Грузинци почињу да пљују Сакашвилија

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Иддипендент:

Село Тквивали се налази унутар Грузије на граници са Осетијом. Становници су били сведоци како колоне Грузијских војника нападају Јужну осетију и убрзо затим исти ти војници беже пред Русима, остављајући становништво на милиост и немилост осетиниам који су дошли да пале пљачкају и убијају.
Онда се десило то да је Руска вијска поставила контролни пункт иза села остављајући га у тампон зони.
У почетку становници су били бесни на „Осетинске псе”, али акко је време пролазило видели су да су напуштени од стране Грузије.

Људи сада криве Сакашвилија да им је довео беду на врат:
„Молим вас реците свима у Русији и у свету, ми желимо да будемо са Русима а не са Сакашвилијем. он нам је довео само беду и јад.” говори 77-годишњи Караман Гугашвили, „Нама не треба НАТО, нама не треба Америка, нама треба Русија.”
Када су питали остале сељане да ли се слажу са овим, сви со одмах почели да климају главама. Господин Гугашвили је рекао „Ми нисмо људи који се лако плаше, пуно смо тога претурили”, а онда је показао башту „Ту се крила моја жена од Руских ваздушних напада, сада се заиста бојимо. Пуно људи је погинуло, и ко је дошао да нас брани? Оставили су нас и отишли.”

Један дућанџија је рекао „Гласао сам за Сакашвилија само зато што су ми власти рекле да ако не гласам да ће да ми затворе дућан. Нас је Русиај вековима штитила, увек смо били блиски са Русима. Осетини су се понашали као пси, али ако будемо добри са Русима, и Осетини ће бити добри према нама.”
Господин Гугашвили се убацио: „Ми смо прости људи, можда интелектуалци и политичари који хоће да буду уз Америку боље знају од нас, али ми овде морамо да наставимо да живимо.” показујући жалосно на рушевине иза себе.

http://www.independent.co.uk/news/w...-begin-to-lash-out-at-saakashvili-911778.html
 
„Молим вас реците свима у Русији и у свету, ми желимо да будемо са Русима а не са Сакашвилијем. он нам је довео само беду и јад.” говори 77-годишњи Караман Гугашвили, „Нама не треба НАТО, нама не треба Америка, нама треба Русија.”

Pametni ljudi. Sramota je samo sto je 77-godisnji gruzijski seljak pametniji od Tadica i ekipe koja ga sledi.
 
Село Тквивали се налази унутар Грузије на граници са Осетијом. Становници су били сведоци како колоне Грузијских војника нападају Јужну осетију и убрзо затим исти ти војници беже пред Русима, остављајући становништво на милиост и немилост осетиниам који су дошли да пале пљачкају и убијају.

Ajmo sada tekst da podrzavaju Osetine....:whistling:
 
Pametni ljudi. Sramota je samo sto je 77-godisnji gruzijski seljak pametniji od Tadica i ekipe koja ga sledi.

prosti ljudi najbolje znaju sta je istina

i oni lepo kazu , rusija je branila od turaka gruziju vekovima . a sada se neki sakasvili slizao sa americkim nacistima i posvadio dve pravoslavne drzave gruziju i rusiju.

gruzija bi trebala da skine gruzijskog borisa tadica sa vlasti , mihajla sakasvilija i da se izmiri sa rusijom i zatrazi prijem u rusku federaciju.

na tajn acin bi se sredila situacija sa osetijom i abhazijom na obostrano zadovoljstvo
 
Ti ljudi su stotinama pa i hiljadama godina živeli zajedno sa Rusima i sada se odjednom javila Amerika !!!

10.000 km daleka zemlja .... koja do pre 300-400 godina nije ni postajala.... pa da li iko normalan može da pomisli da im je Amerika bliža od Rusija.


Na ove komentare koji uopšte nemaju nikakvog smisla neću ni da odgovaram ni da kometarišem. Oni su samo za sebe dovoljni.
 

Back
Top