PRVI PUT

Koliko sam procitao - samo je rekla da su koristili zastitu - niko nije pitao sta konkretno.

Ja znam da je ovo vreme prosvecenosti i racunara, ali paranoik u meni kaze da ipak treba da nam saopsti - koji vid, ako je Koka-kola u pitanju - onda nije ni cudo sto joj kasni...
 
Nisam mislio na tu okolinu (sta ce, f, komsiluk da kaze): vec porodica - koja ima neku projekciju njenog zivota i razvoja porodice - sa trudnocom se to dosta komplikuje i onda sve treba da se izvrne da bi se ipak sve ispunilo...

Da ne pricam sire...

P.S. od kad je tema? - mozda vec masti uloske, a mi ovde mudrujemo
..da naravno,ovo sve što je napisala trebala je prvo svojoj materi da ispriča.....
....pa onda zajedno da odu kod ginekologa,ili savetovalište za majku i porodicu...
...a što se tiče planova e ybg...
 
Nesto sto nikada necu razumeti, a to je da se kod nas, mahom, trudne maloletnice izbacuju iz skole - kao da vec nema dovljno problema.

A vrhunac licemerja, u tom svetlu, je Romeo i Julija - kao lektira...

Знам да си матор, ал да си баш толикооо...:mrgreen:
Избацивали су их у време моја бабе, можда и маме, али пре дваес и кусур година ишла сам са две труднице у школу, обе одличне ученице које су регуларно завршиле школовање.

А данас је то тек као добро јутро, па чак и у основној.
 
Знам да си матор, ал да си баш толикооо...:mrgreen:
Избацивали су их у време моја бабе, можда и маме, али пре дваес и кусур година ишла сам са две труднице у школу, обе одличне ученице које су регуларно завршиле школовање.

А данас је то тек као добро јутро, па чак и у основној.

Sad si hrabra, kada si postala moderator?! :rtfm:
 

Back
Top