Ko smo mi?

Ja sam došla iz vrlo konkretnih motiva ... a kada je potreba za mojom aktivnošću na jednom pdf prestala, prešla sam na drugi, treći itd. Prevazišla sam neke "početničke greške" i sad sam opuštenija nego u početku. Takođe sam upoznala sjajne ljude (neki od njih su mi postali najbolji prijatelji u rl), i u tom smislu je forum dragoceno iskustvo.

to stoji, za neke se prosto iznenadis da su ok u rl..dok za neke u rl se prosto iznenadis da ih ne poznajes
 
Uvek glasam za iskrenost...shvatila sam da je zivot sa istinom mnogo bolji....
Nikad se ne foliram, mada mnogi to moje nefoliranje shvataju kao foliranje...
Ali bitno mi je da me oni slicni meni razumeju.
 
imam časna reč i jedno klempavo uvo

Па то је страшно! :) А још ти и на нози дужи онај прст до палца... Синдром лепих жена, да на себи виде неке детаље које нико за 100 година не би ни приметио.

За подочњаке си ме подсетила на моју сестру, зато нисам могао да оћутим. А праве подочњаке има Наташа Нинковић
eatnm0.gif


nego, veruj mi, osetila sam da ćeš da se pojaviš ovde, a i čekala sam te , a ne znam zašto....

Онда имаш добру интуицију. :)

@Тема: Размишљам и рекао бих... нека врста духовне учмалости у комбинацији са оним осећајем када гледаш на ТВ-у неки занимљиви разговор, па ти 100 идеја падне на памет... а овде можеш да се укључиш. Какав "Кључ", "Упитник", "Утисак недеље"... програм Крстарице је много занимљивији. :ok:
 
ogranicen sam na politici,a i ne bi bas prihvatali moje iskrene komentare na tom pdf...pricam o ovom, zar ne? o ovome je i tema

Na bilo kom pdf ako ne pises ono sto vecina voli da cuje i prija njihovim "usima" tj..ocima..vec kazes ono sto mislis ..osecas se kako ti rece..ogranicen..:mrgreen:pitanje je samo da li te to dotice ili ne..
 
Teski internet narkomani ?
Usamljene duse ?
Zajebanti ?
Lazovi ?
Ko je ko na forumu LjiS-a ?

teska situacija na poslu gde ne mogu i nemam gde da se oslobadjam stresa te mi je spas sto se tu nasalim i puno vam hvala zbog toga...obozavam ovaj osecaj mnostva, razlicitih stavova i dusa i pozitivne energije...i nisam lazov nigde pa ni tu, iako me je nekad ta otvorenost i iskrenost bas kostala....ali bas....:eek:
 

:neutral: ček, ček....

You with the sad eyes
Don't be discouraged
Oh, I realize
It's hard to take courage

In a world full of people
You can lose sight of it all
And the darkness inside you
Can make you feel so small


But I see your true colors
Shining through
I see your true colors
And that's why I love you

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow


Show me a smile then,
Don't be unhappy, can't remember
When I last saw you laughing

If this world makes you crazy
And you've taken all you can bear
You call me up
Because you know I'll be there


And I'll see your true colors
Shining through
I see your true colors
And that's why I love you

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow


:heart:
 

Back
Top