NO SEX

Armagedon:
Mr X:
Armagedon:
Mr X:
E ja os nemogu da se smejem od kada rece da ti devojka ne lici na bure. :lol:
Ajde sto ti ne prestajes da se smejes,nego sto ja ne prestajem da se smejem svojoj izjavi :lol: :lol: :lol:

Kad god pogledam umiem od smeha,ala ga provali svaka ti cast. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sam sebe cu,od sad,zvati "BISER" :lol: :lol: :lol:

Starami se slika devojke u glavi koja lici na bure i tebe kako je karas,nemas pojma kako smesno izgleda! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Armagedon:
Par mojih dobrih drugarica i ja smo pre neko vece diskutovali o sexu i o tome koliko mozemo da izdrzimo bez sexa...Jedna od njih je godinu i jace bila bez decka,a samim tim i bez sexa...Ostale devojke su se pitale kako je mogla da izdrzi toliko dugo bez sexa i kako bi one,da su na njenom mestu,umrle...Ono sto ja hocu da pitam jeste koliko ste u stanju da apstinirate i da li ima nekih psihofizickih smetnji usled nedostatka nama predivnog sexa???!!!

PS.Za Kraljicu:bez teorija,molim te...
HAHAHAHAHA Za Kraljicu bez teorija HAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ovaj... za mene je cifta 2 nedelje... to mi je naj naj duze sto samizdrzao.
 
Armagedon:
Ono sto ja hocu da pitam jeste koliko ste u stanju da apstinirate i da li ima nekih psihofizickih smetnji usled nedostatka nama predivnog sexa???!!!

PS.Za Kraljicu:bez teorija,molim te...

Prva i najcesca psihofizicka smetnja usled nedostatka sexa je ocigledna i ogleda se u redovnoj poseti ovim i slicnim forumima :twisted:

U svakom slucaju, bez sexa se moze i ceo zivot, a bez cigara, alkoxola, opojnih doga, masnog pecenja tek po koji dan :D
 
DJ_MaRe:
hehe, kraljica i teorija... :wink:
ta sto ti je rekla da je izdrzala godinu bez sexa te je tako masno slagala da ne mogu da ti opisem... mislim, jeste ona mozda bila bez fizickog kontakta sa muskarcem, ali evo glave ako nije koristila neka, hm... pomagala (tako je , pricam o masturbaciji)!
Marko, zao mi je sto cu ovo reci, ali… daj glavu. :twisted:
Znas sta – sve je to u redu i moze se dugo bez toga izdrzati dok se ne proba (da ne kazem – dok ne znas sta propustas)….. A posle, mislim da je mnogo teze suzdrzavati se.
 
Snezna_kraljica:
Marko, zao mi je sto cu ovo reci, ali… daj glavu. :twisted:
Znas sta – sve je to u redu i moze se dugo bez toga izdrzati dok se ne proba (da ne kazem – dok ne znas sta propustas)….. A posle, mislim da je mnogo teze suzdrzavati se.

Nisam joj sapnuo kunem vam se... :roll:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Ali ne i po obimu sadrzaja... :wink:
Jos gore... Ogromna sexualna energija je srazmerna broju reci u okviru posta... Samim tim je veca disproporcija energije i posledica koju na mene ostavlja njeno neostvarenje. Tako da sam ja mnogo gori slucaj... :?

:lol: Da li ti je sada jasno zasto zelim da te ozenim? :roll: Pretplata na divlji seks do kraja zivota... ne zvuci lose, zar ne? :wink:
 
Bila bez sexa 2 godine i 11 meseci. Nista strasno. Bez mastrubacije.
Jednostavno ne mislis o tome... Kao kada ostavis cigarete... da li onda uzimas nesto slicno njima, da ih zamenis - ne, jednostavno nista.
 
Snezna_kraljica:
DJ_MaRe:
hehe, kraljica i teorija... :wink:
ta sto ti je rekla da je izdrzala godinu bez sexa te je tako masno slagala da ne mogu da ti opisem... mislim, jeste ona mozda bila bez fizickog kontakta sa muskarcem, ali evo glave ako nije koristila neka, hm... pomagala (tako je , pricam o masturbaciji)!
Marko, zao mi je sto cu ovo reci, ali… daj glavu. :twisted:
Znas sta – sve je to u redu i moze se dugo bez toga izdrzati dok se ne proba (da ne kazem – dok ne znas sta propustas)….. A posle, mislim da je mnogo teze suzdrzavati se.
mojim odgovorom nisu obuhvacene nevine devojke, tako da mi glava ipak ostaje...uuuh! 8)
 
oko 2 godine..
koliko se secam.. mislim da su vec bile pocele da se pojavljuju psihofizicke smetnje.. :D
a sada.. mislim da nema sanse da bih dozvolila sebi tako dugotrajnu apstinenciju..
 
Princeza:
Bila bez sexa 2 godine i 11 meseci. Nista strasno. Bez mastrubacije.
Jednostavno ne mislis o tome... Kao kada ostavis cigarete... da li onda uzimas nesto slicno njima, da ih zamenis - ne, jednostavno nista.

Mislim da to nije zdravo. Neka istrazivanja su pokazala da redovni seks i LJUBAV (naglasavam da je ovaj deo nephodan) mogu produziti zivot...

Dakle ako hocete da neutralisete uticaj cigareta na vas zivot, vodite ljubav... (cigarete=-5 god; sex=+5 god => cigarete+sex=0 god. Niti gubite, niti dobijate) :lol:
 
iluzionista:
Princeza:
Bila bez sexa 2 godine i 11 meseci. Nista strasno. Bez mastrubacije.
Jednostavno ne mislis o tome... Kao kada ostavis cigarete... da li onda uzimas nesto slicno njima, da ih zamenis - ne, jednostavno nista.

Mislim da to nije zdravo. Neka istrazivanja su pokazala da redovni seks i LJUBAV (naglasavam da je ovaj deo nephodan) mogu produziti zivot...

Dakle ako hocete da neutralisete uticaj cigareta na vas zivot, vodite ljubav... (cigarete=-5 god; sex=+5 god => cigarete+sex=0 god. Niti gubite, niti dobijate) :lol:

Ili bi pusaci trebali da imaju vise sexualnih odnosa na dan nego sto popuse cigareta.
 
Mr X:
iluzionista:
Princeza:
Bila bez sexa 2 godine i 11 meseci. Nista strasno. Bez mastrubacije.
Jednostavno ne mislis o tome... Kao kada ostavis cigarete... da li onda uzimas nesto slicno njima, da ih zamenis - ne, jednostavno nista.

Mislim da to nije zdravo. Neka istrazivanja su pokazala da redovni seks i LJUBAV (naglasavam da je ovaj deo nephodan) mogu produziti zivot...

Dakle ako hocete da neutralisete uticaj cigareta na vas zivot, vodite ljubav... (cigarete=-5 god; sex=+5 god => cigarete+sex=0 god. Niti gubite, niti dobijate) :lol:

Ili bi pusaci trebali da imaju vise sexualnih odnosa na dan nego sto popuse cigareta.

E, bas to. :lol:
 
Snezna_kraljica:
Armagedon:
PS.Za Kraljicu:bez teorija,molim te...
NEmam ja teorija o tome.. Bas mi je zao, moracu da smislim neku, vidim da vam mnogo nedostajem kad su price o sexu u pitanju! :D
Ne nedostajes kad je u pitanju teorija...Poseti forum "Tinejdzeri"... :twisted:
Snezna_kraljica:
Marko, zao mi je sto cu ovo reci, ali… daj glavu. :twisted:
Znas sta – sve je to u redu i moze se dugo bez toga izdrzati dok se ne proba (da ne kazem – dok ne znas sta propustas)….. A posle, mislim da je mnogo teze suzdrzavati se.
Malo pre si kazala da neces da da pricas o teoriji...Drzi se toga... :twisted:
 

Back
Top