Bez komentara...

А зашто.. зашто мора да буде дебела/ружна/глупа и несрећна...
и пијани муж јој скркао толику децу без њене воље...:roll:
 
Pročitala sam samo prvu stranu; al' 'ajde da kažem...
1. Nije ni čudo da ima dobru liniju, al' ne zbog zdravlja nego iscrpljenosti
2. Gre'ota za tu decu. Stvarno koliko pažnje su mogli svako od njih pojedinačno da dobiju + što su najstarija deca ostala definitivno bez detinjstva baveći se (sto posto) mlađom :(
3. Za materijalnu stranu ne znam, mogu da nagađam... U svakom slučaju nije zanemarljiva ni najmanje
4. Ne slažem se da je nihova stvar, to je stvar TE DECE, a oni to nisu izabrali. Ako ih rađaš, trebalo bi i da ih poštuješ i da misliš na njihovo dobro

Mi bismo voleli troje; al' i ovo drugo odgađamo zbog gorenavedenih primera :confused:
 
Da, da, vrlo interesantna tema.
Prošle godine na bg hronici je bila priča o nekoj porodici sa Kosova koji imaju isto nešto bože sačuvaj dece, mislim 11oro.
I priča ide... jel se sećate one porodice za koju smo prošle godine organizovali akciju prikupljanja pomoći, e pa evo treba da se porodi i 12i put.

:think: Ako oni nisu imali novca ni za tu decu i tražili su pomoć od nas zašto su onda pravili to 12o dete???

Ja bih toj porodici rado pomogla i to godišnjim zalihama anti bebi pilula!!!
 
Jaoj bre ljudi koji vam je vrag???? :P :) Kako se snalaze bracni parovi koji imaju cetvorke, petorke, pa tako i ovi oni vode nazovi normalan zivot( zbog brojnosti su samo drugaciji), nije bre to Srbija aman za aman njima je sve dostupnije nego nama pocev od obdanista, skole, babysitting i jos 150 djakonija za koje mi nismo ni culi( napominjem to je skroz drugaciji svet ). Ako cemo realno ovde ne treba ni radjati, evo naiskrenije ja kako sam prosla ma necu ni da pricam sramotu i bruku( ne moju vec doktora ) a iskreno nista nije zavisilo od mene, samo da sacuvam zdravu pamet). Zasto u takvim uslovima i ne bi radjali toliko dece??? Ja sam uvek za kad se imaju uslovi,as ova porodica iz inostranstva verujem da ih ima. Evo ja bih prva pod uslovom da imam uslove ;))) rodila bas toliko dece :)) ma necu vise ni da pisem najlutila sam se :)) Ko je razumeo shvatice :))))
 
„Osećam se kao najsrećniji otac na svetu. Imati toliko puno dece i ženu koja i dalje izgleda odlično je neverovatan osećaj“
smiley_vomit.gif
 
Ccc..koja zloba.Ima 13 dece i vitku liniju,shame on her...i ne pati od nedostatka sexa kao gomila...khm...drugih žena.
Pa verovatno pati od nedostatka seksa jer da nije tako onda ne bi čekala 4 meseca da ponovo zatrudni. Mislim, kažu da i nije moguće ali sama je pobila te priče. A i da vidim čiku koji je "srećan što ima zgodnu ženu" da je zadovolji u šestom, sedmom, osmom... devetom.....
 
U suštini i ne vidim ništa senzacionalno u tome što je nakrkala toliko dece. Njen problem, stvarno. Tačnije njihov problem.
Problem je što ovakve vesti prolaze kao gej parade - niko ti nije tražio a gađaš nas svojim osobenostima. Tenkju, no tenkju. Što neko reče, nikada nisam videla naslov "srećna s jednim detetom" ili "srećna bez dece". Neee to ne može, to je protiv državne politike koja i kreira moral, a kada treba zaposliti te jadnice koje politici idu uz dlaku onda pusti krave neka se snalaze same.
 
Al' činjenica je da će uvek žene biti te koje su nakrkale gomilu dece i koje su degradirane i koje nemaju vremena i koje nemaju para i koje..... su krive. Kao da su bezgrešno začele.
 
Al' činjenica je da će uvek žene biti te koje su nakrkale gomilu dece i koje su degradirane i koje nemaju vremena i koje nemaju para i koje..... su krive. Kao da su bezgrešno začele.

Pa mogla je da bira izmedju hormonske, mehanicke i hemijske kontracepcije.
Niko ne kaze d aje bezgresno zacela, al kad je videla da je plodna ko zecica sto malo nije stala i porazmislila.
 
Pa mogla je da bira izmedju hormonske, mehanicke i hemijske kontracepcije.
Niko ne kaze d aje bezgresno zacela, al kad je videla da je plodna ko zecica sto malo nije stala i porazmislila.
Zato što ona i njen muž očigledno imaju politiku koja se kosi sa upotrebom kontraceptivnih sredstava.

A kontracepcija nije odgovornost samo žene, čisto da podsetim, pošto se ovde to baš često zaboravlja.
 
.........................
„Uvek imam posla oko dece. Vodim ih u školu, spremam ručak, idem u kupovinu ili šetamo po parku. Možda sam i zbog toga u dobroj formi. Nisam sigurna da li ćemo imati još dece. Dogovorićemo se u porodici, ali ja nisam spremna da ostavim trudničku odeću u orman“, rekla je Džoan.......................
l]
Одакле вам идеја да нису чули за контрацепцију? :???:
 

Back
Top