Sta ce uraditi nova vlada?

Nisam chlan koalicije ,a bogme ni jedne stranke ,a da li cu biti simpatizer .........videcemo.................

A ocekujem da reshi problem nezaposlenih ,da reshi problem nezaposlenih ,da reshi problem nezaposlenih..............................................MA BRE PRODJE MI ZHIVOT U CHEKANJU !

Samo zhelim neki normalan zhivot..................................
 
Све ће бити као што до сада никад није било. Биће пара на претек, стране инвестиције, мала инфлација, раст индустријске производње, обећаће нам укидање виза, улазак у ЕУ биће на дохват руке, нећемо дати наше Косово и обећаће нам поновне преговоре... Бар ћемо тако читати у новинама, а ми нећемо бити ни свјесни колико нам је лијепо и да нам се баш то догађа јер ћемо бити заузети борбом са свакодневним проблемима. За одмор од њих моћи ћемо да гледамо разне сапунице. Тако ће бити све док неко не упали свјетло и док не сконтамо да ми већ по ко зна који пут узастопно пу****.
 
Ova koalicija se poziva na socijalnu odgovornost da bi delovala prirodno: demokratija + socijalizam = socijalno odgovorna demokratska vlast. Međutim, činjenica je da ova koalicija po mnogo čemu nije prirodna.
No, to ne znači da joj ne treba pružiti šansu. Možda baš ta neprirodnost i kontradiktornost omogući neki bipolaritet koji bi imao kontrolnu ulogu. Ja sam, lično, optimista, jer smatram da će ova koalicija omogućiti bezbolniji završetak tranzicije, ako ništa drugo.
 
Све ће бити као што до сада никад није било. Биће пара на претек, стране инвестиције, мала инфлација, раст индустријске производње, обећаће нам укидање виза, улазак у ЕУ биће на дохват руке, нећемо дати наше Косово и обећаће нам поновне преговоре... Бар ћемо тако читати у новинама, а ми нећемо бити ни свјесни колико нам је лијепо и да нам се баш то догађа јер ћемо бити заузети борбом са свакодневним проблемима. За одмор од њих моћи ћемо да гледамо разне сапунице. Тако ће бити све док неко не упали свјетло и док не сконтамо да ми већ по ко зна који пут узастопно пу****.

bravo, samo nisam siguran da ce biti struje da se upali svetlo...
 
`slobodan pad` se nastavlja kraj se ne vidi, vladi nije cilj dobrobit naroda, vec eu, sta kosta da kosta,
ako je tako neka im ga dok ne udjemo, a posle zna se
ja se nadam u mlade, ne ove koji su u igri, nego sledeca generacija koja stasava, njima su ovi rezim koji im ne da nista
 
Interesuje me misljenje clanova i simpatizera nove koalicije.Sta ocekuju od "socijalno odgovorne" vlade u prvih set meseci? Sta bi ova vlada mogla da uradi ili ne da bi se razocarali u nju?

Najbitnije je da se završi privatizacija što pre, kako bi se smanjio uticaj političara i korupcija.
A ostalo, mislim da će ratiti kao ostale zemlje iz okruženja, nema tu mnogo filozofije, što je pokazalo rezultate primeniti, što ne valja odstraniti.
Ne smeju da se opuste i prave velike greške, inače ode glava i vlast na duži perjod.
 
Све ће бити као што до сада никад није било. Биће пара на претек, стране инвестиције, мала инфлација, раст индустријске производње, обећаће нам укидање виза, улазак у ЕУ биће на дохват руке, нећемо дати наше Косово и обећаће нам поновне преговоре... Бар ћемо тако читати у новинама, а ми нећемо бити ни свјесни колико нам је лијепо и да нам се баш то догађа јер ћемо бити заузети борбом са свакодневним проблемима. За одмор од њих моћи ћемо да гледамо разне сапунице. Тако ће бити све док неко не упали свјетло и док не сконтамо да ми већ по ко зна који пут узастопно пу****.

распашће се

:ok: :ok: :ok: Као и свака друга...
 

Back
Top