Od oca Adama pa do danas...

Da li se mi mozemo pohvaliti da imamo cist "Srpski pedigre" od oca Adama pa do danas?
Da li su na danasnjoj teritoriji Srbije ziveli neki narodi pre nas-a ako jesu jesmo li mi njih isterali bas kao i Kosovari(nazovite ih svojim imenima-bas me briga) sto su Srbe sa kosova isterali?
Ako kazemo da su "Hrvati nastali" a Srbi uvek postojali onda mi recite kako su "nastali Srbi"?
Da li su "Cetnici" pravi Srbi i da li su stvarno bili "Antifasisti"?

adam je bio prvi gedza.mi smo njegovi direktni potomci a ostali svet crnci kinezi ameri su samo srpski izrodi.
 
ponos srpske kultura....:hahaha::hahaha:

bjelosvjetska zavjera na djelu....svi se urotili protiv jadnih srba, stid da ih bude, i prokleti bili do sedmog (ili kako ono bese do 11-og) kolena...:)
p.s. da, mi bi pristali na drzavu u drzavi sa hrvatskim gradanima srpskog porijekla, ali stas; oni htjeli pa htjeli zivjeti u matici, sa prestonicom Beograd....i mi im ispunili zelju...
rado:D

Да сам на месту Шокаца - уопште се не бих курч*о... нити хвалио УБИЈАЊЕМ ЦИВИЛА, ЗЛОЧИНОМ ЕТНИЧКОГ ЧИШЋЕЊА, ПЉАЧКОМ И ПОТПУНОМ ДЕВАСТАЦИЈОМ РСК... али, што народ каже: Чега се паметан стиди -
тиме се луд поноси!
 
Nažalost,načekaćeš se ako budeš čekao mene.Meni ne treba prazna priča o EU,magla i ostale gluposti.Ja opipljive pare umem da zaradim bez uvlačenja,tako da ćeš se pomučiti da svoj posao utrapiš nekom jadniku.:mrgreen:
Uuuu,pa znam ja da si ti "zesci momak"...Mozes da ih zaradis-cim bude prvi miting...:hahaha::hahaha:
Al" doci ces ti,doci ces...I dobices laksi posao,onako preko veze-poznajes mene Brata Srbina...To ce samo da te "spasi" da ti ovi "fasisti" ne uzmu DNK pa da vide sta si pricao protiv njih...:hahaha::hahaha:
 
Uuuu,pa znam ja da si ti "zesci momak"...Mozes da ih zaradis-cim bude prvi miting...:hahaha::hahaha:
Al" doci ces ti,doci ces...I dobices laksi posao,onako preko veze-poznajes mene Brata Srbina...To ce samo da te "spasi" da ti ovi "fasisti" ne uzmu DNK pa da vide sta si pricao protiv njih...:hahaha::hahaha:
Dobro,brate Srbine.Očigledno čekaš gej paradu pa da posetiš Srbiju.**** ga,nismo svi kao ti.:mrgreen:
 
Ponavljam:Ja sam Srbin po rodjenju a ti si,mozda,Srbin po ubedjenju...
I kao sto rekoh kada bi sadasnjem Srbinu....

Прво, ово ти није пдф ЦРНИ ХУМОР...

Друго, можда си некад био Србин "по рођењу" - али то је само једна од могућих ставки. У нашој историји има ликова који уопште нису по рођењу Срби - АЛИ СУ И БИЛИ И ОСТАЛИ ЗА УВЕК УПИСАНИ У ИСТОРИЈИ СРПСКИХ ПАТРИОТА.
 
Прво, ово ти није пдф ЦРНИ ХУМОР...

Друго, можда си некад био Србин "по рођењу" - али то је само једна од могућих ставки. У нашој историји има ликова који уопште нису по рођењу Срби - АЛИ СУ И БИЛИ И ОСТАЛИ ЗА УВЕК УПИСАНИ У ИСТОРИЈИ СРПСКИХ ПАТРИОТА.
Jel" ovi:
 
Прво, ово ти није пдф ЦРНИ ХУМОР...

Друго, можда си некад био Србин "по рођењу" - али то је само једна од могућих ставки. У нашој историји има ликова који уопште нису по рођењу Срби - АЛИ СУ И БИЛИ И ОСТАЛИ ЗА УВЕК УПИСАНИ У ИСТОРИЈИ СРПСКИХ ПАТРИОТА.

Ih bre Mito, gde iskopa Sturma?:)
 
tko ono bjese osuden u Haag-u
cija ono su 3 predsjednika optuzena za sve gore navedeno...
koja je to zemlja u povijesti covjecanstva, cija su tri predsjednika ooptuzena za genocid?(u roku od 20-k godina)...
tko je ono ocistio 1/3 hrv. teritorij od svega nesrpskoga ?
tko je ono ocistio pola bosne od svega nesrpskoga...
aha, nebeski narod...

Koji narod je pochinio ubedljivo NAJVECI i NAJBLJUTAVIJI genocid na ovim prostorima, uporediv samo sa genocidom u Ruandi (Huti i Tutsi), u II sv. ratu?
Ko je pred kraj XX veka izvrshio najvece etnichko chishcenje na ovim prostorima, tj divljachki ukinuo konstitutivnost jednom narodu koji vekovima obitava na toj teritoriji, a zatim divljachki proterao taj narod, nad kojim je pre toga isto tako zverski i neljudski pochinio najveci i najgnusnji genocid upamcen u istoriji na ovim prostorima?
Ko je uspeo da oko milion i po Srba u XX veku, shto pokolje, shto protera iz Hrvatske?
Koji narod ima reputaciju koljacha dece?
Koji narod je u tridesetogodishnjem ratu poznat kao pochinjitelj najzverskijih i najbljutavijih nedela?
Koji narod je uchestvovao kao kaznena ekspedicija protiv Srbije, u plavim autrougarskim uniformama, pripadnici kog naroda su pochinili nezapamcene zlochine nad zenama i decom, dok nisu zavrshili pod bajonetima srpskih vojnika, ili se podavili u Drini :whistling:

No dosta lekcija iz istorije, nemoj da me vuchesh za tastaturu da ti opet citiram shta su velikani rekli o tvom vajnom narodu.... :whistling:
 

Back
Top