izprebijena

nemam muza, ali ni u kom slucaju ne podrzavam bilo kakav teror nad zenama. Imam 20 god i do sada me nikad muskarac nije udario, ni otac, ni brat niti ce se to desiti. Bolje da ne spominjem sta bi moglo da se desi da me neki udari. Ne razumijem zene koje trpe takvo nasilje u braku! Cak ni jedan samar!
 
Da se razumemo: koliko krivim muskarce koji tuku - samo malo manje krivim zene.
Ako ne mozes da nadjes normalnog muskarca pored ovoliko sveta - nek' te onda tuce.
 
Kapris:
Citala sam da ima zena koje to vole... :roll:
al' ne verujem.

e ima da znas ...
to je jedini put kada sam udario zensko i to posle toga sto je ona meni opalila vise samara .... glavno kad sam je udario rekla mi je da sam trebao da je odmah ovostim i da bi mi bila dobra da sam je od pocetka tukao ....
naravno otisao sam da je nikad vise nevidim
a i sad me je sramota sto sam to uradioi pored sveg tog sto je bilo :oops: :oops: :oops:
 
Ja sam moju zenu udario samo jedanput i to mi je bio i zadnji ali branio sam svoju cast i u tom trenutku zaista nisam video efikasnije resenje, medjutim mozda sam se malo zaleteo, ali nisam mislio nista lose, mozda je trebalo to objasniti recima razumljivim naravno,sada se kajem i bilo mi je jako tesko, izvinjavam joj se i volim je vise nego ikad i ovako skrusen ponizeno molim za milost.
"Draga neka tvoja pravedna kazna bude samo jedna samarcina ali dobra i mislim da se biti sasvim dovoljno, hvaala! :!:" Samo jos odmah da dodam draga oprosti mi i zrtvuj se malo zbog buducnosti nase i nase dece.
 
peo:
noblica:
goodday:
Anonymous:
noblica:
dali vas muzevi maltretiraju,odnosno tuku? :cry:
...pa stvarno...i ne pise se "izrebijana" vec ISPREBIJANA
daj pusti je...upravo je dobila batine

ha!ha!ha! Voleli bi ste vi to, ali malo sutra,dovoljno sam pametna da sebi to ne dozvolim! 8)

Nema tu sta da se dozvoljava. Udas se pametno pa vise nema potrebe ni da postavis takvo pitanje.

brak je velika lutrija!koliko si se pametno udala,uvidis tek kasnije,ali za to je vec kasno :? Mnogo zene trpe i zbog dece.Za to sto se one nisu pametno udale apsolutno nisu kriva deca! Zato, ovakva pitanja mogu biti korisna za mnoge igrace na srecu :wink:
 
Znam jednog koji je nakon 15 godina, kao srecnog, braka u nekoj raspravi osamario zenu. A ona, koja je tacno znala gde da "udari" (recima) i izazove ga na to (ne opravdavam ali je citava rica grozna), kao da je jadva docekala tako dobar povod da ga izbaci iz kuce! Ma to sto se on istog momenta izvinuo, molio, objasnjavao, ponizavao... njoj je bila samo duhovna hrana... i inspiracija da ga dalje ponizava i potcenjuje...
Naravno, razveli su se, ali ce on jos poprilicno vremena potrositi na lecenje svojih kompleksa i frustracija nakupljenih tokom 15 godina braka i "registrovanih" nakon jednog samara...
Pa se pitam, ko je tu "IZPREBIJAN"?!
 
peo:
noblica:
goodday:
Anonymous:
noblica:
dali vas muzevi maltretiraju,odnosno tuku? :cry:
...pa stvarno...i ne pise se "izrebijana" vec ISPREBIJANA
daj pusti je...upravo je dobila batine

ha!ha!ha! Voleli bi ste vi to, ali malo sutra,dovoljno sam pametna da sebi to ne dozvolim! 8)

Nema tu sta da se dozvoljava. Udas se pametno pa vise nema potrebe ni da postavis takvo pitanje.

Posle svega shto sam videla, dozivela i procitala, ostaricu sa moje dve machke u zajednici :D
 
druga:
Mene muz oshamari samo onda kada se i iz aviona vidi da smisljam lukav plan i da imam podle namere inace u medjuvremenu mi je tj. gorak.
Mene je moj muz pokusao da udari ali ja sam njega preduhitrila i udarila ito vise puta u medjunozje i od tada me vise nije pipnuo preti ali pretim i ja njemu.Poruka svim zenama:AKO DOPUSTITE DA VAS UDARI PRVI PUT I OPROSTITE TUCI CE VAS CEO ZIVOT!
 

Back
Top