Da li bi letovali u Hrvatskoj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosta ljudi čujem da se spremaju da idu ili su već bili na letovanju u Hrvatskoj, mi Srbi definitivno nismo naučili lekciju, izgleda da nam ni Jasenovac ni Oluja nisu otvorili oči!!! Narod koji pravi ovakve katastrofalne greške i koji vrši nuždu na milion mrtvih i jedno pola miliona proteranih je možda i zaslužio da nestane!!! Ja nikada nebi otišao, ustvari možda nekada i odem u Istru ali samo kada bude bila Italijanska!!!

pa mi i jesmo zasluzili da nestanemo,i jedva cekam da nam neko sjebe zemlju....
ja vec 2 godine razmisljam koje drzavljanstvo da uzmem,i naravno da promenim ime i sve uz to..........
 
Ne, nego sa zepadnoslavonskog.

Zašto treba da me hapse?

Zato što sam branio svoj narod od ponavljanja ustaškog genocida?

Zato što je za mnom raspisana "tjeralica" u toku rata, i to samo jer je neko hrvatskim obaveštajcima doturio vojne dosijee moje jedinice, bez da imaju ijedan dokaz da sam počinio ikakav ratni zločin? Dovoljan im je bio podatak da sam po dužnosti snajperista, jer zaboga, snajperi su zabranjeni ženevskom konvencijom. Pa da li sam ja kriv što me bivša JNA obučila za to? I jesmo li samo mi imali snajperiste ili ste ih možda imali i vi?

eto ti odgovora :cool:
 
Ne, nego sa zepadnoslavonskog.

Zašto treba da me hapse?

Zato što sam branio svoj narod od ponavljanja ustaškog genocida?

Zato što je za mnom raspisana "tjeralica" u toku rata, i to samo jer je neko hrvatskim obaveštajcima doturio vojne dosijee moje jedinice, bez da imaju ijedan dokaz da sam počinio ikakav ratni zločin? Dovoljan im je bio podatak da sam po dužnosti snajperista, jer zaboga, snajperi su zabranjeni ženevskom konvencijom. Pa da li sam ja kriv što me bivša JNA obučila za to? I jesmo li samo mi imali snajperiste ili ste ih možda imali i vi?

opa, mi imamo i zlochinca ovde... fino fino...
 
Dosta ljudi čujem da se spremaju da idu ili su već bili na letovanju u Hrvatskoj, mi Srbi definitivno nismo naučili lekciju, izgleda da nam ni Jasenovac ni Oluja nisu otvorili oči!!! Narod koji pravi ovakve katastrofalne greške i koji vrši nuždu na milion mrtvih i jedno pola miliona proteranih je možda i zaslužio da nestane!!! Ja nikada nebi otišao, ustvari možda nekada i odem u Istru ali samo kada bude bila Italijanska!!!

Uopste me ne zanima politika i SVAKE GODINE RADO IDEM U HR NA MORE i ici cu jos 100000000 puta i pre tamo nego u CRNU GORU!!!
 
pa mi i jesmo zasluzili da nestanemo,i jedva cekam da nam neko sjebe zemlju....
ja vec 2 godine razmisljam koje drzavljanstvo da uzmem,i naravno da promenim ime i sve uz to..........

Хах, како си ти кристално добар примерак успешно обављене западне душманске лоботомије...



тема:


Никада! И овде се више не дружим са 'рватима... осим уљудног: Добар дан! - ништа више........никада.
 
Хах, како си ти кристално добар примерак успешно обављене западне душманске лоботомије...



тема:


Никада! И овде се више не дружим са 'рватима... осим уљудног: Добар дан! - ништа више........никада.

a u grchku, idesh li? :D
 
Ne razmisljam o letovanju u Hrvatskoj jer nemam kinte ni do Fruske gore da odem a kamoli na more. Najvise bih volela da posetim Grcku.

Sto se Hrvatske tice, svi znamo sta je Dalmacija. Ako izgleda onako kako je ja pamtim (mada sam cula da su se bezveze namnozili kafici i kojesta), naravno da bih otisla jer su more i priroda sjajni.

Da se ne lazemo, verovatno bih se zentala u pocetku (dalmatinskih nacionalista), ali ako bi sve proslo ok naravno da bih tamo letovala, zasto da ne.

PS-Mozda sam donekle u specificnoj situaciji jer ne bih placala smestaj
 
Naravno da bih letovao u Hrvatskoj, napokon , i bio sam nekoliko puta sto krace , sto duze tamo , nakon 2000 te........Za vreme stare Juge sam letovao iskljucivo na severnom primorju , i Istri, tako da bih uvek otisao i obisao neka mesta iz mladosti, za koja me vezu lepe uspomene......Porec , Rovinj, Umag , ........iako mislim da treba menjati zemlje i mesta letovanja, ne bi li covek video sto vise,,,,,,,,,,,,

A ovi indijanci koji ne bi "nikada isli na letovanje u hrvatsku", mislim da

1) nikada nisu ni bili u hrvatskoj na letovanju
2) jos verovatnije, nikada nisu bili nigde na letovanju, sem kod babe na selu, ili na Divcibare - Zlatibor varijanti............:roll:

Da su isli svojevremeno u hrvatsku na more, vukla bi ih zelja, ako nista drugo, da jos poneki put vide mesta gde su se ludo provodili pre petnaestak godina:super:
 
Ja sam bila dete, ali pamtim kako je (bilo).
Doduse, cujem da su mnoga nekada sjajna mesta (kamene plaze i sl) sada unistena pravljenjem betonskih plaza i kafica i klubova... Tako da mi se ne dopada.

Sad, jesu ti nacionalisti potencijalni problem. Ali volela bih ponovo da vidim ono cudno jezero u Rogoznici, fasciniralo me je kada sam imala nekih 5 godina i danas se pitam da li bi me i sada odusevilo.
 
Србија до Пореча :-)
Ко ће да им ка.ра најбоље рибе ако не ми? Тако је било пре рата зашто не би и сада :-)


Nemas ti ni kuru a ni lovu za te ribe samo snivaj slatki san.

Pa ako je Montenegro drug D. Dabic (Radovan Kara-dzic) letovao u Trogiru dok je bio u ilegali, sta ne bi i mi.

A Srbiju do Poreca ces imati malo morgen - celu obalu su pokupovali masoni iz EU.

Novi Svetski Poredak se zamahao i uu Hrvatskoj i u Srbiji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top