Jugokomunistička laž - ne sme se zaboraviti!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Živeo Beograd , dabogda se ruke osušile onome ko ga je granatirao. Zbog ovoga Dubrovnik zauvek treba da bude u Crnoj gori.

Kad izađeš iz delirijuma, prestaćeš, valjda, da provociraš normalan, trezan svet. Ovo sam napisala samo da ti pokažem da svako može da napiše nešto da bi nervirao i vređao druge, i da svako može da ima dva aršina, jedan za sebe, a drugi za ostale.I da si ti, i tebi slični, crna mrlja ovga sveta, budući da u tiđem oku vidite trn, a u svome ni balvan ne vidite.
I još nešto: zar si zaista zaboravio ko je prvi počeo? :banovati:
 

Živeo Dubrovnik, dabogda se ruke osušile onome ko ga je granatirao. Zbog ovoga Dubrovnik zauvek treba da bude u Hrvatskoj.

pa naravno. to je vrlo jasno normalnom svetu.
s tim da nikad nisam ni mislio da je dubrovnik 'nash', pa da treba da bude neg van granica u kojima je sada, da bih imao poklich- 'dubrovnik zauvek treba da bude u hrvatskoj'.

i posle se chude i jadikuju kako je "sve iscenirano, kako smo mi izgubili medijski rat"... a chitav svet gledao idiote sa bradom kako ordiniraju- dubrovnik, vukovar...
 
ovo je inache film Koče Pavlovića - portparola i jednog od čelnika Pokreta za Promjene
zove se Rat za Mir

ovu kovanicu sastavio je ranih devedesetih tadašnji predsjednk skupštine RCG - Sveto Marović

inače, za vrijeme ratnih godina u listu Pobjeda izlazio je specijalni dodatak pod ovim imenom, u kome smo mogli čitati nebuloze tipa: Ustaše spremne za proboj prevlake, Kotor na meti Tuđmana..
 
ne mogu da shvatim pojedince kojima je toliko glava naduvana da su srbi krivi za sve moguce nesrece devedesetih godina.prosto mi je neverovatno da ima toliko glupih ljudi bez svog stava koji samo upijaju sta ima kazu stranacki sefovi.zar nisi mozda i drugu stranu saslusao?zar se nisi raspitao sta je prethodilo pre tih dogadjaja?verovatno mislis da su i srbi zapoceli rat u bosni i hercegovini....samo budi malo pametniji kad vec potezes politiku pa se zapitaj ko je ispalio prve pucnje na SRPSKE SVATOVE 1 aprila 1992.godine?nekoliko dana pred pocetak sukoba,pred pocetak okupiranja kasarni JNA.stvarno su vam isprali mozgove do te mere da ne vidite ni prst pred nosom.vama takvima treba da kazu da napolju pada kisa da bi poneli kisobran.
 
da li ste se zapitali sta se desavalo u hrvatskoj 1990?donosenje novog ustava,kako je srpski narod deklarisan u tom ustavu,sta se desavalo srbima na njihovim radnim mestima,sta se desavalo sa lojalnim gradjanima sfrjugoslavije,koje parole,govore su koristili ustaski politicari,sta se desavalo pocetkom 1991,aprilu na plitvicama,borovo selo,ko je upadao nocu i borovo selo plasio stanovnije pucajuci,kako je hrvatski vrh dobavljao oruzije pre sukoba iako su imali zabranu na uvoz oruzija itd.....najlakse je reci srbi su krivi za sve.za sve vas iz "demokratskih "stranaka,zar mislite da bi vi opstali u srbiji da je onakva kakvu je vi predstavljate?da li bih ja mogao npr da zivim u hrvatskoj i da sam srbin da pricam tako o hrvatima kao sto natasa kandic prica o zemlji u kojoj zivi?treba da vas je sram i da se pokrijete usima,nemate ni malo obraza ni postovanja prema nikome.obicne ste marionete.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top