GROBAR DLAKU MENJA......

Да да, то сада и они причају. А шта ћемо са СПС? Па мислим, балончићи, па онда прослава, па онда све оно најгоре што сте радили? Сад ћете лепо да идете на гроб под липу и да плачете по наредби. хахахах
 
Да да, то сада и они причају. А шта ћемо са СПС? Па мислим, балончићи, па онда прослава, па онда све оно најгоре што сте радили? Сад ћете лепо да идете на гроб под липу и да плачете по наредби. хахахах



Ma jok.....nema potrebe....ima ovaj koji redovno zaliva i lipu i korenje:rotf::rotf:


 
Ма Мита и није у ДСС. Мита је очајник који се труди да буде духовит.

Него, ИДИДАДАДАДАДАДАДИДИДИ пази ово. ЛДП ће пружати подршку влади.
 
Ма Мита и није у ДСС. Мита је очајник који се труди да буде духовит.

Него, ИДИДАДАДАДАДАДАДИДИДИ пази ово. ЛДП ће пружати подршку влади.

Nije tacno.....LDP ce glasati za sve odluke u parlamentu , koje se slazu sa programom stranke.....nema kompromisa.......:nono:

***** li ga, bar smo se tako dogovorili......:mrgreen:
 
A ja sve listam i čitam i čekam Markowca i opšte dobro da mi malo prokomentarišu ovo pošto su se prethodnih nedelja prosto utrkivali da napljuju koaliciju ZES i napišu gomilu stvari o "nedostatku morala", "o menjanju retorike", "o tome kako su neprincipijelni", "kako su u stanju da uđu u pakt i sa samim đavolom samo da se dočepaju vlasti" (misleći na SPS)...

Kad ono, mrka kapa... nema ih ovde da nam prokomentarišu principijelne i odgovrne radikale, njihovu moralnu veličinu, pridržavanje predizbornih obećanja...

He, he... tako je kada neko nedeljama mantra partijsku politku... :lol: :lol: :lol:
 
Ја је не бих ни штапом, а ти би је пипао. Издајниче ;)

Kakav bi ja bio patriota kad nebi podelio :D Evo, ja cu Bilju...

BLOGphoto.jpg


;) hehehe :klap:
 

Back
Top