Poruka vasoj ljubavi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislis da bi to nesto promenilo kod osobe koja te vise ne zeli?
hm
sumnjam

Dono. Otkud ja znam nisam ja vidovnjak, nego znam ljude koji u RL-u sve nesto cute glume, nemaju mooda nista da kazu, urade. Glume face a pate, da slucajno ne spuste svoj ego za dlaku, a posle eto tako pricaju drugima ili pisu po forumu takva romanticno-pacenicka sr@nja, sto mi ide na zivac. Pogledaj samo podforum romantika, 90% tih ljudi tamo pate za nekim svojim ljubavima samo zato sto u RLu nisu mogli 3 prosto prosirene recenice da sastave ko svet. ;)
 
...Šta ti je trebalo to, mali mišu moj,da podješ za takvu barabu?
....Što nisi pazila, što si princa preobrazila u ovu žabu?
....Vol'o bi da znam.
...Bila si kćer tatina, ja vucibatina,blesavko sa senom u kosi.
....Uzmi il' ostavi, ko je mog'o da pretpostavi,
đavo ga nosi...E, vol'o bih da znam: šta ti je trebalo to,
moja lepojko,
o, bila si dukata vredna.Što si pustila da te izgustira?
..Budalice jedna!
....Da mi je da znam?

..Proš'o sam sever i jug, širom pa u krug,
...i čega sam ostao željan?
....Pa ne baš mnogo tog, bršljana
.....s jednog zida visokog
.......i Bube Erdeljan...

.........Eh, da... :bye:
 
...Šta ti je trebalo to, mali mišu moj,da podješ za takvu barabu?
....Što nisi pazila, što si princa preobrazila u ovu žabu?
....Vol'o bi da znam.
...Bila si kćer tatina, ja vucibatina,blesavko sa senom u kosi.
....Uzmi il' ostavi, ko je mog'o da pretpostavi,
đavo ga nosi...E, vol'o bih da znam: šta ti je trebalo to,
moja lepojko,
o, bila si dukata vredna.Što si pustila da te izgustira?
..Budalice jedna!
....Da mi je da znam?

..Proš'o sam sever i jug, širom pa u krug,
...i čega sam ostao željan?
....Pa ne baš mnogo tog, bršljana
.....s jednog zida visokog
.......i Bube Erdeljan...

.........Eh, da... :bye:

:neutral:
 
volim te kao nijednu i volecu te do kraja zivota na moj nacin kao sto i ti volis mene na svoj
so let's separate for our both good it is the only way out
tebi treba neko snazan siguran a ne decko kao ja ne bezi od istine nemoj stalno bezati jer se izvuci ne mozes ako me volis istinski razumi me nije jednacina nisam kao ostali ,uvidela si i sama inace te ne bih privukao pre dve godine imao sam lose devojka i gadi mi se stosta kad pomislim,a ti si nazalost platila taj ceh za svoju dobrotu nisam ispao korektan takvo bice kao ti se tesko nalazi a ja sam imao srecu da cjaskam s tobom.Nadam se da ces me preboleti i da cemo nas odnos ostvariti uprkos svemu sto sam ti rekao -imao sam razloge koji su mi smetali ,ali ti nisi zaglibljena toliko da vidis ..ili mozda jesi ,svejedno i hope in your wisdom zelim iskreno friendship po prvi put da napravim presedan bez uslovljavanja ja nisam drkos!
 
Poslednja izmena:
volim te kao nijednu i volecu te do kraja zivota na moj nacin kao sto i ti volis mene na svoj
so let's separate for our both good it is the only way out
tebi treba neko snazan siguran a ne decko kao ja ne bezi od istine nemoj stalno bezati jer se izvuci ne mozes ako me volis istinski razumi me nije jednacina nisam kao ostali ,uvidela si i sama inace te ne bih privukao pre dve godine imao sam lose devojka i gadi mi se stosta kad pomislim,a ti si nazalost platila taj ceh za svoju dobrotu nisam ispao korektan takvo bice kao ti se tesko nalazi a ja sam imao srecu da cjaskam s tobom.Nadam se da ces me preboleti i da cemo nas odnos ostvariti uprkos svemu sto sam ti rekao -imao sam razloge koji su mi smetali ,ali ti nisi zaglibljena toliko da vidis ..ili mozda jesi ,svejedno i hope in your wisdom zelim iskreno friendship po prvi put da napravim presedan bez uslovljavanja ja nisam drkos!


ovo je prava poruka...moram priznati, da zavidim toj devojci..
 
nekad, od bujice reci sto zeli da probije sve brane, ostane samo glupa tisina. i neko bezvezno cutanje. i neka secanja sto nezadrzivo galopiraju. a reci nigde.
a svasta bih rekla i bilo bi mi lakse samo ne umem, necu, ne mogu, ne smem. nemam vise kome.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top