sve i svasta

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
"svoju snagu ces prepoznati po tome
koliko si u stanju
da orebrodis trenutak.
jer trenutak je tezi
i strasniji i duzi
od vremena i vecnosti".

m. antic


ps. sta radite kad vam dodje trenutak slepila,padne roletna i sve bi da srusite?


bem mu zivot dokle vise..
 
"svoju snagu ces prepoznati po tome
koliko si u stanju
da orebrodis trenutak.
jer trenutak je tezi
i strasniji i duzi
od vremena i vecnosti".

m. antic


ps. sta radite kad vam dodje trenutak slepila,padne roletna i sve bi da srusite?


bem mu zivot dokle vise..

Kupi vrecu za boks.
Zivot je pun takvi trenutaka a ti si vatreni znak.
Ne drzi to u sebi, te dileme, pitanja....izbaci to napolje
 
Šetam. Odredim sebi tačku B do koje treba da dođem, pešaka. I to mora da bude daleko. Pa krenem. I tako razmišljam, pričam sama sa sobom u sebi, rešavam problem i na kraju se uvek smirim, dođem do pametnog rešenja, a uz to se i umorim, pa kad se iz tačke B vratim, opet peške, u tačku A, nisam nizašta sem za tuš i krevet. Sutra bude bolje.
 
ili izgradis sebe tako da te nista ne pogadja ili izbacis to is sebe na neki zdrav nacin..nezdrav nacin je izbacivanje te frustracije na nekog treceg..zdrav je npr. fizicka aktivnost.
ja pre neki dan dizao tegove kao lud i kad sam zavrsio bio miran ko janje :) i sve mi bilo potaman i ljudi dobri i svet lep.
 
Gde me nadje...promenish avatar i lokaciju
dobro razmislish i onda vidish kako nishta to sve nije vazzno i kako zzivot ide dalje
i chekash da pichi vidi ovo i da ti kazze da je zzivot lep a ti mu odgovorish da jeste i to onda stvarno mislish...:cmok:

P.S. ne menjaj avatar, izgleda nechesh mochi da ga vratish...
 
"svoju snagu ces prepoznati po tome
koliko si u stanju
da orebrodis trenutak.
jer trenutak je tezi
i strasniji i duzi
od vremena i vecnosti".

m. antic


ps. sta radite kad vam dodje trenutak slepila,padne roletna i sve bi da srusite?


bem mu zivot dokle vise..

dupliras teme u nedostatku Sinketa a sve zbog problema u koji si sama zapala i nikako da kazas sta ti je ( samo me nerviras plavuso )
 

Back
Top