Da li treba zabraniti LDP

biti il ne bi ti

  • DA TREBA

  • PUSTIMO IH JOS MALO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zapravo ova mizerna anketa podseća na one ankete sa RTS-a iz 90-tih gde se svaki građanin "slagao sa mudrom politikom Slobodana Miloševića", a kad je isti pokrao izbore - razbili ga ko zvečku.

00020096.gif
 
hmm...grijesis "sinko", silno grijesis...

ps
sta ti je to "demokratska lijevica"?
oklen vam to?
slabo ja vas mladjariju razumijem...ponekad...kad bas ocu/necu... :)

Mladjaniju? Jedino ako imas 50 godina. Dobro.

I kako sta je demokratska levica?! Kako to ne znas. To ti je Norveska recimo. Demokratija i kapitalizam, ali drzava brine o ljudima i one slabe ne ostavlja da se brinu sami o sebi vec gleda da im pomogne. Socijalna davanja su velika. Jeftino zdravstvo i ostalo. Demokratska desnica ti je u Americi recimo Dzordz Bush kao i njegova republikanska stranka. Oni veruju u suroviji kapital. MAda za mene oni nisu demokrate.

Desnicari bi rekli "samo najjaci opstaju", a levicari "svi smo mi ljudi i slabijima se mora brinuti".
 
Poslednja izmena:
Mladjaniju? Jedino ako imas 50 godina. Dobro.

I kako sta je demokratska levica?! Kako to ne znas. To ti je Norveska recimo. Demokratija i kapitalizam, ali drzava brine o ljudima i one slabe ne ostavlja da se brinu sami o sebi vec gleda da im pomogne. Socijalna davanja su velika. Jeftino zdravstvo i ostalo. Demokratska levica ti je u Americi recimo Dzordz Bush kao i njegova republikanska stranka. Oni veruju u suroviji kapital.

Desnicari bi rekli "samo najjaci opstaju", a levicari "svi smo mi ljudi i slabijima se mora brinuti".

:eek: ???
pa jes, vrucine su...kapiram, al...batice...

ps naravno da "ne znam"..., al kad mi tako "objasnis"... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top