Kolege forumaši, gde ste da se podsetimo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Подела на патриоте и издајнике је којешта, барем кад су у питању обични грађани, мада, када су у питању људи
који воде земљу, та подела и није баш без основа. Али не бих сад да ширим дискусију у том правцу.

Губитници на изборима, биће оне странке који не уђу у владу, ваљда је то јасно као дан. Онај ко сакупи 126
посланика, биће власт. То је једина математика и једина логика у вишестраначком парламентаризму.
На основу синоћних изјава лидера странака, најизгледнија је коалиција СРС, ДСС и СПС, значи ови преостали
иду у опозицију.

Слажем се да су Радикали нешто пали у односу на прошле изборе, али то је сасвим логично због фрустрираности
њиховог бирачког тела сталним убедљивим победама на изборима, а при том останком у опозицији, као и још
неким слабостима унутар странке, којим ова странка треба озбиљно да се позабави.
СПС је направио највећи искорак, пре свега због добре предизборне коалиције. Веома мудра тактика.
ДСС је прошао мање више како се и очекивало, а ДС са свом логистиком са позиције власти и што је још важније,
економских полуга, уз више коалиционих партенера, није остварио такав успех, какав су у први мах покушали да
представе. То је Пирова победа.
ЛДП, па они су на граници цензуса и не бих се усудила да прогнозирам каква је њихова политичка перспектива.
 
previse trazis DraGo70, ljudi sazrevaju, menjaju misljenje... to sto je nekome potrebno par sati da promeni misljenje a nekome decenija, to je vec stvar brzine kopcanja, mislim moras brzo oceniti sa koje strane vetar duva i....
i jedan kratak "strucan" citat od "cenjene" forumasice, inace politickog analiticara SRS-a:hahaha::hahaha::hahaha:
Strela
Губитници на изборима, биће оне странке који не уђу у владу, ваљда је то јасно као дан. Онај ко сакупи 126
посланика, биће власт.
 
raduje me sto sam gubitnik ovih izbora jer to znaci da cu biti 100% pobednih sledecih :)

vlada 10 stranaka DS-SPS-PUPS-JS-G17-SPO-SDP-Madjari-Ugljanin-LSV nema teorije da resi bilo koji bitan problem u Srbiji.

Nije bilo sanse ni da SPS ode sa DS pa su otisli.
Vec par puta smo culi da ste sledeci put 100% pobednici ... iskreno vise nema sanse da se to ikada desi :mrgreen::lol:
 
ma ova karikatura govori sve :lol:

16.jpg
 
Nije bilo sanse ni da SPS ode sa DS pa su otisli.
Vec par puta smo culi da ste sledeci put 100% pobednici ... iskreno vise nema sanse da se to ikada desi :mrgreen::lol:

po cemu nema? :)

pa od koalicije SPS i DS opozicione stranke a tio su DSS i SRS mogu samo da profitiraju.

Sta ce da resi ova vlada DS-SPS?

Ajde da te cujem kazi konkretno? STA?

Bukvalno nista.

Budzet im je na samrti, sledi nam duznicka kriza, od clanstva u EU nema nista, holandjani blokiraju dok se ne uhapsi mladic a nemci blokiraju zato sto im se moze, sarkozi tj francuzi kazu da od prosirenja EU zbog neusvajanja lisabonskog sporazuma nema nista.

Sto se tice laznog socijalnog mira on je gotov, jer ste prodali sve sto je moglo da se proda, privreda ne radi ,prioizvodnja je na 0 , sve u svemu crna buducnost nas ocekuje.

Iskreno vi vise gradjanima Srbije nema sta da ponudite i drago mi je najiskrenije sto ste ponovo zajedno DS - SPS :)
 
po cemu nema? :)

pa od koalicije SPS i DS opozicione stranke a tio su DSS i SRS mogu samo da profitiraju.

Sta ce da resi ova vlada DS-SPS?

Ajde da te cujem kazi konkretno? STA?

Bukvalno nista.

Budzet im je na samrti, sledi nam duznicka kriza, od clanstva u EU nema nista, holandjani blokiraju dok se ne uhapsi mladic a nemci blokiraju zato sto im se moze, sarkozi tj francuzi kazu da od prosirenja EU zbog neusvajanja lisabonskog sporazuma nema nista.

Sto se tice laznog socijalnog mira on je gotov, jer ste prodali sve sto je moglo da se proda, privreda ne radi ,prioizvodnja je na 0 , sve u svemu crna buducnost nas ocekuje.

Iskreno vi vise gradjanima Srbije nema sta da ponudite i drago mi je najiskrenije sto ste ponovo zajedno DS - SPS :)

Sve smo to vec 10 puta culi pa se uvek na kraju formira demokratska vlada. I da ne urade nista opet radikali nemaju sanse, sigurna sam :)
 
Sve smo to vec 10 puta culi pa se uvek na kraju formira demokratska vlada. I da ne urade nista opet radikali nemaju sanse, sigurna sam :)

pa posto ova vlast nece uraditi bas nista, nece nas uvesti u EU , logicno usledice veliko razocarenje njihovih biraca, pogotovo biraca SPS-a i oni ce svoje poverenje na sledecim izborima ili pokloniti DSS-u i SRS-u ili ce asptinirati.

A sobzirom da je SPS zbog ovog dacicevog poteza prakticno pred raspadom novi izbori ce biti mnogo pre nego sto se ti nadas, jer ce uskoro doci do vanrednog kongresa SPS-a na kojem ce dacic ili biti smenjen ili ce uslediti raspad SPS-a na dve odvojene partije.
 
koji to problem u srbiji moze da resi premijer mirko cvetkovic, covek koji je uspeo nemoguce, da budzet sa 3 milijarde eura svede na 100 miliona zajedno sa ivicom dacicem kojem je jedino bitno da se u ovoj vladi sto vise napuni love i nakrade? :)

ajde da je djelic premijer pa da kazes nesto bi se sitne demagogije odradilo, al ovako sobzirom da je djelic zglajznuo ja zaista ne vidim ko iz DS-a moze da uradi bilo sta konkretno i kvalitetno :)
 
koji to problem u srbiji moze da resi premijer mirko cvetkovic, covek koji je uspeo nemoguce, da budzet sa 3 milijarde eura svede na 100 miliona zajedno sa ivicom dacicem kojem je jedino bitno da se u ovoj vladi sto vise napuni love i nakrade? :)

ajde da je djelic premijer pa da kazes nesto bi se sitne demagogije odradilo, al ovako sobzirom da je djelic zglajznuo ja zaista ne vidim ko iz DS-a moze da uradi bilo sta konkretno i kvalitetno :)

To za budzet su spekulacije, nema dokaza da je istina. ;)
 
To za budzet su spekulacije, nema dokaza da je istina. ;)

kako bre nema dokaza kad je CVETKOVIC LICNO REKAO da ce do septembra ostati 100 miliona eura u kasi i da pucamo ako se do tad ne proda nesto Novo :lol:

ako ne verujes evo ti link sa DS-ovog biltena zvanog BLIC :lol:

U vreme kad je sadašnja vlada formirana, po njegovim račima, na računu budžeta bilo je tri milijarde evra, a da sada Mirko Cvetković, ministar finansija, tvrdi da je ostalo samo 100 miliona evra.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=45031
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top