалне странке да се након осамнаест година борбе за идеологију српског национализма сукобљавају по општинским одборима. Сложили смо се да пријатељи и комшије не смеју да се свађају око политике, тим пре ни ми српски радикали који једни друге називамо браћом и сестрама не смемо се сукобљавати.
Ја знам да сте ви од пре неколико дана миљеник режимских медија, самозваних аналитичара и невладиних организација које сте до јуче називали издајничким, и да ће они све учинити да вам помогну у разбијању Српске радикалне странке те да вам овакав дуел можда и није потребан. Па ипак, надам се да ћете као прекаљени политичар смоћи снаге да изађете на мегдан са човеком који је учествовао таман у онолико телевизијских емисија да се могу пребројати на прсте руке.

Србијa има право на Истину.
Србија је вечна док су јој деца верна!“
 
Ja ne znam odakle ti samo vadiš te proizvoljnosti.

On je u maju u Hagu rekao Šešelju da daje ostavku
, i pristao, iz razloga koji neće da saopšti, da ostane još godinu dana. U Maju, ove godine, posle izbora.
Откуд знаш да је рекао то? Био си на састанку са њима?:lol:

Ја не верујем никоме, јер се све свело на ''он рекао- ја рекао''.

ВРЕМЕ и само ВРЕМЕ ће показати ко је то ко :!:
 
Ja ne znam odakle ti samo vadiš te proizvoljnosti.

On je u maju u Hagu rekao Šešelju da daje ostavku, i pristao, iz razloga koji neće da saopšti, da ostane još godinu dana. U Maju, ove godine, posle izbora.

Ја сам разумео да је то било у оквиру разговора који су вођени пре избора,где је(по Томиним речима) Шешељ тражио да се унапред да могућност Коштуници да буде премијер.
 
САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ 12.9.2008.

Члан Председничког колегијума и председник Градског одбора Београда, Немања Шаровић позвао је Томислава Николића на телевизијски дуел у данашњем саопштњу Градског одбора:


„Томислав Николић у свакој кампањи понављао је грађанима Србије да се не свађају са својим комшијама и пријатељима. Поштовао сам га као оца и веровао му у потпуности. Данас ја њега позивам да на телевизији са националном фреквенцијом, по његовом избору, организујемо телевизијски дуел који ће трајати два до три сата и у коме ће пре свега чланови Српске радикалне странке али и сви грађани Србије моћи да добију одговоре на питања која ових дана поставља цела Србија.
Позивам Томислава Николића да не тера верне чланове Српске радикалне странке да се након осамнаест година борбе за идеологију српског национализма сукобљавају по општинским одборима. Сложили смо се да пријатељи и комшије не смеју да се свађају око политике, тим пре ни ми српски радикали који једни друге називамо браћом и сестрама не смемо се сукобљавати.
Ја знам да сте ви од пре неколико дана миљеник режимских медија, самозваних аналитичара и невладиних организација које сте до јуче називали издајничким, и да ће они све учинити да вам помогну у разбијању Српске радикалне странке те да вам овакав дуел можда и није потребан. Па ипак, надам се да ћете као прекаљени политичар смоћи снаге да изађете на мегдан са човеком који је учествовао таман у онолико телевизијских емисија да се могу пребројати на прсте руке.

Србијa има право на Истину.
Србија је вечна док су јој деца верна!“

То би било одлично.Заједничко гостовање,па да се избистре неке ствари.
 
Ево,одмах да пређемо на примере.Ништа без конкретних ствари,јел` тако?:D

Рецимо,Делић...ја нисам хтео њега раније да коментаришем,али сад хоћу.Па,који је то пиздун од човека,то је невероватно!Није хтео да сведочи против Харадинаја и остале терористичке банде,а као "храбар" човек "искрено" се залагао се за националну идеју и подржавао је.Па,још са таквим наслеђем,изашао пред новинаре да цмиздри к`о нека сека Перса,јер му је тобоже нешто жао не знам само чега.

Тај је међу првима који је схватио да може добро да искористи (пре)летачке могућности.

ma jeli moguce,:mrgreen: kada se po svim medijima i ovom forumu izmedju ostalog pricalo o Delicevom izbegavanju svedocenja u postupku Haradinaj pre par meseci ,onda ste vi svi slozno vristali i urlali u odbranu Delica i pricali kako su to sve izmisljotine i propaganda stranih placenika i domacih izdajnika .:thumbdown: A sada ispade i Delic "veliki srpski heroj i general" obican pizdun , stvarno ste toliko smesni i jadni da je to neverovatno:lol:
 
Poslednja izmena:
Ја знам да сте ви од пре неколико дана миљеник режимских медија, самозваних аналитичара и невладиних организација које сте до јуче називали издајничким,
Управо због овог дела је мени све сумњиво.

Не верујем да је ико ту наиван и да не зна шта ради.

Објективно ДС-у не одговара да Николић направи странку, а опет га медијски промовишу више него што се Мадона промовише кад изда нови албум.

Мислимо и о томе!
 
То би било одлично.Заједничко гостовање,па да се избистре неке ствари.
МА НЕ БИ БИЛО ОДЛИЧНО, БИЛО БИ КАТАСТРОФАЛНО!!!

То су све додатни фактори раздора у народу.

Најбоље би било да се сви лепо повуку, усе и у своје кљусе.

Зато и кажем да ми све личи на фарсу.
Чему оволико замајавање народа??
 
МА НЕ БИ БИЛО ОДЛИЧНО, БИЛО БИ КАТАСТРОФАЛНО!!!

То су све додатни фактори раздора у народу.

Најбоље би било да се сви лепо повуку, усе и у своје кљусе.

Зато и кажем да ми све личи на фарсу.
Чему оволико замајавање народа??

Ма ко зна шта САТАНА смишља - можда желе да изазову грађанске сукобе да би УВЕЛИ ВАНРЕДНО СТАЊЕ ... никад се не зна... олош је то неописиви...:cool:
 
ma jeli moguce,:mrgreen: kada se po svim medijima i ovom forumu izmedju ostalog pricalo o Delicevom izbegavanju svedocenje u postupku Haradinaj ,pre par meseci onda ste vi svi slozno vristali i urlali u odbranu Delica i pricali kako su to sve izmisljotine i propaganda stranih placenika i domacih izdajnika .:thumbdown: A sada ispade i Delic "veliki srpski heroj i general" obicna pizdun , stvarno ste toliko smesni i jadni da je to neverovatno:lol:

О Делићевој одлуци сам имао негативан став,али га нисам јавно износио из поштовања што је члан СРС,јер знам да сваки човек има своје тренутке слабости где до изражаја дође страх(да ли за породицу или себе,друго је питање),мада ни то није неко оправдање јер је могао да добије сву неопходну заштиту.
Међутим,ово што је направио(прелет плус оно плакање),брише моје илузије да је страх био у питању.
 
МА НЕ БИ БИЛО ОДЛИЧНО, БИЛО БИ КАТАСТРОФАЛНО!!!

То су све додатни фактори раздора у народу.

Најбоље би било да се сви лепо повуку, усе и у своје кљусе.

Зато и кажем да ми све личи на фарсу.
Чему оволико замајавање народа??

Раздор је неминован,оваквим Томиним потезом.Јер,позиција две стране се укрупњавала.Ова друга страна,којој је до јуче Тома припадао,је била непто јача и то се видело на изборима(без обзира што је СПС издао своје бираче,то је нешто друго).

Знају ментори са запада да би на следећим изборима СПС пукао и да би сви гласови отишли СРС-у и ДС-НС-у,и то би био крај евроатланстког пута пропасти.

И онда,шта уследи?Тома Николић...

Заједничким гостовање или "дуелом"(мада не бих волео да буде то),разјаснила би се ситуација и,можда,смањила могућност да дође до веће поделе.Ја то видим на тај начин.
 

Back
Top