PRAVO

Pa dobro de devojke zar vam se nikad nije desilo da vas neko aprijatno :) startuje zato sto ste 'provokativno obucene' i to sa punim pravom (kao to se sporazumeva)?
If yes, kako ste se osecale i sta ste ucinEle?
 
Pa dobro de devojke zar vam se nikad nije desilo da vas neko aprijatno :) startuje zato sto ste 'provokativno obucene' i to sa punim pravom (kao to se sporazumeva)?
If yes, kako ste se osecale i sta ste ucinEle?

ja otkacim najstrasnije i zabole me sto me posle u glavnom gledaju ko teskog fijuka... ako nesto mrzim je prilazak sa fizickim kontaktom-naslanjajem na sto i slucajnim pribijanjem da "bolje cujes" ili lagani ljigavi zagrljaj... meni se retko desava jer emitujem nadzak baba talase pogledom:mrgreen: ali kad se desi bez problema trazim od doticnog da se udalji i skloni sape na pristojnu razdaljinu...

a najzesce mi je sto svi predpostavljaju ako je samo zensko drustvo i to jos skockano da to automatski znaci da mi zelimo i trazimo musko drustvo i da treba da nam pridje svaki kreten koji je izasao u lov... i onako se retko vidjam sa pojedinim drugaricama i samo mi jos fali neki majmun sa dno dna startom...:bye:

e da i uopste nije potrebno da si nesto narocito "provokativno" obucena...
 
Inspirisana jednim postom resih da malo apsolviramo sledecu situaciju:
devojka/zena voli da se obuce 'oskudno' (za neke provokativno), onda se nadje neki lik koji je npr. napastvuje ili cak siluje..
....a onda neko izjavi nesto tipa 'pa sama ga je izaz(i)vala' i tome slicno.. :roll:
Zasto se postupci koji su za osudu pravdaju ovakvim nebulozama?

Ko moze ikome da uskrati to pravo (slobodu) da obuce ono sto sam(a) zeli?

To su glupace!!! Eto to je sve sto imam da kazem na ovu temu...
 
Ma, ja sam da se uvedu neka pravila prilikom oblačenja!
Treba propisati da žene moraju biti što oskudnije odevene, sa dubokim dekolteom,sa kratkim suknjama-kakve crne pantalone,rolke i kopčanje do vrata! Zašto kriti prirodne lepote ove zemlje?!
 
Jeste...treba privuci turiste..
Ma ne samo to! Efekti su višestruki-dići će se moral našim muškarcima, smanjićemo bužetska davanja za penzije (oni sa slabim srcem neće izdržati toliku golotinju), skočiće nartalitet i prodaja hladnih pića (treba rashladiti naparene oči......).Privredni preporod!
 
Ne, nego je glupa, povrsna i sasvim nepotrebna, u stvari... jer je o nicemu (a mogla je da bude o necemu). Na svu srecu, te stvari idu u talasima: forum je nekada bas zanimljiv i kvalitetan, a onda dodju razdoblja spemovanja, cetovanja i idiotluka. Dobro, sad cu da odem - dala sam svoj idiotski dopinos dovoljno puta :)
 

Back
Top