Zastava...

Ono silno vitlanje zastavicama prilikom glasanja i navijanja za razne izvodjace me je nateralo na razmisljanje: kakva bi bila moja zastava - zastava koja bi predstavljala drzavu Muvalo?
Na njoj bi verovatno bila solja kapucina, kasicica ukrstena sa cigaretom, pozadina teget-bela, mornarska, u jednom cosku baletanka, a u gornjem levom sklupcana macka koja drema... Zezam se, mozda bi bila i zuta ta moja zastavica.
Pitanje je: kada bi trebalo da dizajnirate vlastitu zastavu ili grb, sta bi na njoj bilo?

U par navrata sam htjela pitati,ali sad definitivno...jesi li ti moja sestra???:lol:....znaci neverovatno koliko podudarnosti u razmisljanju,vidjenja,ideje....
Inace je zovemo filozof....:mrgreen::lol::lol::lol:

A sad tema....
Soljica espresa i cigareta,dosle bi u obzir...ali ipak moram razmisliti...bas bih da je lijepo osmislim...;):lol:
 
moja bi bila ciganska, sa tockom, nebom i travom
kotrljamo se,
i sve se okrece, i tece (panta rhei :)),
nebo je (uvek :) ) plavo
i trava (uvek :) ) socna, zelena...
 
Moja zastava bi bila crvena, na levoj strani bi bila slika od Avril (neka cool slika), u sredini bi bio krug od belih zvezdica i u tom krugu flaša Pepsi Twist-a, malo bi se u nekom ćošku videla odbojkaška lopta, i na desnoj strani bi pisalo FORUM KRSTARICE-ZAKON! - i bilo bi lepo uokvireno! A moja parola bi bila:
Besplatan internet za sve!!!!! :-)
 
Stvaaarnooo...ali stvarno mi je interesantno sto si to napisala...inace rodjena sam u zemlji vetrenjaca...pa me odusevio post...:D

И Хелен је рођена у земљи ветрењача.


melvetrjb2.jpg


A на застави би била баш ова.:)

(Зна чика Буки о чему причам! ;))




...А можда мало и због Сервантеса....и још неких значења...
 
Paradoks. Ranije sam mislila da je optička varka ali sada sam odštampala i isekla sve delove i + što sam sama nacrtala i javlja se isti trip o.O vidi se da se kvadratići ne podudaraju ali to i dalje ne objašnjava kako se površina podudara.

Al' da ne kvarim temu ćutaću... hehe.....
 

Back
Top