ŠIPTARSKE HORDE ZLA TEŠKO POVREDILI SRBINA U KOSOVSKOJ MITROVICI

Izgleda da ce svake noci to da rade ponekom Srbinu, samo da bi nas oterali...na podmukao nacin.:sad2:

rekoh ja onomad,budi sigurna da niko ne moze oterati srbe iz severnog dela mitrovice.to sto niko niti pokusava ne moramo komentarisati. zamisli samo kada bi mozda dvesta-trista albanaca iz severnog dela htelo da protera par desetina hiljada srba.... ja pokusavam ali nikako ne mogu da zamislim.
ps. neshko, ajde za promenu neku temu gde albanci ne mlate srbe.
 
zamisli samo kada bi mozda dvesta-trista albanaca iz severnog dela htelo da protera par desetina hiljada srba.... ja pokusavam ali nikako ne mogu da zamislim.
ps. neshko, ajde za promenu neku temu gde albanci ne mlate srbe.

Znači Šiptaru napokon si priznao da u Severnom delu živi trista Šiptara žedna da mlate Srbe do smrti.I sad bi hteo da ih zaboravimo i da počnemo da pričamo o drugim Šiptarima koji nisu baš krvoločni kao njih trista,nego se samo bore mirnim putem da stave pod ličnom kontrolom još ono malo teritorije gde žive Srbi.
 
Šiptarska horda zla pokušava da unese strah u severnom delu Kosovske Mitrovice koja je dejstvovala kasno noćas kao što je i dejstvovala skoro u isto vreme oko ponoći juče.Teško su povredili Srbina nemilosrdno motkama i to deset Šiptara na jednog Srbina.Junački nema šta,u mraku i u zasedi pa udri po Srbima.:otkacio::thumbdown:

he brate jesi lud pa njima u genima stoji 10 na 1,inace ne napadaju.
ali ozbiljno po ovome su fenomen prirode.ne postoji siptar niti je ikada postojao koji je sam krenuo na nekog:rtfm:
 
Znači Šiptaru napokon si priznao da u Severnom delu živi trista Šiptara žedna da mlate Srbe do smrti.I sad bi hteo da ih zaboravimo i da počnemo da pričamo o drugim Šiptarima koji nisu baš krvoločni kao njih trista,nego se samo bore mirnim putem da stave pod ličnom kontrolom još ono malo teritorije gde žive Srbi.

evo svecano priznajem da tih 200-300 albanaca mlati par desetina hiljada srba kad god pozeli.... medjutim izgeda da ti nikada nisi dobio batine, jer uvek nas obaevstavas o tome.
jedno pitanje,rekao si da su desetak albanaca premlatilejednog srbina, reci mi ko je brojao te albance???
ako je to rekao premlaceni, da nije ono "u strahu su prevelike oci", a ako ih je brojao neki drugi srbin, onda nije bio jedan srbin vec makar dvojica..
ps. imam obicaj i kada neki drug prepricava neki dogadjaj da mu postavljam ovakva pitanja, i obicno biva, nije bas tako ali....
 
čekaj bre majku mu, zar nećeš bar osuditi ovo umesto što tu nešto izvrćeš i bacakaš se?

ako si se meni obratio, prvo cu ti dati par cinjenica.
u prosloj svadji [pre dve-tri noci] broj povredjenih je 4 srba i 3 albanca. i ako ne znas dogadjaj se zbio u severnom delu mitrovice. ko je kriv ja ne bih da komentarisem.
o ovome nisam nista cuo, a da je temu postavio bilo ko mozda bih drugacije pisao, ali neshkova vest je kao tekst iz kurira.
inace ako je zaista nastradao neki srbin od par patrijotski nastrojenih albanca onda mi je zao coveka koji je nahebao verovatno ni kriv ni duzan. mada sumnjam, to ti je kao da neki patrijota otvori neku temu o tome kako su srbi ugrozeni u sred BG od grupice huligana [albanaca]
 
evo svecano priznajem da tih 200-300 albanaca mlati par desetina hiljada srba kad god pozeli.... medjutim izgeda da ti nikada nisi dobio batine, jer uvek nas obaevstavas o tome.

300 Šiptara uopšte nisu malo kada su naoružani i organizovani i kad imaju cilj da napadaju Srbe iz zasede a još imaju i političku zaštitu iz Prištine.Znači nema mira Srbima nigde na Kosovu gde žive međ vama.
 
300 Šiptara uopšte nisu malo kada su naoružani i organizovani i kad imaju cilj da napadaju Srbe iz zasede a još imaju i političku zaštitu iz Prištine.Znači nema mira Srbima nigde na Kosovu gde žive međ vama.

tacno... trista albanaca koji su naoruzani uz podrsku pristine maltretiraju par desetina hiljada nenaoruzanih srba koji nemaju podrsku od srbije.
neshko, citas li ti sta pises ili samo se zezas na forumu.
 
tacno... trista albanaca koji su naoruzani uz podrsku pristine maltretiraju par desetina hiljada nenaoruzanih srba koji nemaju podrsku od srbije.
neshko, citas li ti sta pises ili samo se zezas na forumu.

Šiptaru pošto ste svi ko čopor vukova koji čeka podmuklo svoju žrtvu iza ćoška ništa me ne iznenađuje što to ne vidiš već mi tu upoređješ ko da ste izašli samo vas trista na neravnopravan dvoboj i to sa hiljadama Srba odjednom.:thumbdown:
 
Šiptarska horda zla pokušava da unese strah u severnom delu Kosovske Mitrovice koja je dejstvovala kasno noćas kao što je i dejstvovala skoro u isto vreme oko ponoći juče.Teško su povredili Srbina nemilosrdno motkama i to deset Šiptara na jednog Srbina.Junački nema šta,u mraku i u zasedi pa udri po Srbima.:otkacio::thumbdown:
Најхрабрији кад туку голоруки србски народ на КиМ, а специјалност јунаштва су им напади на бабе са штакама.
 

Back
Top