Nacistima Evropa,Englezima ostatak sveta?!

www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=57612

Interesantno sta sve izlazi na videlo a opet se sve pokusava minimalizovati?
Obratite paznju"britanski diplomata AMATER" a pogledajte sa kim se sve "sastajao"?:mrgreen::rtfm:

Lepo ti pise.......DIPLOMATA AMATER.........:roll:

Znaci da lik nije nikakav zvanicni predstavnik britanije.......nesto kao kada bi pokojni secerovski ili ludi aca, koji je sada niko i nista, uzeli da se dogovaraju sa rusima, kako da podele svet.............:mrgreen:
 
Jesi li procitao kompletan tekst?
Covek radio po nalogu britanske vlade:rtfm::mrgreen:

nisam........priznajem:rumenko:.......evo sad cu........

elem, sve je to danas presipanje istorije iz supljeg u prazno........britanija ima pravo da zeli da zavlada svetom.......da li moze, to je vec druga stvar.........

i srbija bi, da je mocna i velika , rado bila amerika ili rusija, ne boj se........ili mislis da smo mi gadljivi na vlast i moc???...........sreca za svet, sto mi , ovakvi kakvi jesmo nismo brojni kao kinezi ili jaki kao ameri..........ne bi nam niko umakao:hahaha:
 
nisam........priznajem:rumenko:.......evo sad cu........

elem, sve je to danas presipanje istorije iz supljeg u prazno........britanija ima pravo da zeli da zavlada svetom.......da li moze, to je vec druga stvar.........

i srbija bi, da je mocna i velika , rado bila amerika ili rusija, ne boj se........ili mislis da smo mi gadljivi na vlast i moc???...........sreca za svet, sto mi , ovakvi kakvi jesmo nismo brojni kao kinezi ili jaki kao ameri..........ne bi nam niko umakao:hahaha:


Sto jes',jes':ok::mrgreen:
 

Back
Top