Без за*ебавања, молим!

Србенда100%

Aktivan član
Poruka
1.366
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.
 
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.

Sarkozi je još pre dve nedelje izjavio da će EU nastaviti da šalje pozitivne signale Srbiji, kako bi postala njena članica.
Tako da treba hapsiti.
 
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.

Prvo.......to nisu nikakve "razne" osobe , vec osumnjiceni za najgore ratne zlocine.....
Drugo, ja ne zelim da me sutra u nekoj mesari usluzi neki psihopata, koji je do pre neku godinu klao ljude, pa se sa tim iskustvom zaposlio u bgd kao mesar.........elem, zlikovce ne zelim u bgd, ne zbog eu , nego zbog sebe i svoje dece............
Trece, cim isporucimo jos ovu dvojicu baba - pobegulja, koje bi , btw da imaju casti i obraza davno sami otisli u hag, ili bi se bar , teatralno ubili kao japanski oficiri, prestaje svaki pritisak na srbiju od strane medjunarodne zajednice.........ti to ne moras da verujes, ali , dok se to ne uradi, ne mozemo ni da znamo, zar ne???....s obzirom da su patriJote u svemu, ali bas u svemu sto su tvrdili , lagali i bili u krivu, ne znam zasto bi im verovao bilo sta, pa ni to da ce svet da ucenjuje srbiju ,samo zato sto nema pametnija posla.........

Sarkozi je protiv sirenja unije, dok se ne srede i usaglase stvari oko Irskog referenduma ( koji je btw, samo odraz sebicnih iraca, koji su dok se nisu postavili na noge, kukali ko ****** , a sada ne daju novim clanicama ni kinte )...........

Srbija ce, htele to budale ( koje btw i ne znaju sta ih to yebe u eu ) ili ne, biti clanica eu, i to se nece moci zaustaviti gomilicom gomana na trgu koji razbijaju izloge.....ni cuvanjem omatorelih , poludelih staraca, koje klovnovi nazivaju "herojima "

Dalje, mrzi me da pisem.....a i ne znam koji mi bi racku , da se i ovoliko trudim da objasnim bukvama neobjasnjivo za njih........
 
Да поставим једно питањце: има неких особа које мисле да изручивањем разних особа ми смо све ближи ЕУ, сад Саркози рече нема проширења ЕУ, добро, вас баш брига, ал` ајд`, да ли мислите да ако испоручимо све које траже, неће нас уцењивати нечим новим? Молим, нормалне одговоре о томе шта мислите.

....dok je srba bice i shta da se hapsi a ako ne to ondak ce traziti da po ulici idemo unazad,ili da ovce shishamo na tarzanku da ustajemo u 5 i da svakih sat vremena kukurichemo ili nishta EU ,MA ULAZIMO SIGURNO josh se shushka da cemo i olimpijadu dobiti ako isporuchimo Petra Zonjica osumljichenog da je u vajomingu zgazio goluba na peshachkom prelazu ........
 
Ne bi trebalo da pises na pdf politika, ako toliko pojma nemas o istoj......uloga karadzica u ratu je mnogo znacajnija od uloge mladica......da ti poredim , slikovito, ako je mladic mengele, karadzic je gebels.........:roll:

........... a ti o srebrenici verovatno znash shto pricha natasha kandic i zapadne novine ,verovatno si bio tamo i u okolnim selima pitao ljude shta se to deshavalo ,i shto udari komshija na komshiju ........:dash:
 
........... a ti o srebrenici verovatno znash shto pricha natasha kandic i zapadne novine ,verovatno si bio tamo i u okolnim selima pitao ljude shta se to deshavalo ,i shto udari komshija na komshiju ........:dash:

gde sam ja pomenuo srebrenicu??....sta mene bole kita za srebrenicu???to je vase, bosansko pitanje, i ne bi me bolela kita ni za mladica i karadzica, da su ostali tamo kod vas u vukoyebinama, pa ih vi hapsite ili cuvajte...........
 
Па, колико знам, Менгеле није имао готово ништа са ратом, био је нон-стоп у својој лабораторији и није имао никаквог утицаја на ратна збивања.

:dash:........i onda trazis da te neko ne zayebava.........:dash:

Yeben te bas, bukvalnog.........:hahaha:
 
gde sam ja pomenuo srebrenicu??....sta mene bole kita za srebrenicu???to je vase, bosansko pitanje, i ne bi me bolela kita ni za mladica i karadzica, da su ostali tamo kod vas u vukoyebinama, pa ih vi hapsite ili cuvajte...........

.........jagodinac znachi ,inache sam iz bg-a shto i nije bitno ,a ti si neki lokal patriota ono kao bole me uvce dok ne zakucaju na moju seosku tarabu a ondak cemo ja i mileva vile u ruke i da ih sve napucamo ...............smeshni samozivi mali ljudi .......:dash::rotf:
 
Pa on je znao za sve, Sarajevo, Srebrenicu... i nije nista preduzeo, ako nije naredio. Videcemo...

Za granatiranje Sarajeva i isto za Srebrenicu.

Tvoj avatar je bio u odlichnim vezama sa Karadzicem, da te podsetim.
Problem je u tome sto su kod Bosnjaka i Hrvata optuzili samo izvrsioce(generale,oficire), dok su kod Srba na listi svi, na nizhim srednjim i visokim instancama. Dobro da nisu optuzhili spremachice u Vladi RS i Srbije. Ne mogu za Srebrenicu biti istovremeno krivi i Miloshevic i Karadzic i Mladic i Krstic.
 
].........jagodinac znachi [/B],inache sam iz bg-a shto i nije bitno ,a ti si neki lokal patriota ono kao bole me uvce dok ne zakucaju na moju seosku tarabu a ondak cemo ja i mileva vile u ruke i da ih sve napucamo ...............smeshni samozivi mali ljudi .......:dash::rotf:

Nije covek jagodinac...............cisti Beogradjanin..........samo malo mu koza zagorela..........pa moz' bit Anadolac a moz' biti ciga:rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 

Back
Top