Posao u Dubaiu???

vladans24

Početnik
Poruka
1
Molio bih nekoga ko je iole upucen u ovu bransu da mi pomogne...
Gde i kod koga bih mogao da se raspitam za ponude poslova u Dubaiu?:think:
koja to agencija radi i da li postoji uopste?:?:
ako postoji neka da li je uopste pouzdana?:confused:
Unapred hvala
 
Molio bih nekoga ko je iole upucen u ovu bransu da mi pomogne...
Gde i kod koga bih mogao da se raspitam za ponude poslova u Dubaiu?:think:
koja to agencija radi i da li postoji uopste?:?:
ako postoji neka da li je uopste pouzdana?:confused:
Unapred hvala

imam jednog prijatelja koji je otisao u dubai preko neke agencije iz beograda.nisam sa njim trenutno u kontaktu pa ne znam koja ag.je u pitanju.sto se tice dubai nemoj da te strase sa glupostima stopa kriminala je ravna nuli.to je jedan od gradova budocnosti.inace on je otisao kao konobar ili tako nesto
 
Gledao sam na National Geografic da su mnogi ljudi posli za Dubai u potrazi za boljim zivotom, boljim platama,da salju porodicama novac a zavrsili su kao radnici na tim njihovim hotelima od jutra do mraka za neku mizernu platu koje se ne sjecam ali mislim da je 8 eura na dan . U mrak su ih vozili kamionima kao stoku, kupali su se u istom wc-u po njih 50 a spavali su u neke barake.
Zakljucak : ne idite u Dubai
 
Apsolutno tačno ... Naši ljudi misle da u Dubaj-u cvetaju ruže i da se plate dele šakom i kapom,pa zato trče što pre.U Emiratima vlada kapitalizam,što znači da vrhunske zarade mogu dobiti samo oni koji su "broj 1" u svojoj struci.Emirati nisu gastarbajterska država,kao Nemačka,Austrija i slično,pa da se mogu raditi svakakvi poslovi.Rade ljudi u Emiratima i za ispod 5 EUR po danu poslove koji se u Evropi rade za tri puta veće zarade.Emirati su država koja zaradjuje na velikim poslovima,stoga,samo oni koji su stručni u svojoj oblasti mogu očekivati i više nego što zaslužuju.Vrhunske arhitekte,Gradjevinski Inženjeri,Piloti uvek su dobro došli u Emirate i dobijaće vrhunske prihode (poznajem jednog našeg vrsnog arhitektu koji je pre nekoliko godina otišao u Abu Daby i zaradjuje 20.000 EUR mesečno),a isto tako znam jednu našu devojku koja u jednom hotelu radi kao spremačica za ispod 5 EUR po danu i to 12 sati dnevno.Da ne pričam o tome da su za uslove života u Emiratima potrebne 3 puta veće zarade.

U svakom slučaju ko želi,neka proba,nije se teško vratiti,a ako ništa drugo,bar ćete videti kako izgleda 22-gi vek. :)

 
@VNX
Potpisujem sve ovo.Dakle da ponovim:ako ste vrhunski strucnjak u nekoj trazenoj bransi Dubai jetse mozda pravo resenje za vas,u suprotnom ukoliko ste fizikalac,radite u turizmu i sl. poslove zaboravite jer tu su mucenici iz Indije,Pakistana koji su spremni taj posao da rade za mizaerne plate i da zive u uslovima koji su za nas evropljane u bukvalnom smislu nezamislivi.
Uostalom zapitajte se:kako su se Emirati tako brzo izgradili u zadnje 2 decenije?Imaju mnogo novca od nafte,to stoji ali imaju i neogranicenu ponudu jevtine radne snage koja dolazi mahom iz siromasnih azijskih zemalja...
 
Sedi ovde kod kuce dok ti je bulja jos citava izgleda da te svrbi cvinger pa trazis metak.
Nedavno mi se vratio komsija iz Pariza pa prica.
Odem ja u javni wc izvadim stvar i soram kad do mene crnac ko safunjer.
Pogleda me i kaze lepo ne engleskom"Sad ces ti da popusis bratu jel tako"
I pitam ga sta je bilo,a on kaze"Pa popuso sam mu sta sam mogao"
A pusit je mogao i kod kuce.
Ako si pametan shvatit ces.
 

Back
Top