Replika na Samar od strane muskarca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
Postavljacica teme i jeste mislila na, ne mogu da kazem pubertetske, vec hajde adolescentske rasprave...Ja, nemam ni sad, a ni ranije nisam imala dilemu da li je samarati slabiji pol opravdano. Ja sam postavila temu da bi razgovarali o njoj a ne da ja formiram svoj stav (odavno ga imam). Prosto, sve teme tako dozivljavam na forumu i u RL. Volim da cujem tudje misli, razmisljanja, impresije...Svoje misljenje iznosim bez ikakvih kompleksa, brutalno iskreno.
Jeste, tada kad sam postavila temu, setila sam se tog davnog dogadjaja i sebe koja sam tada mozda volela da teram mak na konac. Razmisljala sam te noci (kad sam postavila temu) koliko sam se promenila u odnosu na to vreme...i jednostavno rekla to zasluzila sam, jer sam tada bila jako egocentricna i narcisoidna...sto vise nisam.
Na forumu se, rekla bih, teme i postavljaju izvucene iz kontekstsa. sta bi bilo, tj. na sta bi licelo da svako od nas prvo sebe predstvai ko je, sta je, kakav je pa da onda postavi temu? kraja ne bi bilo..
I najmoralnija osoba moze da pomisli nesto banalno, isto kao i sto povrsna i glupa osoba da osmisli nesto pametno u datom momentu. Ne treba genaralizovati.
 
Da ne zeli da bude u drustvu onakvih goropadi kakve je prizvala na temi ......


Bas tako. to jeste poenta ove teme. A poenta predhodne je bilo to da svako iznese i kaze svoje iskustvo..Valjda ne zive svi po p.s.-u? Valjda postoje turbulencije u zivotu? usponi i padovi? iskusenja? momenti kad se osecamo jaki ili kad se osecamo slabi? Ako ih niste imali to onda znaci da niste ni ziveli, a ako ih je bilo a ne mozete da ih iznesete to opet znaci kompleks. Nismo mi ovde u kaficu, gde narucimo pice i poziramo, niti smo u officu gde je bitno sta kazes i kada kazes. Ovde smo valjda da bi razmenili misljenja, iskustva itd..slobodno i bez posledica.
 
Ali ti..... ti.. ne razumeš.

Poenta svake teme na forumu je da pokažemo kako smo superiorne i kako je naš život savršeno isplaniran. Uz sve to, naravno, kako nam se ništa nepredviđeno nije dogodilo, ako smo bačene sa trećeg sprata to je jer smo same tako htele :mrgreen: a ove koje su gurnuli neplanirano su naše drugarice jadnice :mrgreen:
 
Poenta svake teme na forumu je da pokažemo kako smo superiorne i kako je naš život savršeno isplaniran. Uz sve to, naravno, kako nam se ništa nepredviđeno nije dogodilo, ako smo bačene sa trećeg sprata to je jer smo same tako htele :mrgreen: a ove koje su gurnuli neplanirano su naše drugarice jadnice :mrgreen:
..***..ja nisam ni zivela, poshto me niko nije shamarao...
..kokoshka, nisam umela ni shamar da sebi zasluzim...
Sorry, november..... ali, to bi bilo to.
 
..***..ja nisam ni zivela, poshto me niko nije shamarao...
..kokoshka, nisam umela ni shamar da sebi zasluzim...

he he, smejem se i citam ovaj tvoj post!! jel je neko bar zalzio da oseti tvoj samar? nikad nisi osamarila tipa ako te je na pr. u diskoteci uhvatio za bulju? ili si toliko marginalna da nisi ni dobila ni dala bar jedan samar u zivotu? uh malo otuzno cini mi se
 
..pa, vendi, po tvojim merilima, izgleda da sam marginalna..
..oni koji hvataju za pozadine u mraku, najvishe vole te shto
otuzno vriskaju "ju, ludache" i shljepaju oko sebe..

ups, izvini ako sam te uvredila sa konstatacijom marginalna...ali cekaj nikad te niko nije uhvatio za bulju? ajde ne mora u diskoteci, ni u basu? (ne znam ni odakle si, ni da li si se vozila basom,ali ono pretpostavljam). Ako ti se to nije desilo, onda hajde bar mi kazi sta bi uradila tada?
 
..mene jeste jednom..davno..odkad nisam pomislila na to.. :lol:
..proverila u sekundi da li je neko poznat kome je naprasno
mozak otishao u aut pa pravi debine ispade..
..u sledecoj sekundi uhvatila s prednje strane dovoljno jako da mu ochi budu na pola puta
iz glave i uz osmeh pitala "molim, nisam chula shta si rekao?"...imala sam 16 godina tada..
..akademija, mnogo buke, sasvim logichna rechenica..
..lik je podigao obe ruke ispred mog lica i smejao se..probao, app..vidjala sam ga godinama posle..
..imao je "pacijentkinja"..svih fela..najvishe sa zadrzavao na tim shto vriskaju..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top