B92 i politika njihovog sajta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Ovo je vezano za forum, koji je na sajtu B92...
Za razliku od foruma Krstarica, koji ima mnogo vecu slobodu, mnogo su manja ogranicenja... Kao i njihove televizije susta suprotnost...

Hocete da budete banovani na forumu B92?
Pa napisite nessto protiv onih sektasa Dalaj Lame ili Protiv Darvinove teorije...
Imamo samo DS, demokrate i njihovu politiku... Jedino dobro je sto Radikalima je pristup zabranjen, ali ni to nije ok....
Banovali su me do Novembra, a prethodno su mi brisali teme... nisam im se vracao!

Ja jesam glasao za tu politiku, ali ne verujem u Darvinovu teoriju i verujem u Boga i to je moj stav, nikoga ne ubedjujem, samo sam izneo svoj licni stav! Verujte usta hocete i budite to sto jeste... Ne stidim se u ono sto verujem...


Pisao sam nessto u vezi princa Djordja Karadjordjevica i to su obrisali... Mislim sta reci :)
 
Ovo je vezano za forum, koji je na sajtu B92...
Za razliku od foruma Krstarica, koji ima mnogo vecu slobodu, mnogo su manja ogranicenja... Kao i njihove televizije susta suprotnost...

Hocete da budete banovani na forumu B92?
Pa napisite nessto protiv onih sektasa Dalaj Lame ili Protiv Darvinove teorije...
Imamo samo DS, demokrate i njihovu politiku... Jedino dobro je sto Radikalima je pristup zabranjen, ali ni to nije ok....
Banovali su me do Novembra, a prethodno su mi brisali teme... nisam im se vracao!

Ja jesam glasao za tu politiku, ali ne verujem u Darvinovu teoriju i verujem u Boga i to je moj stav, nikoga ne ubedjujem, samo sam izneo svoj licni stav! Verujte usta hocete i budite to sto jeste... Ne stidim se u ono sto verujem...


Pisao sam nessto u vezi princa Djordja Karadjordjevica i to su obrisali... Mislim sta reci :)

ma ja na B92 cim sam video da ne moze da se registrujes ako imas YAHOO mail odma sam ih otkacio! :thumbdown:
 
ma ja na B92 cim sam video da ne moze da se registrujes ako imas YAHOO mail odma sam ih otkacio! :thumbdown:

ja sam pokusao nekada da se uclanim, isti razlog odbili me.
ima jedna dobra strana toga, ne mozes imati po desetak nick-ova i vredjati koga hoces i koliko hoces, jer i nakon bana otvoris novi nalog kao ovde i....
mada kako cujem, tamo je ipak dosadno....za razliku od krste:hahaha::hahaha:
 
Ovo je vezano za forum, koji je na sajtu B92...
Za razliku od foruma Krstarica, koji ima mnogo vecu slobodu, mnogo su manja ogranicenja... Kao i njihove televizije susta suprotnost...

Hocete da budete banovani na forumu B92?
Pa napisite nessto protiv onih sektasa Dalaj Lame ili Protiv Darvinove teorije...
Imamo samo DS, demokrate i njihovu politiku... Jedino dobro je sto Radikalima je pristup zabranjen, ali ni to nije ok....
Banovali su me do Novembra, a prethodno su mi brisali teme... nisam im se vracao!

Ja jesam glasao za tu politiku, ali ne verujem u Darvinovu teoriju i verujem u Boga i to je moj stav, nikoga ne ubedjujem, samo sam izneo svoj licni stav! Verujte usta hocete i budite to sto jeste... Ne stidim se u ono sto verujem...


Pisao sam nessto u vezi princa Djordja Karadjordjevica i to su obrisali... Mislim sta reci :)
то је нова "демократија", свако има право гласа! (а посебно ЛДП-овци):evil::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Ja nisam tamo mogao da se registrujem..na b92:lol:
Imaju pravu komunjarsku kontrolu chak i kad ocesh da ostavish komentar na neku sportsku vest prvo par sati prodje dok sekretari SKOJ-a ne vide da li je drushtveno podoban komentar ili ne.
A zeleo sam...ne zbog politike,toliki mazohista nisam nego zbog sporta.
Nordica sa tenisa bi trebalo tamo preshtelovati za sport....mrzi svakog srpskog tenisera zato shto je Srbin,lepo bi se uklopio u politiku sajta kao mod:)
 
Ja nisam tamo mogao da se registrujem..na b92:lol:
Imajupravu komunjarsku kontrolu chak i kad ocesh da ostavish komentar na neku sportsku vest prvo par sati prodje dok sekretari SKOJ-a ne vide da li je drushtveno podobna ili ne.
A zeleo sam...ne zbog politike,toliki mazohista nisam nego zbog sporta.
Nordica sa tenisa bi trebalo tamo preshtelovati za sport....mrzi svakog srpskog tenisera zato shto je Srbin,lepo bi se uklopio u politiku sajta kao mod:)

nocri bi tamo odma postao mooderator..:mrgreen::cool:
 
Ovo je vezano za forum, koji je na sajtu B92...
Za razliku od foruma Krstarica, koji ima mnogo vecu slobodu, mnogo su manja ogranicenja... Kao i njihove televizije susta suprotnost...

Hocete da budete banovani na forumu B92?
Pa napisite nessto protiv onih sektasa Dalaj Lame ili Protiv Darvinove teorije...
Imamo samo DS, demokrate i njihovu politiku... Jedino dobro je sto Radikalima je pristup zabranjen, ali ni to nije ok....
Banovali su me do Novembra, a prethodno su mi brisali teme... nisam im se vracao!

Ja jesam glasao za tu politiku, ali ne verujem u Darvinovu teoriju i verujem u Boga i to je moj stav, nikoga ne ubedjujem, samo sam izneo svoj licni stav! Verujte usta hocete i budite to sto jeste... Ne stidim se u ono sto verujem...


Pisao sam nessto u vezi princa Djordja Karadjordjevica i to su obrisali... Mislim sta reci :)

xaaxxaxxa pa ja sam jednom tamo rekao nesto dobro za nas srbe....to jest....nesto su nas pljuvali ovako-neki sheeposi su nam hakovali sajt,e sada dole gomila komentara tesko hakovati nas glupi sistem ovo ono,a verujte mi komentari licemerni pa ni idid dada nije licemerniji,elem ja nesto normalno napisao za srbe,sasvim normalno tipa-jel se secate kada su nasi hakerika upali u natov sajt i sl...a oni...e onda sam im poslao privatnu oprostajnu poruku....ma barem sam im se....eto cisto onako...do sledecih protesta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top