Idealizacija ljubavi

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Koliko ste skloni da nekoga idealizujete u svojoj glavi do te mere da vam proradi zaljubljenost. :)
Inspirisan Novaistinom temom postavlja se pitanje koliko vam licna dosada ili neko nemanje nikakvih poslova npr lezanje kuci u gipsu :( utice na to da se odvojite od realnosti i vise prepustite svojoj masti i imaginacijama. :heart:
Koliko ste puta bili zaljubljeni u nekoga koga jos niste upoznali u RLu i koliko dugo vam traju ti tikovi? :?:
 
Е досада јесте чудо.
Моја најбоља другарица је, док је била у гипсу, играла самном друштвене игре.
Читавих месец дана. :D
Пре и после тога је стално била заљубљена.. и није имала времена за мене...:roll:
 
Ја се не заљубих ни у једну коју сам срео свих ових година на нету, а да је нисам упозна и у СЖ...
Иначе, не може се то назвати тиковима...
 
Е досада јесте чудо.
Моја најбоља другарица је, док је била у гипсу, играла самном друштвене игре.
Читавих месец дана. :D
Пре и после тога је стално била заљубљена.. и није имала времена за мене...:roll:

Ne sećam se da sam bila u gipsu.:roll:
:lol::lol::lol:
 
Ја се не заљубих ни у једну коју сам срео свих ових година на нету, а да је нисам упозна и у СЖ...
Иначе, не може се то назвати тиковима...

E sad nemoj reci da se nikad nisi zaljubio u neku sa neta... Mislim ne govorim o pravoj ljubavi vec o trenutnoj zaljubljenosti. Ja sam se tako lozio na neke vise puta priznajem. ;)
 
Koliko ste skloni da nekoga idealizujete u svojoj glavi do te mere da vam proradi zaljubljenost. :)
Inspirisan Novaistinom temom postavlja se pitanje koliko vam licna dosada ili neko nemanje nikakvih poslova npr lezanje kuci u gipsu :( utice na to da se odvojite od realnosti i vise prepustite svojoj masti i imaginacijama. :heart:
Koliko ste puta bili zaljubljeni u nekoga koga jos niste upoznali u RLu i koliko dugo vam traju ti tikovi? :?:

inspirisan kojom mojom temom? :D
 
inspirisan kojom mojom temom? :D

Baterijama :lol:
kad vam se isprazne baterije, pa ste onako bas ko izduvani balon od silnih trcanja nedeljama pre toga i svega i svacega drugog, nespavanja itd, sta onda radite?
kakvi ste tada?
ja budem tuzna:eek: ustvari toliko mi se spava (sada) i toliko mi je energija u daunu da samo nesto mracim i tako to.
evo sve vreme mi ona pesma sve je laaaaaaaaz, samo pusta laaaaaaaaaaaaaz....
bezveze..

dobro.
pitanje glasi:

kako se vi punite i praznite? :mrgreen::P
;)
 
Desilo se, jednom.........ponese te, obuzme ti sva cula i ne razmisljas...........svasta pomislis, cak se i zaljubis, ali, takvi odnosi imaju brz kraj, cim upoznas osobu, ona padne sa oblaka...........
 

Back
Top